Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

You have 72 hours to pay the fine. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

‚You have 72 hours to pay the fine’ lub „Masz 48 godzin zapłaty grzywny” jest mylące wiadomości pełnego ekranu, co powoduje, że blokada systemu w komputerze ofiary. Zabezpieczenie eksperci twierdzą, że to należy do jednej z tych ransomware wirusów, zagrożeń, Ukash, które udają, że należą do oficjalnych instytucji, takich jak różne biura policji, przestępczości elektronicznej jednostki lub nawet Federalnego Biura Śledczego. ‚You have 72 hours to pay the fine’ klasycznie twierdzi, że użytkownik komputera został zauważony podczas biorący udział w nielegalnych działań online, takich jak oglądanie filmów pornograficznych, rozprzestrzeniające się wirusy lub rozpowszechnianie treści chronione prawem autorskim. Dodatkowo ten alert zwraca się zapłaty grzywny za wszystkie te zbrodnie w ciągu 72 godzin lub 48 godzin. W przeciwnym razie ofiara może być karane poważniejsze grzywny a nawet pozbawienia wolności. Zanim wpadniesz do wszystkich kampanii wprowadzającej w błąd, należy uświadomić sobie, że jest inicjowana przez nic innego jak wirus Trojan. Tak musisz usunąć wirusa ‚You have 72 hours to pay the fine’ z komputera i ignorować jego fałszywy komunikat.

JAK MOŻNA DOSTAĆ ZAKAŻONY REZYGNOWAĆ ‚You have 72 hours to pay the fine’?

Istnieją różne sposoby, jak można się zarazić wirusem ‚You have 72 hours to pay the fine’. W większości przypadków to rozprzestrzenia się jako oficjalny list. Gdy ofiara otwiera swoje przywiązanie, on jest zainfekowany wirusem ransomware zagrożenie, które jest bardzo podobne do Your computer has been locked. Inny sposób w jaki sposób można zarazić się z tym zagrożeniem polega na odwiedzenie strony posiekany i klikając na linki nieznanego. Proszę unikać takich domen, jeśli chcesz uniknąć „You have 72 hours to pay the fine” wirusa na komputerze. Tak szybko, jak to się dostanie, scamware blokuje cały system i uniemożliwia dostęp do Windows wpisywać do rejestru redaktor, zadanie dyrektor, połączenie z Internetem lub Start Menu ofiary. Dodatkowo zaczyna się jego mylące kampanii, która bez wątpienia jest wykorzystywane do kradzieży pieniędzy od nieświadomych użytkowników komputerów PC. Należy zignorować ‚You have 72 hours to pay the fine’ lub „Masz 48 godzin zapłaty grzywny” powiadomienia i usunąć scamware z komputera.

JAK MOŻNA USUNĄĆ ‚You have 72 hours to pay the fine’?

Podczas próby usunięcia wiadomości ‚You have 72 hours to pay the fine’ z komputera, największym problemem jest odblokowanie systemu. Przede wszystkim należy spróbować przywrócić komputer do poprzedniego stanu, a następnie uruchomienie skanera, aby znaleźć i usunąć zainfekowane pliki. Jeśli to nie pomoże, poniższe wskazówki:

* Metoda dysk flash:

1. Weź innego komputera i używać go do pobrania Reimage lub innych renomowanych anty malware programu.
2. Aktualizacji programu i włóż dysk USB lub CD proste.
3. W międzyczasie, ponownie obuwać z zainfekowanego komputera wobec kasa tryb rezygnować rozkazywać wierzyciel i Memory stick USB przejażdżka w nim.
4. Uruchom ponownie komputer zainfekowany ‚You have 72 hours to pay the fine’ jeszcze raz i uruchomić pełne skanowanie systemu.

* Użytkownicy zainfekowany wirusem ransomware wirusów mogą dostępu do innych kont w ich systemach Windows. Jeśli jedno z tych kont ma uprawnienia administratora, powinny być w stanie uruchomić program anty malware.

* Spróbuj zaprzeczyć Flash aby twój ransomware zatrzymać funkcję zgodnie z przeznaczeniem. Aby wyłączyć lampy błyskowej, przejdź do pomoc Macromedia i wybierz ‚Deny’: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help09.html. Po tej operacji, należy uruchomić pełne skanowanie systemu za pomocą programu anty malware.

* Ręczne usunięcie „You have 72 hours to pay the fine” (specjalne umiejętności potrzebne!):

  • Ponownie obuwać zakażony PC do „Tryb awaryjny z wierszem polecenia” wyłączyć Ukash wirusa (powinno to działać ze wszystkimi wersjami tego zagrożenia)
  • Biegać Regedit
  • Szukaj wpis├│w WinLogon i zapisać wszystkie pliki, które nie są explorer.exe lub puste. Zastąpić je explorer.exe.
  • Wyszukiwanie w rejestrze te akta, masz napisane i Usuń klucze rejestru, Odwoływanie się do plików.
  • Ponownie uruchomić komputer i uruchomić pełny system skandować rezygnować zaktualizować Reimage aby usunąć pozostałe pliki wirusa.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
You have 72 hours to pay the fine snapshot
You have 72 hours to pay the fine snapshot
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-you-have-72-hours-to-pay-the-fine.html

Poradniki w innych językach