Skala niebezpieczeństwa:  
  (38/100)

Your computer has adware / spyware virus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Malware
12

‚Your computer has adware / spyware virus’ jest bardzo mylącym ostrzeżeniem który stara się znaleźć użytkowników swojego narzedzia. Jeżeli dasz się nabrać na jego reklamy pop-up i zadzwonisz na numer podany w ogłoszeniu możesz nie tylko stracić pieniądze na oszukańczym serwisie. Ale także możesz zostać podstępem zmuszony do ściąganięcia podejrzanych programów na swój komputer, które będą chciały wymusić podanie informacji takich jak dane bankowe, różnego rodzaju loginy, hasła dostępu. Jeżeli zauważysz ‚Your computer has adware / spyware virus’ proszę się upewnić że usunąłeś ten plugin ze swojego komputera. W tym celu wysoce polecamy skorzystanie z takich programów jak Reimage lub Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.

W jaki sposób wirus ‚Your computer has adware / spyware virus’ może przeniknąć do mojego komputera?

Niestety istnieje bardzo wiele legalnych programów które zostały zaangażowane w dystrybucję tego plugina przeglądarkowego o nazwie ‚Your computer has adware / spyware virus’. Oczywiście tego typu programy starają się zdobyć ak najwięcej pieniędzy pochodzących z dstrybucji tego typu programów. Jest to jeden z głównych powodów dla których polecamy unikanie tego typu programów obiecujących poprawienie doświadczeń z komputerem, które mogą zapewnić ci oszczędzanie pieniędzy i przyspieszenie twojego komputera. Jeżeli zdecydujesz się na instalowanie tego typu aplikacji powinieneś zawsze korzystać zawsze z instalacji zaawansowanej czy też instalacji użytkownika. Jeżeli zaczniesz widzieć denerwujące komunikaty podczas przeglądania oznacza to że twój komputer został zaatakowany poprzez dziwną aplikację:

Your computer has adware / spyware virus
What to do:
Call 877-649-9499 immediately for assistance on how to remove the virus (…)
Data exposed to risk:
1. Your credit card details and banking information
2. Your e-mail passwords and other account passwords (…)

W jaki sposób usunąć wirusa ‚Twój komputer został zainfekowany’?

Jeżeli ostatnio dokuczał ci wirus o nazwie ‚Twój komputer został zainfekowany / ma wirusa’ nie powinieneś marnować czasu tylko czym prędzej przeskanować go sprawdzonym programem antywirusowym. W tym celu polecamy skorzystanie z następujących kroków: przeskanowanie komputera sprawdzonym i wyspecjalizowanym programem antywirusowym takim jak Reimage lub też Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus. Jak tylko to zrobisz przejdź do następujących kroków:

Internet Explorer:

  1. Otwórz przeglądarkę Interent Explorer, przejdź do ‚Narzędzia’ -> Opcje internetowe
  2. Tutaj przejdź do opcji Zaawansowanych, przejdź do przycisku Reset.
  3. Przejdź do Resetowania ustawień programu Internet Explorer -> Usuń dane personalne i wybierz opcję ‚Reset’
  4. Na końcu kliknij Reset i kliknij Ok aby zapisać zmiany.

Mozilla Firefox:

  1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox, przejdź do sekcji Pomoc -> Rozwiązywanie problemów
  2. Tutaj wybierz opcję Resetuj Firefox, powtórz ją kilkukrotnie po czym wybierz ‚Finish’

Google Chrome:

  1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome, przejdź do ‚Narzędzia’ -> ‚Rozszerzenia’ znajdź nieznane rozszerzenia i tym podobne pozycje, pozbądź się ich klikając na kosz.
  2. Teraz przejdź do Ustawień -> Zarządzanie wyszukiwarkami i zmień swoją starą wyszukiwarkę.

Automatyczne usuwanie wirusa Your computer has adware / spyware virus

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Your computer has adware / spyware virus zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X

Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Your computer has adware / spyware virus. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Plumbytes Anti-Malware
Przetestowaliśmy program Plumbytes Anti-Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Your computer has adware / spyware virus (2014-11-04)
Malwarebytes Anti Malware
Przetestowaliśmy program Malwarebytes Anti Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Your computer has adware / spyware virus (2014-11-04)
Hitman Pro
Przetestowaliśmy program Hitman Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Your computer has adware / spyware virus (2014-11-04)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Przetestowaliśmy program Webroot SecureAnywhere AntiVirus jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Your computer has adware / spyware virus (2014-11-04)
Your computer has adware / spyware virus snapshot
Your computer has adware / spyware virus snapshot
źródło: http://www.2-spyware.com/remove-your-computer-has-adware---spyware-virus.html

Poradniki w innych językach