Skala niebezpieczeństwa:  
  (94/100)

XP Defender Plus 2013. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

XP Defender Plus 2013 jest jednym z najświeższych programów od znanej już firmy Braviax. Jest niemalże identyczny co XP Security Plus 2013 i innych podobnych programów z trochę większym stażem, używających GUI i taktyk mających na celu wyłudzanie pieniędzy od użytkowników. Ta metoda jest niemalże tak stara jak cały Internet: wykorzystuje raporty o nieistniejących wirusach a w rezultacie pokazuje monit o zakup nowej wersji oprogramowania, która oczywiście jest płatna. Jednakże wpłata pieniędzy jest równoznaczna z wyrzuceniem ich w błoto, a właściwie w ręce oszustów. W rzeczywistości XP Defender Plus 2013 nie ma zainstalowanej żadnej bazy wirusów, jest bezużyteczny jeśli chodzi o sprawdzanie czystości komputera. Oprócz tego nie ma żadnej możliwości usuwania ich. Należy być bardzo ostrożnym z takimi aplikacjami ponieważ wyświetlają dużą ilość komunikatów bez pozwolenia użytkownika. Z całą pewnością należy zignorować XP Defender Plus 2013, potraktować jako infekcję i usunąć z systemu.

Jak mogę się zarazić wirusem XP Defender Plus 2013?

XP Defender Plus 2013 nie wymaga pozwolenia użytkownika kiedy dostaje się do komputera. W większości przypadków jest rozpowszechniany poprzez konie trojańskie, które z łatwością infiltrują komputer kiedy ściągasz nieoficjalne software, freeware albo shareware albo inne podobne programy. Jak tylko wirus dostanie się do systemu modyfikuje jego ustawienia i zaczyna zwracać informacje o wielu błędach wykrytych na komputerze. Bądź pewien że ma to jedynie wzbudzić twoje podejrzenia, jest to typowa technika wprowadzania ludzi w błąd poprzez wirusy, Musisz zignorować te komunikaty i usunąć niebezpieczne programy ze swojego komputera:

Nie należy przywiązywać dużej uwagi do komunikatów generowanych przez ten program, ponieważ są nieprawdziwe i mylące. Jeżeli zapłaciłeś za XP Defender Plus 2013 będziesz nieustannie dostawał wiadomości od autorów tego programu. Aby naprawić swoją maszynę musisz usunąć XP Defender Plus 2013 ze swojego komputera.

Jak usunąć XP Defender Plus 2013?

Usuwanie XP Defender Plus 2013 najszybciej przeprowadzić posługując się sprawdzonym programem antyszpiegującym. Spróbuj skorzystać z STOPzilla albo SpyHunter. Jeżeli nie możesz otworzyć tych programów przez aktywność wirusa spróbuj postąpić zgodnie z tą instrukcją:

1. Zresetuj swój komputer do trybu awaryjnego, w tym celu po prostu go zresetuj i wciskaj F8 w momencie kiedy rozpocznie pracę.

2. Zaloguj się na to samo konto którego używasz na co dzień.

3. Teraz otwórz IE albo inną dowolną przeglądarkę i uruchom ją jako administrator, wpisz swoje hasło jeśli będzie potrzebne.

4. Wklej ten link do pasku adresu https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe i ściągnij zaratwy tam program na swój komputer. Otwórz go i zabij wiele wirusów w tym XP Defender Plus 2013 i usuń jego pliki. Możesz także użyć jednego z tych kodów autoryzacyjnych które sprawią że twój wirus będzie myślał że wykupiłeś jego płatną wersję. Po prostu wpisz te kody w okienko rejestracyjne XP Defender Pro 2013.

3425-814615-3990; 1089-903874-1875; 9443-077673-5028; 2233-298080-3424; 1147-175591-6550

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

XP Defender Plus 2013 ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random].exe

Skasuj pliki:
%LocalAppData%\[random]
%Temp%\[random]
%UserProfile%\Templates\[random]
%CommonApplData%\[random]

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-xp-defender-plus-2013.html

Poradniki w innych językach