Skala niebezpieczeństwa:  
  (96/100)

WIrus Smart Security. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Lucia Danes - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Smart Security virus jest fałszywym anti-spyware,który jest w stanie zrobić wszystko aby ludzie źle myśleli o stabilności swojego komputera i jego bezpieczeństwie. W tym celu zwykle wyświetla podrobione skanery systemowe i alerty z raportami o setkach niebezpiecznych wirusów. W rzeczywistości te „zagrożenia” to poprawne pliki, które są ważne dla stabilności komputera. Nie zdziw się, ponieważ to tylko część strategii wprowadzającej w błąd, która została wykorzystana przez inne złośliwe oprogramowanie, takie jak Internet Security 2012 lub Privacy Protection. Po zastraszeniu ofiary, o dużej ilości wirusów na jej komputerze, te scamware oferuje zakup licencjonowanej wersji i usunięcie wykrytych pasożytów. Należy jednak zignorować tą mylącą kampanię, która w rzeczywistości raportuje tylko poprawne pliki. Zalecamy usunięcie Smart Security virus tak szybko jak to jest możliwe, ponieważ może nie tylko zainicjować spowolnienie pracy systemu, ale zainstalować jeszcze bardziej groźne wirusy na twoim komputerze.

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZARAZIĆ KOMPUTER Smart Security virus?

Tak jak wiele innych programów scarewares, Smart Security virus jest przenoszony przez konie trojańskie, które wykorzystują luki w zabezpieczeniach i podczas pobierania zarażonych plików. Tak więc, należy zawsze upewnić się, że komputer jest w pełni chroniony za pomocą programów antywirusowych i anty-malware. Po wejściu i aktywacji, Smart Security modyfikuje system i zostawia własne pliki, które również mogą zostać „wykryte” w jego fałszywych powiadomieniach. Dodatkowo zacznie wyświetlać agresywne wiadomości z raportami o niebezpieczeństwie cybernetycznego zarażenia itp. problemach. Poza tym, może również wyświetlać bezużyteczność skanerów systemowych, które pokazuja tak samo zmyślone infekcje.
Pamiętaj, te wykryte zagrożenia nie są prawdziwe i należy zignorować alarmy, które są wyświetlane przez Smart Security virus:

Security Warning
Malicious program has been detected. Click here to protect your computer

iexplore.exe can not start
File iexplore.exe is infected by W32/Blaster.worm. Please activate Smart Security to protect your computer

W rzeczywistości Smart Security virus jest bezużyteczny w wykrywaniu i usuwaniu wirusów. Stara się tylko przekonać, że coś złego jest w twoim komputerze oraz nakłonić cię do zakupu licencjonowanej wersji. Jeżeli chcesz stracić pieniądze, możesz go kupić. W przeciwnym razie musisz usunąć Smart Security virus na dobre.

JAK usunąć Smart Security virus z PC?

Do usunięcia na dobre Smart Security virus powinieneś użyć wyłącznie automatycznych programów takich jak SpyHunterCombo Cleaner and Reimage. Nie zalecamy korzystania z ręcznej metody usuwania, ponieważ można usunąć niewłaściwe pliki z komputera i w ten sposób uszkodzić system. Poza tym, możesz nie usunąć wszystkich plików należących to tego oprogramowania i łatwo przekonać się, że Smart Security virus zaktualizował się samemu ponownie.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
WIrus Smart Security snapshot
WIrus Smart Security snapshot

O autorze

Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-smart-security-virus.html

Poradniki w innych językach