Skala niebezpieczeństwa:  
  (38/100)

Your computer has adware / spyware virus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Malware

‚Your computer has adware / spyware virus’ jest bardzo mylącym ostrzeżeniem który stara się znaleźć użytkowników swojego narzedzia. Jeżeli dasz się nabrać na jego reklamy pop-up i zadzwonisz na numer podany w ogłoszeniu możesz nie tylko stracić pieniądze na oszukańczym serwisie. Ale także możesz zostać podstępem zmuszony do ściąganięcia podejrzanych programów na swój komputer, które będą chciały wymusić podanie informacji takich jak dane bankowe, różnego rodzaju loginy, hasła dostępu. Jeżeli zauważysz ‚Your computer has adware / spyware virus’ proszę się upewnić że usunąłeś ten plugin ze swojego komputera. W tym celu wysoce polecamy skorzystanie z takich programów jak Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.

W jaki sposób wirus ‚Your computer has adware / spyware virus’ może przeniknąć do mojego komputera?

Niestety istnieje bardzo wiele legalnych programów które zostały zaangażowane w dystrybucję tego plugina przeglądarkowego o nazwie ‚Your computer has adware / spyware virus’. Oczywiście tego typu programy starają się zdobyć ak najwięcej pieniędzy pochodzących z dstrybucji tego typu programów. Jest to jeden z głównych powodów dla których polecamy unikanie tego typu programów obiecujących poprawienie doświadczeń z komputerem, które mogą zapewnić ci oszczędzanie pieniędzy i przyspieszenie twojego komputera. Jeżeli zdecydujesz się na instalowanie tego typu aplikacji powinieneś zawsze korzystać zawsze z instalacji zaawansowanej czy też instalacji użytkownika. Jeżeli zaczniesz widzieć denerwujące komunikaty podczas przeglądania oznacza to że twój komputer został zaatakowany poprzez dziwną aplikację:

Your computer has adware / spyware virus
What to do:
Call 877-649-9499 immediately for assistance on how to remove the virus (…)
Data exposed to risk:
1. Your credit card details and banking information
2. Your e-mail passwords and other account passwords (…)

W jaki sposób usunąć wirusa ‚Twój komputer został zainfekowany’?

Jeżeli ostatnio dokuczał ci wirus o nazwie ‚Twój komputer został zainfekowany / ma wirusa’ nie powinieneś marnować czasu tylko czym prędzej przeskanować go sprawdzonym programem antywirusowym. W tym celu polecamy skorzystanie z następujących kroków: przeskanowanie komputera sprawdzonym i wyspecjalizowanym programem antywirusowym takim jak Reimage lub też Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner. Jak tylko to zrobisz przejdź do następujących kroków:

Internet Explorer:

  1. Otwórz przeglądarkę Interent Explorer, przejdź do ‚Narzędzia’ -> Opcje internetowe
  2. Tutaj przejdź do opcji Zaawansowanych, przejdź do przycisku Reset.
  3. Przejdź do Resetowania ustawień programu Internet Explorer -> Usuń dane personalne i wybierz opcję ‚Reset’
  4. Na końcu kliknij Reset i kliknij Ok aby zapisać zmiany.

Mozilla Firefox:

  1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox, przejdź do sekcji Pomoc -> Rozwiązywanie problemów
  2. Tutaj wybierz opcję Resetuj Firefox, powtórz ją kilkukrotnie po czym wybierz ‚Finish’

Google Chrome:

  1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome, przejdź do ‚Narzędzia’ -> ‚Rozszerzenia’ znajdź nieznane rozszerzenia i tym podobne pozycje, pozbądź się ich klikając na kosz.
  2. Teraz przejdź do Ustawień -> Zarządzanie wyszukiwarkami i zmień swoją starą wyszukiwarkę.
  • Polecamy także sprawdzić swój system sprawdzonym programem antywirusowym aby upewnić się że twój system jest całkowicie czysty. Postaraj się ściągnąć jeden z tych programów antyszpiegujących aby się o tym przekonać: Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Your computer has adware / spyware virus snapshot
Your computer has adware / spyware virus snapshot

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-your-computer-has-adware-spyware-virus.html

Poradniki w innych językach