Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Wirus BlocckkTheAds. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Alice Woods - - | Rodzaj: Adware

Co to jest BlocckkTheAds?

Nie nabierz się na instalację BlocckkTheAds nawet jeśli czujesz się zaintrygowany jego obietnicami zablokowania reklam w Google Chrome, Mozilla Firefox i Internet Explorer. Ponieważ w dzisiejszych czasach ludzie cierpią z powodu nieustannego przepływu irytujących reklam podczas przeglądania stron internetowych, to nie jest tajemnicą, że różne blokery reklam są coraz bardziej popularne. Niestety, wielu oszustów internetowych już zauważyło tę tendencję i zaczęło oszukiwanie ludzi przez wprowadzanie do obiegu różnych aplikacji, w tym BlocckkTheAds, które mają podobno zablokować reklamy. Niestety, w rzeczywistości takie programy wydają się być adware i potencjalnie niechcianymi programami(PUP). Jeśli już nabrałeś się na zainstalowanie tego programu, prawdopodobnie już zauważyłeś logo BlocckkTheAds na każdej przeglądarce internetowej oraz ile reklam rzekomo blokuje. Niestety, to tylko sztuczka stosowana w celu przekonania ludzi, że jest to przydatne narzędzie. W rzeczywistości, sam plug-in jest odpowiedzialny za wyświetlanie reklam sponsorowanych i budowanie ruchu do witryn partnerskich. Dlatego też, jeśli już zauważyłeś „Ads by BlocckkTheAds”, następnym krokiem, który powinieneś podjąć to uruchomić pełne skanowanie systemu za pomocą Reimage lub innego renomowanego programu anty-spyware, ponieważ te reklamy mogą przekierowywać do niebezpiecznych stron internetowych, a nawet nakłonić do instalowania szkodliwych programów na komputerze. Poza tym, należy je wyeliminować, aby zapobiec utracie osobistych danych anonimowych. Ponieważ jest sponsorowany przez osoby trzecie i dąży do poprawy affiliate marketingu, ma on na celu zbadanie internetowych przyzwyczajeń użytkowników jak najszybciej. To dlatego, że wrzuca śledzenie plików cookies, monitoruje twoje nawyki przeglądania stron internetowych i przesyła zebrane informacje do serwerów zdalnego sterowania. Jeśli cierpisz na spowolnienia działania systemu, widzisz irytujące reklamy, niebezpieczne przekierowania i inne niedogodności, powinieneś naprawić urządzenie już teraz.

W jaki sposób może BlocckkTheAds porwać mój komputer?

BlocckkTheAds jest jednym z potencjalnie niechcianych programów, które mogą nakłonić użytkownika do instalowania innych niepożądanych programów na komputerze. Nawiasem mówiąc, należy pamiętać, że nie został on stworzony z zamiarem blokowania reklam lub by służyć swoim użytkownikom w jakikolwiek inny sposób. Został on zaprojektowany z myślą, aby zarobić łatwe pieniądze na przekierowaniu ludzi do witryn partnerskich, oszukując ich do klikajania na „Ads by BlocckkTheAds”, śledzenia ich zwyczajów przeglądania stron internetowych i tak dalej. Jeśli nie chcesz, aby występowały na Twoim systemie wszystkie te problemy, przede wszystkim trzeba uniknąć instalowania tego adware na komputerze. Prawdopodobnie nie znajdziesz jego instalatora w Internecie. To dlatego, że porusza się on w pakiecie z wolnym oprogramowaniem, takim jak menedżery pobierania, odtwarzacze audio i wideo, kreatory PDF itp i mogą być prezentowane jako użyteczny dodatek, wtyczka, pasek narzędzi lub rozszerzenie. Ze względu na to, upewnij się, że podchodzisz do instalowania freeware bardzo starannie i przeczytaj każde zgłoszenie. W przeciwnym razie, można pominąć ważne szczegóły i przypadkowo zaakceptować i zainstalować niechciane programy. Opcję Zaawansowanej lub niestandardowej instalacji należy zawsze wybrać i odznaczyć każdy program, który jest oferowany do zainstalowania obok freeware. W przypadku, gdy zostałeś oszukany do zainstalowania wirusa BlocckkTheAds a teraz szukajsz sposobu, aby wyeliminować ten program, właśnie dostałeś się do właściwego miejsca.

Jak pozbyć się wirusa BlocckkTheAds?

BlocckkTheAds jest adware, które może cię nakłonić do odwiedzenia wątpliwych stron internetowych, śledzenia przeglądania stron internetowych, skłonienia użytkownika do instalacji podejrzanych programów i tak dalej. Dlatego należy go wyeliminować z komputera bez żadnych opóźnień. Możesz znaleźć wytyczne przeprowadzenia takiej operacji poniżej:

Możesz usunąć BlocckkTheAds automatycznie korzystając z jednego z tych programów: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Polecamy te aplikacje, ponieważ mogą one łatwo usunąć potencjalnie niechciane programy i wirusy ze wszystkich twoich plików i wpisów w rejestrze, które są z nimi związane.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Wirus BlocckkTheAds zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Wirus BlocckkTheAds. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Wirus BlocckkTheAds snapshot
Wirus BlocckkTheAds snapshot

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa BlocckkTheAds:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń BlocckkTheAds z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj BlocckkTheAds oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj BlocckkTheAds lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń BlocckkTheAds z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimBlocckkTheAds czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń BlocckkTheAds z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj BlocckkTheAds oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania BlocckkTheAds. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń wirusa BlocckkTheAds z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to BlocckkTheAds powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń BlocckkTheAds z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz BlocckkTheAds oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie BlocckkTheAds. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń BlocckkTheAds z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz BlocckkTheAds oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie BlocckkTheAds. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń BlocckkTheAds z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj BlocckkTheAds i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania BlocckkTheAds. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

O autorze

Alice Woods
Alice Woods

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-blocckktheads-virus.html

Poradniki w innych językach