Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

XP Antispyware 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Co to jest XP Antispyware 2014?

XP Antispyware 2014 jest niebezpiecznym cyber zagrożeniem, które zostało oznaczone jako ‚szkodliwe anti-spyware’. Należy do dobrze znanej rodziny złośliwych malware, zwanej ‚Braviax‚ i posiada wiele podobnych wersji, takich jak XP Antivirus 2014, Win 7 Antispyware 2014, Win 8 Protection 2014 i wiele innych. Wszystkim, co musisz wiedzieć na temat tego wirusa jest to, że ma on na celu kradzież pieniędzy uzytkownika. Dążąc do tego celu, wirus ten wyświetla fałszywe skanery systemowe i alarmy pokazujące, jak bardzo jest zainfekowany komputer ofiary. Ponadto twierdzi, że jest zdolny do naprawienia systemu i eliminacji wszystkich zainfekowanych plików. Oczywiście, obiecuje to zrobić w zamian za pieniądze… Jak można już zrozumieć, to jest metoda stosowana przez twórców XP Antispyware 2014 do kradzieży pieniędzy od użytkowników i zwiększenia ich dochodów. Nigdy nie powinno się płacić za jego wersję „licencjonowaną”, „pełną” czy jakkolwiek to jest nazywane bo pieniądze będą wysłane bezpośrednio do hakerów. Przy okazji, można także ujawnić dane karty kredytowej i inne informacje osobiste. Warto również wspomnieć, że tak szybko, jak ten wirus wchodzi komputer, zaczyna blokowanie stron internetowych mówiąc, że są zakażone. Może również informować, że anty-spyware i antywirus jest również zainfekowany, co oczywiście nie jest prawdą. Upewnij się, że jedynym prawdziwym wirusem w tej sytuacji jest XP Antispyware 2014. Należy ignorować jego wpisy i usunąć tego szkodnika z systemu tak szybko, jak to tylko możliwe. Jeśli blokuje twój anty-spyware, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami przewodnika w celu odblokowania go.

W jaki sposób może XP Antispyware 2014 zainfekować mój komputer?

XP Antispyware 2014 jest rozprowadzane tak jak każdy inny szkodnik, który należy do rodziny ‚Braviax’. Oznacza to, że najczęściej stosowana metoda dystrybucji tego wirusa wokoło opiera się na koniach trojańskich, które mogą być ukryte w spamie, fałszywych alarmach i podobnych miejscach. W celu zapobiegania infiltracji XP Antispyware 2014, pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że trzeba ignorować wszystkie alerty oferuje Ci zaktualizowanie wersji Java, Flash i podobnych programów. Ponadto, należy usunąć wszystkie podejrzane e-maile, które są wypełnione literówkami lub błędami gramatycznymi, ponieważ mogą być również zaangażowane w dystrybucję XP Antispyware 2014. W końcu, trzymaj się z dala od wiadomości, mówiących, że komputer jest zainfekowany i że należy pobrać darmowy skaner do sprawdzania go. Pamiętaj, że nie ma czegoś takiego jak „darmowy skaner”. Jeśli ten szkodnik zdoła przeniknąć do systemu, to po pierwsze inicjuje na nim kilka modyfikacji, a następnie rozpoczyna pokazywanie takich i podobnych alarmów:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

XP Antispyware 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Proszę zignorować te komunikaty, ponieważ nie mają one nic wspólnego z bezpieczeństwem komputera. Ponadto, upewnij się, że pozbyłeś się tego zagrożenia z komputera, ponieważ nigdy nie można wiedzieć, w jakie złośliwe działania może być zaangażowany w przyszłości. Może on rozpocząć śledzenie cię i kradzież informacji osobistych, może zainstalować inne wirusy i prowadzić do podobnych problemów.

Jak pozbyć się XP Antispyware 2014?

Musisz wiedzieć, że XP Antispyware 2014 jest niebezpiecznym programem, który jest wykorzystywany do kradzieży pieniędzy uzytkowników i stanowi poważne szkody dla ich komputerów. Aby uniknąć tego, należy usunąć go z systemu. Do tego zalecamy wybranie OPCJI AUTOMATYCZNEGO USUWANIA, która wymaga tylko pobrania renomowanego anty-spyware, uaktualniania go i wykonania pełnego skanowanie systemu. Jeśli potrzebujesz szczegółowych przewodników wyjaśniających, jak to zrobić, przeczytaj tę instrukcję. Podczas próby usunięcia XP Antispyware 2014, polecenymi przez nas programami są Reimage i Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner ponieważ mogą one łatwo wykryć wszelkie ukryte składniki, które należą do niego oraz innych zagrożeń cybernetycznych.

UWAGA! Jak już wspomniano wcześniej, XP Antispyware 2014 może próbować blokować instalację i działanie legalnych programów od ochrony, w tym SpyHunter i STOPzilla. Jeśli nie można pobrać lub uruchomić żadnego z nich spróbuj następujących opcji:

1. UŻYCIE PRZYWRACANIA SYSTEMU BY WYŁĄCZYĆ WIRUSA:

 1. Kliknij przycisk Start -> Wszystkie Programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu.
 2. Wybierz opcję Przywróć mój komputer do wcześniejszego stanu i kliknij przycisk Dalej.
 3. Wybierz termin i szczególny punkt przywracania, który chcesz, a następnie kliknij przycisk Dalej.
 4. Poczekaj do restartu komputera, a następnie kliknij przycisk OK w oknie Przywracanie ukończone.
 5. Teraz pobierz Reimage i uruchom pełne skanowanie systemu po aktualizacji.

2. PONOWNE URUCHOMIENIE DO TRYBU AWARYJNEGO Z DOSTĘPEM DO INTERNETU:

 1. Zrestartuj swój komputer
 2. Zaraz jak ujrzysz, że komputer się budzi, zacznij wciskać klawisz F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansoawne opcje uruchamiania.
 3. W tym miejscu, zaznacz Tryb Awaryjny z Dostępem do Internetu (by go wybrać uzyj klawiszy strzałek) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się jako ten sam użytkownik, jak był w normalnym trybie systemu Windows.
 5. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę IE lub dowolnej innej przegladarki i zaznacz Otwórz jako albo Otwórz jako Administrator. Wprowadź hasło do konta administratora (w razie potrzeby).
 6. Wklej ten link w swój pasek adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i pobierz program na pulpit. Uruchom go, aby usunąć szkodliwe pliki.

3. UTWORZENIE KONTA GOŚCIA W CELU WYKONANIA SKANU:

Jeśli masz konto innego użytkownika (gościa), możesz spróbować uruchomić pełne skanowanie systemu z niego. Wystarczy zalogować się do niego i pobrać Reimage dla pełnego skanowania systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą tych kroków:

 1. Kliknij Start -> Ustawienia -> Panel sterowania i wybierz opcję Konta użytkowników.
 2. Gdy pojawi się nowe okno, kliknij na Gość -> Włącz konto gościa.
 3. Teraz poczekaj na ponowne uruchomienie komputera i spójrz na ekran logowania Windows.
 4. Wybierz konto Gościa by pobrać zalecane anty-spyware.

4. UŻYCIE INNEGO PC DO POBRANIA ANTI-SPYWARE:

 1. Skorzystaj z innego komputera, który nie jest dotknięty tym wirusem i pobierz na niego Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.
 2. Po wykonaniu procedury, nagraj tego anty-malware na CD/DVD, zewnętrzny dysk, lub Pendrive.
 3. W międzyczasie, zabić szkodliwe procesy na Twoim zainfekowanym komputerze. Do tego można użyć tego samouczka.
 4. Podłącz urządzenie, którego użyłeś do nagrania programu anty-spyware do swojego zainfekowanego komputera i odpal go.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
XP Antispyware 2014 snapshot
XP Antispyware 2014 snapshot

O autorze

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-xp-antispyware-2014.html

Poradniki w innych językach