Skala niebezpieczeństwa:  
  (85/100)

Wirus Eu-security-dangerous-alert-01.in. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Malware

Czym jest wirus Eu-security-dangerous-alert-01.in?

Eu-security-dangerous-alert-01.in jest złośliwym programem, który dość łatwo może zablokować twoje przeglądarki (Internet Explorer, Google Chrome oraz Mozilla Firefox). Zaraz po tym jak to zrobi może wyświetlać duże ostrzegawcze komunikaty, które informują ofiarę o tym że powinni zapłacić grzywnę za różnego rodzaju przekroczenie prawa. Możesz zostać o tym poinformowany jakoby miałbys korzystac z tresci objetych prawem autorskim lub tez materiałami pornograficznymi, rozpowszechnianiem oprogramowania malware i innych zmyslonych przestepstw. Aby sie jeszcze bardziej uwiarygodnic strona korzysta z kamery uzytkownika i pokazuje to co sie dzieje w srodku. Mimo tego nie ma znaczenia to jak wiarygodnie to wyglada, strona nie ma nic wspolnego z organami rzadawymi, które podobno reprezentuje. Jest to po prostu strona wypelniona zlosliwym kodem javascript która blokuje przenoszenie sie na inne strony lub tez po prostu blokuje twoja strone. Tak wiec nigdy nie powinienes dac sie nabrac na to, ze musisz zaplacic grzywne w wysokosci 300$ poniewaz przekazywanie pieniedzy to po prostu wspieranie oszustów. Musimy tutaj wspomniec o innych wirusach ransomware tego typu takich jak: FBI virus, Interpol virus, Department of Justice virus, Police Central e-crime Unit virus i wiele innych. Tego typu zagrożenia rozpowszechniają się więcej niż 2 lata, tak więc nic dziwnego że zostału już niejednokrotnie zaaktualizowane. Jeżeli twoja przeglądarka została ostatnimi czasy zablokowana to nie powinienes marnowac wiecej czasu i skonczyc z tym (mozesz to zrobic za pomoca manadzera zadan). Jak tylko to zrobisz powinienes przeskanowac komputer za pomoca sprawdzonego oprogramowania antywirusowego i upewnic sie ze twoj komputer jest wolny od wirusow zwiazanych z Eu-security-dangerous-alert-01.in. W tym celu polecamy ci skorzystanie z programu Reimage

W jaki sposób wirus Eu-security-dangerous-alert-01.in może przeniknąć do mojego komputera?

Możesz zostać podstępnie przechytrzony do odwiedzania tego typu podejrzanych stron poprzez fałszywe komunikaty informujące o braku koniecznych aktualizacji czy tez innych rzeczy. Mozesz zostac poinormowany o tym ze musisz zaaktualizowac program flash player, flv player lub tez jedna ze swoich przegladarek, manadzer sciagania plikow czy tez inny program. Oczywiscie tego typu komunikaty sa zlosliwe i sa wyswietlane glownie wtedy kiedy przegladasz internet aby tylko oszukac cie i sprawic abys sciagnal na swoj komputer potencjalnie niechciane oprogramowanie takie jak niebezpieczne pluginy, addon rozszerzenia oraz toolbary. Oczywiscie mozesz takze odwiedzic strone Eu-security-dangerous-alert-01.in samodzielnie jednakze pod zadnymi warunkami nie powinienes zgadzac sie na odwiedzenie tej witryny. Jezeli twoja przegladarka zostala juz zablokowana i ciagle patrzysz na ten komunikat opuszczajac domene prosze zapoznac sie z ponizszym poradnikiem aby naprawic swoj komputer:

Are you sure you want to leave this page?
Message from webpage:
YOUR BROWSER HAS BEEN BLOCKED UP FOR SAFETY REASONS.
ALL PC DATA WILL BE DETAINED.
ALL YOUR FILES ARE ENCRYPTED.

YOUR BROWSER HAS BEEN BLOCKED UP. Leave this page or Stay on this page.

W jaki sposób usunąć wirusa Eu-security-dangerous-alert-01.in?

Jezeli będziesz chciał odblokować swój komputer i jednocześnie usunąć wirusa Eu-security-dangerous-alert-01.in ze swojego komputera to pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić jest zakończenie procesu swojej przeglądarki. W tym celu skorzystaj z następujących kroków:

  • Wcisnij Ctrl+Alt+Del w tym samym czasie.
  • Tutaj poszukaj wszystkich zablokowanych procesow (chrome.exe, iexplore.exe, safari.exe, firefox.exe, opera.exe).
  • Kliknij zakoncz proces aby zapisac zmiany.

Jak tylko to zrobisz przeskanuj swoj komputer za pomoca oprogramowania Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner lub Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wirus Eu-security-dangerous-alert-01.in snapshot
Wirus Eu-security-dangerous-alert-01.in snapshot

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-eu-security-dangerous-alert-01-in-virus.html

Poradniki w innych językach