Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

WIrus 'You’ve received a premium offer'. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Adware

Czym jest wirus ‚You’ve received a premium offer’?

Jeżeli zaczniesz widzieć na swoim komputerze komunikaty takie jak “You’ve received a premium offer from (nazwa programu adware). Click here to learn more” i podejrzewasz ze komunikat jest wyswietlany przez strone ktora odwiedzasz to mozemy to tylko potwierdzisz. Tego typu reklamy moga pojawiac sie na przegladarkach Google Chrome, Mozilla Firefox a także Internet Explorer, jeżeli wszystkie z nich zostaly porwane przez jeden rodzaj oprogramowania adware. Jezeli otrzymales tego typu wiadomosci to powinienes trzymac sie od nich jak najdalej poniewaz moga powodowac przekierowania. W wiekszosci przypadkow komunikat brzmi ‚You’ve received a premium offer’ i przy okazji dostarczane sa duze ilosci reklam ktore licza na to ze w nie klikniesz. Jednakze nie moze byc pewien ze oferta ‚You’ve received a premium offer’ nie przekieruje cie na niebezpieczna strone. Powinienes ich unikac. W najgorszym wypadku niektore z tych witryn moga byc zarzadzane przez cyberprzestepcow i starac sie przekonac cie do zainstalowania zlosliwego oprogramowania takiego jak wirusy czy tez oprogramowanie malware na twoim komputerze. Oprocz tego nie polecamy przetrzymywania oprogramowania tego typu jak wirusy czy tez oprogramowanie malware na twoim komputerze, dotyczy to tez oprogramowania adware. Powodów jest kilka: powoduja one spowolnienie w działaniu systemu, wykorzystuja luki w ochronie systemu i nieustannie lacza sie z internetem za twoimi plecami. Tego typu aktywnosc wywołuje tylko ryzyko wystepowania potencjalnie niechcianego oprogramowanian a twoim komputerze. Dodatkowo ten program wspierany przez reklamy moze podrozowac razem z oprogramowaniem freeware jak i shareware. Tego typu aktywnosc powoduje dosc duze ryzyko wystepowania potencjalnie niechcianych programów. Dodatkowo reklamy dosc czesto posiadaja w sobie oprogramowanie szpiegujace. Mimo tego twoje prywatne dane nie powinny byc zbierane, jednakze nikt nie moze tego zagwarantowac.Dlatego tez zachowanie tego wirusa ‚You’ve received a premium offer’ na twoim komputerze narusza twoja prywatnosc. Jezeli zauwazyles juz reklamy pop-up na twoim ekranie polecamy ci zainstalowac sprawdzony program antywirusowy taki jak Reimage i usunac wszystkie potencjalnie niechciane programy z twojego komputera.

W jaki sposób wirus ‚You’ve received a premium offer’ moze przeniknac do mojego komputera?

‚You’ve received a premium offer’ wraz ze swoimi reklamami pop-up moze przeniknac do mojego komputera zaraz po tym jak zakonczysz instalacje kolejnego oprogramowania. W ogólności zaraz po zainstalowaniu manadzerow sciagania plikow, kreatorow plikow PDF, kodeków media player czy tez innych programów freeware mozesz zauwazyc spowolnienia systemu, denerwujace reklamy pop-up i inne falszywe komunikaty czy tez wiadomosci takie jak ‚You’ve received a premium offer’ nie powinienes miec wiecej zludzen ze zostales przechytrzony przez ten program do zainstalowania duzej ilosci programow. Nie bedzie niespodzianka to ze ludzie instaluja dosc chetnie oprogramowanie freeware. Jst to glowna przyczyna dla ktorej zwieksza sie ilosc zainstalowanych dodatkowych aplikacji co zwieksza ilosc pieniedzy z tego procederu. Oprocz tego, ludzie nadal nie zwracaja uwagi na proces instalacji roznych programow. Dlatego tez aby bronic sie przed instalowaniem oprogramowanie adware, robakow przegladarkowych i innych potencjalnie niechcianych programow powinienes byc wyjatkowo ostrozny podczas instalowania nowych programow na swoim komputerze. Instalacja zaawansowana czy tez instalacja uzytkownika pozwala na kontrole nad tym jakie oprogramowanie dopuszczamy do zainstalowania sie na naszym komputerze. Powinienes powoli sprawdzic wszystkie opcje i odznaczyc wszystkie dodatki, pluginy, toolbary oraz rozszerzenia czy tez inne dodatkowe aplikacje. W przeciwnym wypadku mozesz zaczac cierpiec na obecnosc programu ‚You’ve received a premium offer’ oraz jego przekierowan, spowolnien systemu i innych problemow.

W jaki sposób usunąć wirusa

‚You’ve received a premium offer’?

Aby skutecznie pozbyc sie oprogramowania ‚You’ve received a premium offer’ wraz z jego oprogramowaniem powinienes przeprowadzic pelny skan systemu za pomoca sprawdzonej aplikacji antywirusowej lub tez zapoznac sie manualnym poradnikiem usuwania tego typu rzeczy podanym ponizej.

Możesz usunąć szkody wyrządzone przez wirusa z pomocą jednego z następujących programów: Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes. Zalecamy te aplikacje, ponieważ wykrywają one wszystkie potencjalnie niepożądane programy wraz z każdym komponentem i wpisem rejestru z nimi powiązanymi.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
WIrus 'You’ve received a premium offer' snapshot
WIrus 'You’ve received a premium offer' snapshot

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa ‚You’ve received a premium offer’:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń ‚You’ve received a premium offer’ z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj ‚You’ve received a premium offer’ oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj ‚You’ve received a premium offer’ lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń ‚You’ve received a premium offer’ z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nim‚You’ve received a premium offer’ czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń ‚You’ve received a premium offer’ z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj ‚You’ve received a premium offer’ oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania ‚You’ve received a premium offer’. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń wirusa ‚You’ve received a premium offer’ z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to ‚You’ve received a premium offer’ powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń ‚You’ve received a premium offer’ z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz ‚You’ve received a premium offer’ oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie ‚You’ve received a premium offer’. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń ‚You’ve received a premium offer’ z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz ‚You’ve received a premium offer’ oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie ‚You’ve received a premium offer’. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń ‚You’ve received a premium offer’ z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj ‚You’ve received a premium offer’ i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania ‚You’ve received a premium offer’. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-youve-received-a-premium-offer-virus.html

Poradniki w innych językach