Skala niebezpieczeństwa:  
  (96/100)

XP Protection 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Co to jest XP Protection 2014?

XP Protection 2014 jest fałszywym anty-wirusem, który ma tylko jeden cel – sprawić, by ludzie uwierzyli, że ich komputery są niebezpiecznie zainfekowane i że trzeba kupić licencję na ich naprawienie. Oczywiście, nigdy nie powinno się im płacić, bo jest to prosta droga do utraty pieniędzy, danych z kart kredytowych i innych danych osobowych. Kiedy wirus XP Protection 2014 jest zainstalowany na komputerze, należy być przygotowanym na stałe ogłoszenia skanerów systemowych, które pokazują, w jaki sposób skanują system i wykrywają takie wirusy jak trojany, adware i inne szkodniki. Są one wyświetlane za każdym razem, gdy ofiara restartuje jego/jej komputer i rozpoczyna pracę na nim. Ponadto, można również spodziewać się setek wpisów, oferujących zakup „pełnej”, „licencjonowanej” lub podobnych wersji XP Protection 2014 prezentując go jako bardzo potężny program anty-spyware. Jeśli już zauważyłeś takie powiadomienia, to znak, że komputer został zainfekowany. W tym przypadku należy sprawdzić urządzenie za pomocą jednego z renomowanych aplikacji od bezpieczeństwa. To pomoże Ci usunąć wszystkie niebezpieczne pliki, w tym te, które należą do XP Protection 2014.

W jaki sposób może XP Protection 2014 zainfekować mój komputer?

XP Protection 2014 należy do dużej grupy wirusów, które są znane jako Braviax. Grupa ta znana jest ze szkodników o wielu nazwach, które zmieniają ich nazwy według systemu operacyjnego, który jest używany na komputerze. Tak więc, jeśli używasz systemu Windows XP, XP Protection 2014 może łatwo pokazać się na komputerze. Sposób, jak ten i inne łotry infiltrują system opiera się na lukach w zabezpieczeniach. Jeśli Twój komputer jest zagrożony, możesz łatwo dorobić się tego fałszywego szkodnika ukrywającego się na nim. Dlatego należy zawsze upewnić się, że masz zainstalowany na komputerze zaktualizowany program anty-spyware, który będzie chronić urządzenie przed wszelkimi rodzajami zagrożeń. Ponadto, należy być bardzo ostrożnym przy wprowadzających w błąd reklamach pop-up, które pojawiają się podczas przeglądania. Jeśli zobaczysz powiadomienie mówiące, że możesz przeskanować komputer za darmo, zignoruj je, ponieważ może być wykorzystywane do rozprzestrzeniania takich łotrów jak XP Protection 2014. Jak tylko zinfiltruje komputer, modyfikuje system i rozpoczyna wyświetlanie takich wpisów:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Jeśli uważasz, że Twój komputer może być zainfekowany XP Protection 2014, nie należy dłużej czekać. Należy zeskanować go jednym z renomowanych i zaktualizowanych programów anty-spyware w celu wyeliminowania tego wirusa z systemu. Utrzymywanie go na komputerze może łatwo zainicjować takie zagadnienia jak naciekanie innych zagrożeń, kradzieże tożsamości i podobne problemy.

Jak usunąć XP Protection 2014?

Nie zaleca się usuwania XP Protection 2014 z komputera ręcznie, ponieważ może to spowodować uszkodzenie systemu PC poprzez eliminację niewłaściwych plików. Na szczęście, istnieją zautomatyzowane narzędzia anty-malware mogące łatwo pomóc go naprawić i pozbyć się tych zagrożeń. Do tego celu zalecamy użycie Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner. Jeśli są zablokowane i nie można ich uruchomić, można spróbować użyć tego kodu rejestracyjnego, który działał z poprzednimi wersjami tej grupy wirusów: 3425-814615-3990. Po jego użyciu, uruchom pełne skanowanie systemu i usuń zainfekowane pliki z komputera.

Jeśli nie można uruchomić tych programów, wykonaj następujące kroki:

1. Uruchom ponownie komputer w trybie awaryjnym z obsługą sieci. Po prostu uruchom ponownie komputer, a jak tylko zacznie proces uruchamiania naciskaj wiele razy klawisz F8.
2. Zaloguj się jako ten sam użytkownik, jakiego używasz w normalnym trybie systemu Windows
3. Teraz kliknij na IE lub inną przeglądarką i wybierz „Uruchom jako” lub „Uruchom jako administrator”, wpisz hasło do konta administratora (w razie potrzeby).
4. Wpisz link na pasku adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i pobierz program na pulpit. Uruchom go, by zabić szkodliwe procesy XP Protection 2014 i usunąć jego pliki.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.
XP Protection 2014 snapshot
XP Protection 2014 snapshot

XP Protection 2014 ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random characters].exe

Skasuj pliki:
[random characters].exe

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-xp-protection-2014.html

Poradniki w innych językach