Skala niebezpieczeństwa:  
  (99/100)

Windows Ultimate Booster. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży
12

Windows Ultimate Booster jest zwodniczym programem, który obiecuje ludziom pomoc w usuwaniu wirusów i zapezpieczenie ich komputerów. Jednakże nie ważne jak genialnie on wygląda, jest po prostu niczym innym jak kolejnym wirusem należącym do FakeVimes. Pasożyty które należą do tej rodziny wyglądają praktycznie tak samo i w rzeczywistości jedyną różnicą jest nazwa, która zwykle zmienia się z każdą nowszą wersją wirusa. Najbardziej denerwujące w tym wirusie jest to, że od razu gdy Windows Ultimate Booster dostanie się na komputer, zacznie on ciągle wyświetlać skanery dysku. Oczywiście są one fałszywe. Gdy skończy sprawdzać system zwraca on fałszywy raport o domniemanych dziesiątkach różnych wirusów obecnych w systemie i zaoferuje usunięcie ich za specjalną opłatą. Proszę, nie korzystaj z tej oferty ponieważ jest to oszustwo.

W jaki sposób Windows Ultimate Booster może dostać się na mój komputer?

Windows Ultimate Booster może dostać się na komputer poprzez dziury w ochronie systemu. Takie wirusy mogą przekraść się pod osłoną spamu, nielicencjonowanego oprogramowania lub poprzez niebezpieczne komunikaty oferujące skan systemu za darmo. Jak tylko wirus dostanie się na komputer modyfikuje on system poprzez dodanie do rejestru własnych wpisów. Wtedy rozpoczyna wyświetlanie takich komunikatów jak te poniżej:

Firewall has blocked a program from accessing the Internet
c:windowssystem32iexplore.exe is suspected to have infected your PC.
This type of virus intercepts entered data and transmits themto a remote server.

Error
Attempt to run a potentially dangerous script detected.Full system scan is highly recommended.

Error
System data security is at risk!To prevent potential PC errors, run a full system scan.

Proszę, trzymaj się z daleka od Windows Ultimate Booster ponieważ jest to kolejne malware od FakeVimes. Jeśli twój komputer został zarażony, wykonaj poniższe kroki:

Jak mogę usunąć Windows Ultimate Booster?

Jeśli Windows Ultimate Booster zaatakował twój komputer, powinieneś zaobserwować powtarzające ostrzeżenia proponujące zakup pełnej wersji programu. Nie rób tego ponieważ stracisz swoje pieniądze nie dostając nic w zamian. Aby zatrzymać te powiadomienia, nie powinieneś już dłużej marnować czasu tylko zeskanować swój komputer jednym z tych programów: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Zaobserwuj także, że ten wirus może zablokować powyższe programy i próbować odwlec swoje usunięcie. W takim wypadku powinieneś uruchomić swojego PC-ta w trybie bezpieczeństwa z obsługą sieci i uruchomić swój program anty-spyware jeszce raz.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Windows Ultimate Booster zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Windows Ultimate Booster. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Gazety piszą o Reimage
Windows Ultimate Booster snapshot
Windows Ultimate Booster snapshot

Windows Ultimate Booster ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random].exe

Skasuj pliki:
[random].exe

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-windows-ultimate-booster.html

Poradniki w innych językach