Czym jest WMPNSCFG.exe? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Olivia Morelli - -

WMPNSCFG.exe jest normalnym procesem powiązanym z programem Windows Media Player. Ten proces jest odpowiedzialny za uruchamianie Windows Media Player Network Sharing Service (NSS) oraz oczekuje na komunikaty zwrotne z tego serwisu. Jak tylko znajdzie nowe narzędzia do przenoszenia mediów pokazuje użytkownikowi okienko pop-up i ostrzega użytkownika o ich obecności. Jeżeli klikniesz na tę wiadomości, WMPNSCFG.exe uruchomi program Windows Media Player, który zaoferuje ci pozwalanie lub też odmawianie dzielenia tego narzędzia. Należy pamiętać o tym że ten proces nie jest systemowy, więc możesz go usunąć jeżeli sądzisz że jest on niepotrzebny.

UWAGA!

WMPNSCFG.exe może być używany do ukrywania plików malware. Hakerzy zaczęli wykorzystywać nazwy sprawdzonych plików, aby ukrywać swoje własneg wirusy, nie ma więc gwarancji na to że plik WMPNSCFG.exe nie jest w to zamieszany. Jeżeli znajdziesz ten proces na swoim komputerze a poprzednio nie instalowałeś Windows Media Player powinieneś być bardzo ostrożny. W tym przypadku powinieneś sprawdzić czy program nie jest wirusem przy pomocy programu RegCure Pro.

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Gazety piszą o Reimage

O autorze

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-wmpnscfg-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj