Skala niebezpieczeństwa:  
  (99/100)

Wirus Decrypt Protect. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Malware

Decrypt Protect jest niczym innym jak tylko wirusem malware, który należy do kategorii ransomware. Jak tylko wirus przejmie kontrole nad ochrona komputera i zainfekuje go moze zablokowac komputer poprzez roznego rodzaju modyfikacje plikow znajdujacych sie na dysku. Tego typu zgrozenie moze modyfikowac pliki poprzez zmiane ich rozszerzen. Co wieej, malware zaczyna pokazywac wiadomosci mowiace o tym ze komputer jest zablokowany co w naturalnej kolejnosci rzeczy prowadzi do zablokowania nielegalnych aktywnosci takich jak dystrybucja orpogramowania malware, uzywanie materialow pornograficznych a takze wywolywanie ataków DDoS. Tego typu oprogramowanie ransomware zostało wynalezione tylko i wyłącznie w celu zarabiania pieniedzy, tak wiec wirus kaze zaplacic sobie grzywne za odszyfrowanie plikow znajdujacych sie na komputerze. Tak wiec dzieki wirusowi Decrypt Protect nie bedzie zdolny dostac sie do zasobow internetu, czy tez uruchomic jakiegokolwiek oprogramowania zlokalizowanego na komputerze. Zamiast tego zobaczysz tylko nielegalne komunikaty informujace cie o MBL Advisory. Prosze je zignorowac i usunac Decrypt Protect ze swojego komputera.

W jaki sposób mogę się zarazić wirusem Decrypt Protect?

Decrypt Protect jest wirusem rozpowszechnianym za pomocą konii trojańskich, które przenikają do systemu dzięki jego słabościom w ochronie. Podobnie jak inne trojany, program ten ukrywa sie w oficjalnych mailach, denerwujacych reklamach tyu pop-up i innych podobnych miejscach, takze nalezy na niego uwazac. Jak tylko to zagrozenie dostanie sie do systemu blokuje wszystkie pliki komputera, dysk twardy i rozpoczyna przekonywanei uzytkownika jakoby mial problem z wladzami administracyjnymi. W tym celu pokazuje komunikaty pokazujace zmyslone zlamanie prawa, i prosi o wplacenie pewnej sumy pieniedzy poprzez MoneyPak, Ukash lub tez Paysafecard. Prosze nigdy nie dac sie nabrac na tego rodzaju triki poniewaz nie tylko stracisz pieniadze, ale tez wazne dane, które sa przechowywane na twoim komputerze. Jezeli masz Decrypt Protect na swoim komputerze prosze zapoznaj sie z poradnikiem ponizej ktory z pewnsocia umozliwi ci usuniecie tego oprogramowania z twojego komputera.

W jaki sposób usunąć Decrypt Protect?

Podczas usuwania Decrypt Protect jedna z najwazniejszych rzeczy jest odblokowanie komputera. Czasami dużym ułatwieniem jest skorzystanie z opcji przywracania systemu. Dodatkowo mozesz skorzystac z tych metod opisanych ponizej:

*Metoda flash drive

  1. Weź inny sprawny komputer i użyj go do ściągnięcia programu SpyHunter, STOPzilla albo Malwarebytes Malwarebytes
  2. Zaktualizuj program i zgraj go na pendrive, po czym włóż go do zainfekowanego komputera.
  3. W tak zwanym międzyczasie zresetuj swój zainfekowany komputer i uruchom go w trybie awaryjnym poprzez klikanie F8.
  4. Zresetuj komputer zainfekowany wirusem Polizja Biuro Sluzby Kryminalnej jeszcze raz i przeprowadź pełny skan systemu.

*Użytkownicy zainfekowani tym rodzajem ransomware są nadal w stanie zalogować się na inne konta w systemie. Jeżeli jedno z takich kont posiada prawa administratora powinieneś być w stanie uruchomić program anty-wirusowy.

*Postaraj się wyłączyć Flash, wtedy twój wirus przestanie blokować komputer, w tym celu przejdź do Macromedia support i wybierz “Deny”:

http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help09.html jak to zrobisz przeprowadź pełny skan systemu programem antywirusowym.

Manualne usuwanie wirusa Polizja Biuro Sluzby Kryminalnej (wymagane ponadprzeciętnej umiejętności)

  • Zresetuj zainfekowany komputer do trybu awaryjnego aby unieszkodliwić wirusa Ukash

  • Włącz Regedit

  • Poszukaj wejść dla hasła WInLogon i zapisz wszystkie pliki które nie są nazwane explorer.exe albo nie są puste. Zastąp je plikiem explorer.exe

  • Znajdź pliki rejestrowe i zapisz je, potem usuń klucze licencyjne odwołujące się do tych plików.

  • Zresetuj i przeprowadź pełny skan systemu zaktualizowanym programem SpyHunter aby usunąć pozostające wirusy. Możesz także użyć STOPzilla albo Malwarebytes Malwarebytes.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Wirus Decrypt Protect zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Wirus Decrypt Protect. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Wirus Decrypt Protect (2014-11-21)
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Wirus Decrypt Protect (2014-11-21)
Wirus Decrypt Protect snapshot
Wirus Decrypt Protect snapshot

Wirus Decrypt Protect ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random].exe

Skasuj pliki:
[random].exe

O autorze

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-decrypt-protect-virus.html

Poradniki w innych językach