Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Wirus 1ClickMovieDownloader V2. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Adware

Czym jest 1ClickMovieDownloader V2?

1ClickMovieDownloader V2 jest darmową i sprawdzoną aplikacją, która jest promowana jako aplikacja która pozwala ściągać filmy dużo łatwiej niż dotychczas i dodatkowo poprawiać wrażenia z oglądania ich. Oprócz tego aplikacja obiecuje zwiększenie prędkości pobierania plików i oferuje ściąganie plików tylko poprzez jedno kliknięcie. Brzmi to tak dobrze ze, a warto nadmienić że tego typu atrakcje nie wymagają dodatkowej dopłaty. W rzeczywistości kiedy tylko zaakceptujesz warunki licencyjne oraz polityke prywatności tej aplikacji to twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Jeżeli myślisz o zainstalowaniu tej aplikacji to zastanów się conajmniej dwukrotnie ponieważ została ona przez nas zakwalifikowana jako potencjalnie niechciany program lub też program adware którego powinienes unikac. Program jest zdolny do przenikania do losowych komputerów poprzez różnego rodzaju programy freeware jak i implementowanie podejrzanych aktywności bez proszenia użytkownika o zgodę. Jak tylko program 1ClickMovieDownloader V2 przedostanie sie do twojego komputera to przenika do wszystkich przegladarek (Google Chrome, Mozilla Firefox oraz Internet Explorer), instaluje w systemie pliki śledzące cię oraz umożliwia innym programom atakowanie cie reklalami. Mozesz widziec dziesiatki roznych reklam typu pop-up banerów reklamowych, reklam w tekstach a takze reklam promujacych roznego rodzaju produktu i usługi które moga byc bardzo atrakcyjne poniewaz bazuja na twoich zainteresowaniach (na stronach które najczesciej odwiedzasz) i obnizonych cenach jednakze nie polecamy korzystania z tego typu usług. Uwazaj poniewaz reklamy 1ClickMovieDownloader V2 moga cie przekierowywac na strony zupelnie niezwiazane z wyswietlanymi reklamami. Bardzo ryzykowne bedzie sufrfowanie po tego typu stronach poniewaz na kazdym kroku czai sie oprogramowanie adware. Niestety, 1ClickMovieDownloader V2 i jego przekierowania to nie jedyna wada tego programy. Program moze takze sledzic twoje ruchy w sieci a takze wysylac je obcym firmom, które wykorzystują je do celów marketingowych. W tym wypadku powinienes usunac ten addon ze swojego komputera, serdecznie polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage lub tez inne popularne programy antywirusowe i usuniecie zlosliwej aplikacji tak szybko jak to tylko mozliwe.

W jaki sposób wirus 1ClickMovieDownloader V2 może przedostać się do mojego komputera?

Najczesciej potencjalnie niechciane programy takie jak na przykład: 1ClickMovieDownloader V2, rozpowszechniaja sie korzystajac z metody doczepiania sie jako dodatki do oprogramowania freeware jak i shareware, licza na to ze ludzie nie przywiazuja wagi do tego sciagaja z internetu. Jednakze duzo czesciej tego typu liki przenikaja do komputera bez wiedzy uzytkownika. Dlatego tez jezeli chcialbys unikac tego typu niespodzianek polecamy ci zapoznanie sie z warunkami licencyjnymi, polityka prywatnosci oprogramowania zanim sciagniesz program. Co wiecej, polecamy ci wybrac metode instalacji zaawansowanej czy tez metode instalacji uzytkownika. Upewnij sie ze odznaczysz wszystkie pola wyboru, które sa ci prezentowane jako przydatne narzedzia. Jezeli nie jestes w stanie tego zrobic to powinienes zaprzestac instalacji oprogramowania i postarac sie znalezc aplikacje dostepna w innym zrodle. Uwazaj poniewaz 1ClickMovieDownloader V2 moze powodowac roznego rodzaju przekierowania na podejrzane strony, jezeli ciagle myslisz ze jest podobny program to powinienes pomyslec o tym dwukrotnie.

W jaki sposób usunąć wirusa 1ClickMovieDownloader V2?

Uwazaj poniewaz po instalacji tego oprogramowania mozesz zaczac cierpiec na przekierowania i reklamy strony 1ClickMovieDownloader V2, a takze spowolnienia systemu i inne dziwne problemy. Aby zatrzymac te wszystkie problemy upewnij sie ze postepujesz zgodnie z poradnikiem ponizej i usun ten potencjalnie neichciany program tak szybko jak to tylko mozliwe:

Możesz usunąć 1ClickMovieDownloader V2 automatycznie korzystając z jednego z tych programów: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Polecamy te aplikacje, ponieważ mogą one łatwo usunąć potencjalnie niechciane programy i wirusy ze wszystkich twoich plików i wpisów w rejestrze, które są z nimi związane.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Wirus 1ClickMovieDownloader V2 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Wirus 1ClickMovieDownloader V2. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Wirus 1ClickMovieDownloader V2 snapshot
Wirus 1ClickMovieDownloader V2 snapshot

Instrukcja ręcznego usuwania wirusa 1ClickMovieDownloader V2:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń 1ClickMovieDownloader V2 z rodziny systemu Windows

 1. Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs). Kliknij na 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows XP', kliknij na 'Add/Remove Programs').
 2. Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program. Jeśli jesteś użytkownikiem 'Windows 10 / Windows 8', kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się 'Quick Access Menu', wybierz 'Control Panel' oraz 'Uninstall a Program'.
 3. Odinstaluj 1ClickMovieDownloader V2 oraz powiązane programy
  W tym miejscu, poszukaj 1ClickMovieDownloader V2 lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 4. Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany. Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń 1ClickMovieDownloader V2 z systemu Mac OS X

 1. Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications. Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'
 2. Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nim1ClickMovieDownloader V2 czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash. Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń 1ClickMovieDownloader V2 z Internet Explorer (IE)

 1. Usuń niebezpieczne dodatki
  Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 2. Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj 1ClickMovieDownloader V2 oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable: Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable'
 3. Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
  Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 4. W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany. Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany.
 5. Zresetuj Internet Explorer
  Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 6. W tym miejscu zaznacz Reset.
 7. Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania 1ClickMovieDownloader V2. Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń wirusa 1ClickMovieDownloader V2 z Microsoft Edge

Zresetuj ustawienia pierwszej metody

 1. Uruchom aplikacje Microsoft Edge i kliknij More (trzy kropki w prawym gornym rogu ekranu)
 2. Otwórz Settings aby zobaczyc wiecej opcji
 3. Jak tylko zobaczysz okno Settings kliknij na przycisk Choose what to clear pod opcja Clear browsing data Przejdz do ustawien i wybierz 'Choose what to clear'
 4. Tutaj wybierz wszystko co chcesz usunac i wybierz Clear Wybierz klawisz 'Clear'
 5. Teraz powinienes kliknac prawym przyciskiem na klawisz Start (logo systemu Windows). Teraz przejdz do Task Manager. Otwórz menu start i wybierz 'Task Manager'
 6. Kiedy znajdziesz sie w zakładce Processes, przejdź do Microsoft Edge
 7. Prawym przyciskiem wybierz opcję Go to details. Jezeli nie mozesz zobaczyc opcji Go to details przejdz do More details i powtorz poprzednie kroki Kliknij prawym przyciskiem na 'Microsoft Edge' i wybierz 'Go to details' Wybierz 'More details' jezeli nie pojawi sie opcja 'Go to details'
 8. Jak tylko ujrzysz zakladke Details to znajdz wszystkie wpisy z nazwa Microsoft Edge. Kliknij na nie prawym przyciskiem i zakoncz ich dzialanie przy pomocy przycisku End Task Znajdz wpisy zwiazane z Microsoft Edge a nastepnie wybierz 'End Task'

Zresetuj ustawienia przegladarki Microsoft Edge (Metoda 2)

Jezeli metoda numer 1 ci nie pomoze bedziesz musial skorzystac z metod zaawansowanych

 1. Uwaga: dobrym pomyslem bedzie wykonanie kopii zapasowej oprogramowania przed skorzystaniem z tej metody
 2. Znajdz ten folder na swoim komputerze: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Zaznacz kazdy wpis ktory zapisales i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Nastepnie skorzystaj z opcji Delete Przejdz do folderu Microsoft Edge na swoim komputerze a nastepnie kliknij prawym przyciskiem na kazdy wpis i wybierz 'Delete'
 4. Kliknij przycisk Start (logo systemu Windows) a nastepnie wpisz $2$s w linijke $3$s
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy w Windows PowerShell a nastepnie wybierz Run as administrator. Znajdz na swoim komputerze Windows PowerShell a nastepnie kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz $1$s
 6. Jak tylko przejdziesz w tryb administratora: Uruchom Windows PowerShell a nastepnie wprowadz te komende zaraz po PS C:\WINDOWS\system32> i wcisnij klawisz Enter:
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Skopiuj i wklej odpowiednia komende a nastepnie wybierz 'Enter'

Jak tylko wykonasz nastepujace kroki to 1ClickMovieDownloader V2 powinienes zostac usuniety z twojej przegladarki Microsoft Edge

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń 1ClickMovieDownloader V2 z Mozilla Firefox (FF)

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions. Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 2. W tym miejscu zaznacz 1ClickMovieDownloader V2 oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy. Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich
 3. Zresetuj Mozilla Firefox
  Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information. Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 4. Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie 1ClickMovieDownloader V2. Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń 1ClickMovieDownloader V2 z Google Chrome

 1. Usuń szkodliwe pluginy
  Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions. Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 2. W tym miejscu, zaznacz 1ClickMovieDownloader V2 oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy. Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci
 3. Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search. Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 4. Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny. Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 5. Zresetuj Google Chrome
  Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 6. Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings. Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 7. Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie 1ClickMovieDownloader V2. Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Usuń 1ClickMovieDownloader V2 z Safari

 1. Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
  Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences. Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 2. Tutaj wybierz Extensions i poszukaj 1ClickMovieDownloader V2 i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich. Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki
 3. Zresetuj Safari
  Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari.... Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 4. Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania 1ClickMovieDownloader V2. Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

O autorze

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-1clickmoviedownloader-v2-virus.html

Poradniki w innych językach