Skala niebezpieczeństwa:  
  (99/100)

Windows Warding Module. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży
12

Windows Warding Module jest groźnym, fałszywym programem antyspyware, który należy do ogromnej rodziny wirusów znanych społeczeństwu jako Fakevimes (możesz znaleźć ostatnie programy wyprodukowane przez tę rodzinę na końcu tego artykułu). Należy być bardzo ostrożnym z tym jak i każdym innym wirusem Fakevimes ponieważ służą tylko i wyłącznie do pozyskiwania coraz to większych funduszy od naiwnych użytkowników. Aby pozyskać dużą ilość pieniędzy Windows Warding Module wyświetla fałszywe komunikaty i skanuje system po czym wykryta bardzo dużo różnych wirusów. Program malware umieszcza wirusy w znanych sobie miejscach, po czym magicznie umożliwia ich usunięcie, oczywiście nic nie dzieje się za darmo. Jeżeli dasz się przekonać na zakup licencji programu Windows Warding Module stracisz tylko swoje pieniądze. Tak więc najważniejszą rzeczą w kontakcie z tym programem jest zignorowanie ostrzeżeń bezpieczeństwa i usunięcie programu Windows Wrding Module z systemu.

W jaki sposób program Windows Warding Module może dostać się do mojego komputera?

Tak jak zawsze, Windows Warding Module jest rozpowszechniany z pomocą trojanów. Oszuści opierają swoje działanie tylko na takich programach ponieważ najłatwiej jest atakować słabo zabezpieczone systemy w których łatwo jest dokonywać nieautoryzowanych zmian. W większości przypadków program dodaje drobny wpis do rejestru dzięki któremu może rozpoczynać swoje działanie razem ze startem komputera. Jak tylko uda się to zrobić programowi, malware rozpoczyna pokazywać błędne skany systemu, i informuje użytkownika o dziesiątkach zagrożeń. Windows Warding Module zwraca komunikaty mniej więcej takiej treści:

Firewall has blocked a program from accessing the Internet
c:windowssystem32iexplore.exe is suspected to have infected your PC.
This type of virus intercepts entered data and transmits themto a remote server.

Error
Attempt to run a potentially dangerous script detected.Full system scan is highly recommended.

Error
System data security is at risk!To prevent potential PC errors, run a full system scan.

Pamiętaj, że program Windows Warding Module szuka użytkowników którzy przestraszą się zakażenia swoich komputerów. W rzeczywistości program wyszukuje tylko oryginalne pliki systemowe które nazywa wirusami, albo nieistniejące nawet pliki. Jest to jedna z przyczyn dla której powinieneś ignorować program Windows Warding Module i nigdy nie brać ich na poważnie. Jeżeli zostałeś zwiedziony aby zakupić płatną wersję programu Windows Warding Module nie powinieneś marnować czasu i skontaktować się z firmą obsługującą twoją kartę kredytową i zablokować płatność. Oprócz tego musisz usunąć program Windows Warding Module z systemu.

W jaki sposób mogę usunąć wirusa Windows Warding Module?

Jeżeli widzisz na swoim komputerze komunikaty pochodzące od Windows Warding Module powinieneś niemalże natychmiast posłuchać ekspertów do spraw ochrony systemu i przeskanować swój komputer jednym albo kilkoma programami z wymienionych: Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Zauważ, że wirus może blokować usunięcie się z systemu. W tym przypadku powinieneś zresetować swój komputer do trybu awaryjnego i wtedy postarać się uruchomić sprawdzony program antywirusowy.

Ostatnie nazwy pasożytów używanych przez FakeVimes :
[newest id=”fakevimes”]

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Windows Warding Module zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Windows Warding Module. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Gazety piszą o Reimage
Windows Warding Module snapshot
Windows Warding Module snapshot

Windows Warding Module ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
%AppData%\guard-fvtb.exe

Usuń wpisy rejestru:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run "GuardSoftware" = "%AppData%\guard-toiy.exe"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon "Shell"="C:\\Users\\User\\AppData\\Roaming\\guard-fvtb.exe"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Settings
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Associations "LowRiskFileTypes"=".zip;.rar;.nfo;.txt;.exe;.bat;.com;.cmd;.reg;.msi;.htm;.html;.gif;.bmp;.jpg;.avi;.mpg;.mpeg;.mov;.mp3;.m3u;.wav;"
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Attachments "SaveZoneInformation"=1
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\msseces.exe "Debugger"="svchost.exe"
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\msmpeng.exe "Debugger"="svchost.exe"

Skasuj pliki:
%AppData%\guard-fvtb.exe
%AppData%\results1.db

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-windows-warding-module.html

Poradniki w innych językach