Skala niebezpieczeństwa:  
  (99/100)

Windows Defence Unit. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży
12

Windows Defence Unit jest fałszywym programem antyszpiegującym, który dość niedawno pojawił się na rynku. Program pochodzi ze znanej rodziny wirusów o nazwie FakeVimes. Program zyskał już pewną sławę dzięki swoim poprzednikom Windows Protection Booster, Windows AntiVirus Booster, Windows AntiVirus Helper i innym programom należącej do tej rodzinki. Właściwie można powiedzieć, że nie da się tak po prostu niezauważyć tego że twój komputer został zainfekowany Windows Defence Unit ponieważ tak szybko jak przeniknie do komputera rozpoczyna wyświetlanie nieprawdziwych systemowych skanów i zwraca wiele różnych informacji o wirusach jakie rzekomo znajdują się w systemie. Jak tylko to zrobi oferuje usunięcie tych wirusów za ciebie. Oczywiście nie jest to darmowa pomoc, program namawia cię do zakupu swojej płatnej wersji. Proszę nigdy tego nie kupować, ponieważ płatna wersja tego programu nie zawiera żadnej poważnej bazy wirusów która jest w stanie ochronić twój komputer. Wysoce zalecamy zignorowanie tych reklam pochodzących od WIndows Defence Unit i usunięcie tego programu z dysku twardego. W przeciwnym razie możesz narazić swój komputer na kontakt z większą ilością wirusów.

W jaki sposób Windows Defence Unit może zainfekować mój komputer?

Windows Defence Unit jest dość często promowany jako skuteczne narzędzia przydatne do szybkiego skanowania komputera w poszukiwaniu wirusów. Jak tylko ofiara kliknie na link oferujący ten program to jednocześnie ściąga na swój komputer konia trojańskiego, który dodatkowo jest w stanie modyfikować ustawienia systemu i ściągać więcej zagrożeń takich jak chociażby Windows Defence Unit. Jednakże możesz ściągnąć ten program razem z pirackim oprogramowaniem i fałszywymi aktualizacjami pochodzącymi z niepewnych źródeł. Tak szybko jak tylko trojan zakończy swoje działanie, program zostaje aktywowany za każdym razem jak uruchamiasz swój komputer pokazując tego typu komunikaty:

Error
Trojan activity detected. System integrity at risk.
Full system scan is highly recommended.

Error
System data security is at risk!
To prevent potential PC errors, run a full system scan.

Pamiętaj o tym, że ten program nalezy do kategorii ‚fałszywych programów antyszpiegujących’ które nie są w stanie wykryć żadnego, nawet tego najbardziej oczywistego zagrożenia na twoim komputerze. Jedyne na co stać ten program to fałszywe przeskanowanie twojego systemu i jego nic nie warta pomoc przejawiająca się ofertą zakupu nic nie wartej licencji. Jeżeli nie chcesz marnować swoich pieniędzy to powinieneś jak najszybciej zapoznać się z poradnikiem zamieszczonym poniżej i usunąć wirusa Windows Defence Unit.

W jaki sposób usunąć program Windows Defence Unit?

Windows Defence Unit jest programem podającym się za program antywirusowy, jednak rzeczywistość jest zupełnie inna. Należy on do dużej rodziny programów malware które należą do rodziny FakeVimes. Jeżeli rozpoczniesz otrzymywanie dziwnych wiadomości od tego programu, oznacza to że twój komputer jest nim zainfekowany. W tym wypadku powinieneś przeskanować swój system sprawdzonym programem antywirusowym. Szczególnie polecamy programy z naszej strony internetowej, które już nie raz udowodniły swoją skuteczność: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Jeżeli nie jesteś w stanie uruchomić żadnego z tych programów, ponieważ wirus ci to uniemożliwia to powinieneś zapoznać się z tą instrukcją:

  1. Zresetuj swój komputer do trybu awaryjnego. Aby tego dokonać po prostu go zresetuj i podczas wczytywania systemu nieprzerwanie wciskaj klawisz F8
  2. Zaloguj się na to samo konto użytkownika którego używasz na co dzień.
  3. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub innej przegądarki której używasz na co dzień wybierz opcję ‚Uruchom jako administrator’ wpisz swoje hasło jeżeli będzie to wymagane.
  4. Wpisz ten link w pasek adresu przeglądarki: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i ściągnij ten program na swój komputer. Uruchom go, aby skutecnzie poradzić sobie z podejrzanymi procesami i usunąć ich pliki.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Windows Defence Unit zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Windows Defence Unit. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Gazety piszą o Reimage

Windows Defence Unit ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random].exe

Skasuj pliki:
[random].exe

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-windows-defence-unit.html

Poradniki w innych językach