Skala niebezpieczeństwa:  
  (96/100)

XP Antivirus 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

XP Antivirus 2014 jest poważnym wirusem, który może łatwo zainicjować problemy na komputerze. Należy do dobrze znanych nieuczciwych programów anty-spyware, które są nazywane braviax. Gdy masz tego szkodnika uruchomionego na komputerze, możesz zauważyć nie tylko ciągłe skanery systemu raportujące na temat różnych rodzajów wirusów. Możesz także zobaczyć ciągłe oferty nalegające na zakup jego licencjonowanej wersji. Jeśli zgodzisz się, aby to zrobić, możesz napotkać problemy jeszcze bardziej niebezpieczne, ponieważ twoje pieniądze, dane z kart kredytowych i inne dane osobowe będą przesłane bezpośrednio do hakerów. Proszę, nie wchodź do wpisów XP Antivirus 2014 i nigdy nie płacić za jego licencjonowaną wersją, ponieważ jest to podróbka. W rzeczywistości, ten program nie jest zdolny do wykrywania jakiegokolwiek zagrożenia. Wszystko, co robi to pokazuje ludziom identyczne powiadomienia, które próbują przestraszyć ich i nakłonić do myślenia, że ​​ich komputery są niebezpiecznie zakażone. Jednak jedynym prawdziwym wirusem, który ukrywa się w ich komputerach jest XP Antivirus 2014. Proszę, nie pozwól temu szkodnikowi wprowadzić się w błąd. Należy go usunąć tak szybko, jak tylko zaczyna pokazywanie swoich wymyślonych wyskakujących powiadomień.

W jaki sposób może XP Antivirus 2014 zarazić mój komputer?

XP Antivirus 2014 rozprzestrzenia się podobnie jak wiele innych szkodników, takich jak Win 7 Protection 2014 lub Win 7 Antivirus 2014, co oznacza, że ​​jeśli nie masz renomowanego anty-spyware zainstalowane na komputerze, jesteś na nie podatny i łatwo możesz się zarazić tym lub innymi zagrożeniami, które należą do grupy Braviax. Ponadto, należy również unikać nielegalnych stron internetowych, spamu i mylących wyskakujących okienek, które mogą pokazać się tobie, gdy odwiedzasz strony internetowe, zarówno te legalne i nielegalne. Zazwyczaj mówią one, że komputer może być zainfekowany i oferują sprawdzenie go za darmo. Oczywiście jeśli klikniesz w takie ogłoszenia możesz pobrać trojana, który zainstaluje tego szkodnika. Jeśli XP Antivirus 2014 zainfekuje komputer, dodatkowo wrzuca własne wpisy w rejestr oraz pliki. Ponadto, zaczyna swoją pracę, jak tylko ponownie uruchomisz komputer i wyświetla takie i podobne powiadomienia:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

XP Antivirus 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Jeśli cierpisz z powodu reklam XP Antivirus 2014, które starają się informować o dziesiątkach różnych wirusów, należy je zignorować. Jeśli nabierzesz się na nie, możesz łatwo stracić swoje pieniądze i dane osobowe. Najprostszym sposobem, aby pozbyć się tych reklam jest usunięcie tego szkodliwego anty-spyware z systemu. Możesz to zrobić z pomocą przewodnika, który jest podany poniżej:

Jak usunąć XP Antivirus 2014?

Sposób, w jaki można usunąć XP Antivirus 2014 z komputera jest bardzo trudny, ponieważ używa on losowo nazwanych plików do ukrywania swojej obecności w systemie. Na szczęście, istnieją zautomatyzowane narzędzia anty-malware, które mogą łatwo pomóc naprawić komputer i pozbyć się tych zagrożeń. Do tego zalecamy użycie Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner. Jeśli są zablokowane i nie można ich uruchomić, można spróbować użyć tego kodu rejestracyjnego, który działał z poprzednimi wersjami tej grupy wirusów: 3425-814615-3990. Po jego użyciu, uruchom pełne skanowanie systemu i usuń zainfekowane pliki z komputera.

Jeśli nie można uruchomić tych programów, wykonaj następujące kroki:

1. Uruchom ponownie komputer w trybie awaryjnym z obsługą sieci. Po prostu uruchom ponownie komputer, a jak tylko zacznie proces uruchamiania naciskaj wiele razy klawisz F8.
2. Zaloguj się jako ten sam użytkownik, jakiego używasz w normalnym trybie systemu Windows
3. Teraz kliknij na IE lub inną przeglądarką i wybierz „Uruchom jako” lub „Uruchom jako administrator”, wpisz hasło do konta administratora (w razie potrzeby).
4. Wpisz link na pasku adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i pobierz program na pulpit. Uruchom go, by zabić szkodliwe procesy XP Antivirus 2014 i usunąć jego pliki.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
XP Antivirus 2014 snapshot
XP Antivirus 2014 snapshot

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-xp-antivirus-2014.html

Poradniki w innych językach