Skala niebezpieczeństwa:  
  (90/100)

Wirus An Garda Siochana. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Malware

‘An Garda Siochana’ jest najnowszą wersją aplikacji Police virus która stara się aby jej użytkownicy postrzegaliją jako Narodowe Siły Policji w Irlandii. Podobnie jak inne wirusy Policyjne, o których zdarzyło się nam pisać wcześniej to ten jest przeznaczony głównie na region Irlandii i stara się przekonać Irlandzkich użytkowników że muszą zapłacić grzywnę za ich nielegalną aktywność w internecie. Jednakże musisz wiedzieć o tym, że wszystkie te obietnice, o które jesteś oskarżany odnoszą się głównie do oglądania treści objętych prawami autorskimi a także rozpowszechnianie oprogramowania malware mają na celu jeden cel – zastraszyć cię abyś jak najszybciej zapłacił grzywnę. Największym problemem An Garda Siochana jest to że ten program ransomware całkowicie blokuje komuter użytkownika nic mu o tym nie mówiąc. Jeżeli twój komputer został zablokowany przez tego rodzaju wirusa czytaj dalej nasz artykuł i zapoznaj się z krokami usuwania An Garda Siochana. Zauważ, że istnieje kilka wersji tego oprogramowania które rownolegle rozpowszechniają się w internecie.

W jaki sposób mogę się zarazić wirusem An Garda Siochana?

Podobnie jak poprzednie wirusy Policyjne, An Garda Siochana jest rozpowszechniana także dzięki trojanom, które z dużym powodzeniem atakują słabo zabezpieczone systemy. Mogą przemieszczać się do komputera razem z różnego rodzaju oprogramowaniem freeware, emailami spamu, fałszywymi aktualizacjami a także skanerami online, które dość często rozpowszechniają się w sieci. Dodatkowo podobnie do oprzednich członków tej rodziny, An Garda Siochana Ireland National Police Service jest w stanie zablokować twój komputer i wyświetlać różne denerwujące ostrzeżenia mówiące o tym że program wykonuje nielegalną aktywność taką jak chociażby rozpowszechnianie treści objetych prawami autorskimi, dziecieca pornografia czy tez roznego rodzaju pirackie media. Miej pewnosc ze wszystkie te problemy są dosłownie niczym ale tylko nowoodkrytymi rzeczami, które mają cię wprowadzić w zakłopotanie dotyczące twojego komputera. Dodatkowo komunikaty tego oprogramowania proszą aby wpłacać pieniądze poprzez system Ukash

W jaki sposób mogę usunąć

An Garda Siochana?

Miej pewność że ignoowanie An Garda Siochana prosząc o zapłatę grzywny poprzez system Ukash tak naprawdę nie naprawi twojego komputera po tym jak wpłącisz pieniadze, wpłata będzie skutkować jedynie stratą pieniędzy. Tak więc, jeżeli otrzymujesz tego typu komunikaty od policji w Irlandii to po prostu zapoznaj sie z ponizszym poradnikiem i odblokuj swój komputer a na końcu po prostu usuń An Garda SIochana.

*Metoda flash drive

1. Weź inny sprawny komputer i użyj go do ściągnięcia programu SpyHunter, STOPzilla albo Malwarebytes Malwarebytes

2. Zaktualizuj program i zgraj go na pendrive, po czym włóż go do zainfekowanego komputera.

3. W tak zwanym międzyczasie zresetuj swój zainfekowany komputer i uruchom go w trybie awaryjnym poprzez klikanie F8.

4. Zresetuj komputer zainfekowany wirusem An Garda SIochana jeszcze raz i przeprowadź pełny skan systemu.

*Użytkownicy zainfekowani tym rodzajem ransomware są nadal w stanie zalogować się na inne konta w systemie. Jeżeli jedno z takich kont posiada prawa administratora powinieneś być w stanie uruchomić program anty-wirusowy.

*Postaraj się wyłączyć Flash, wtedy twój wirus przestanie blokować komputer, w tym celu przejdź do Macromedia support i wybierz “Deny”:

http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help09.html jak to zrobisz przeprowadź pełny skan systemu programem antywirusowym.

Manualne usuwanie wirusa An Garda SIochana (wymagane ponadprzeciętnej umiejętności)

  • Zresetuj zainfekowany komputer do trybu awaryjnego aby unieszkodliwić wirusa Ukash

  • Włącz Regedit

  • Poszukaj wejść dla hasła WInLogon i zapisz wszystkie pliki które nie są nazwane explorer.exe albo nie są puste. Zastąp je plikiem explorer.exe

  • Znajdź pliki rejestrowe i zapisz je, potem usuń klucze licencyjne odwołujące się do tych plików.

  • Zresetuj i przeprowadź pełny skan systemu zaktualizowanym programem SpyHunter aby usuń pozostające wirusy. Możesz także użyć STOPzilla albo Malwarebytes Malwarebytes.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wirus An Garda Siochana snapshot
Wirus An Garda Siochana snapshot

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-an-garda-siochana-virus.html

Poradniki w innych językach