Czym jest wscntfy.exe? Czy powinienem go usunąć?

wscntfy.exe

wscntfy.exe jest plikiem wykonywalnym dla Windows XP Service Pack 2. Ta aplikacja jest znana także jako Windows Security Center Notify Application i jest odpowiedzialna za wyświetlanie ikon na pulpicie komputera razem z informacją o statusie systemu Windows, ochrony antywirusowej a także firewalla. Uważaj ponieważ plik wscntfy.exe jest prawie niewykrywalny na tych komputerach z systemem Windows Vista czy też Windows 7. Tak więc jeżeli zauważysz je w systemie powinieneś sprawdzić komputer sprawdzonym programem antywirusowym. Nie jest to plik systemowy, więc jeżeli go nie potrzebujesz zawsze możesz go wyłączyć poprzez przejście do ‚Serwus’ i wyłączenie Security Center. Jednakże nasi eksperci do spraw bezpieczeństwa nie polecają takiego działania, ponieważ wyłączenie Security Center może osłabić system i pociągnąć za sobą wtargnięcie większej ilości wirusów.

UWAGA!

Jeżeli zauważysz w swoim systemie Windows Vista lub też Windows 7 program wscntfy.exe on powinieneś sprawdzić swój komputer sprawdzonym programem antyszpiegującym ponieważ mogłeś zostać zainfekowany programem Rivarts, który jest koniem trojański. Lub też innymi wirusami takimi jak robaki, fałszywe programy antywirusowe lub więcej trojanów, program może także używać innych nazw aby próbować ukryć swoją obecność w systemie Jeżeli chcesz sprawdzić intencje programu wscntfy.exe polecamy użycie programu RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-wscntfy-exe.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: wscntfy.exe

Pliki
Software
Porównaj