Skala niebezpieczeństwa:  
  (79/100)

Windows Anytime Upgrade Ukash virus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

Wirus Windows Anytime Upgrade Ukash jest dobrym przykładem jak oszuści aktywnie próbują zdzierać pieniądze ze swych ofiar. Po wpuszczeniu dzikiej hordy wirusów Ukash o nazwach przypominających godne zaufania instytucje publiczne, teraz zmienili taktykę – obecnie proszą użytkowników o aktualizację oprogramowania Widows Anytime. Możesz mieć pewność, że Widows Anytime Upgrade jest kolejnym wirusem do wyłudzania pieniędzy, który należy do rodziny wirusów Ukash. Mimo, że większość jego ataków nastąpiła na systemy użytkowników zlokalizowanych w Europie, to jednak użytkownicy z innych części świata powinni być również świadomi zagrożenia wirusem Widows Anytime Upgrade. Jego celem jest jedynie zmusić cię do zapłaty za sfałszowaną licencję Microsoft Windows Home Premium (10.1.2).

JAK UDAŁO MI SIĘ ZAŁAPAĆ WIRUSA WINDOWS ANYTIME UPGRADE UKASH?

Tak jak wszystkie wirusy z grupy Ukash, ten program rozpowszechnia się używając exploitów wykorzystujących dziury, słabości systemu oraz zainfekowanych stron internetowych. Wystarczy nieostrożne kliknięcie na spreparowanej stronie i złapiesz tego wirusa, więc uważaj na nieznane programy, podejrzanie wyglądające strony, wyszukiwarki i wiadomości ze spamu. Jak tylko Windows Anytime Upgrade dostanie się do środka blokuje system i oświadcza, że stało się to z powodu problemu z licencją. Precyzyjniej mówiąc wirus Windows Anytime Upgrade Ukash twierdzi, że używasz nielegalnego oprogramowania Microsoft Windows Home Premium (10.1.2) I musisz go kupić, jeśli chcesz uniknąć tysiąca dolarów grzywny. To „uaktualnienie” może być zakupione poprzez system płatniczy Ukash lub PaySafeCard. Jednakże zapłata za to „uaktualnienie” oznacza stratę pieniędzy, ponieważ to tylko sposób na wyłudzenie pieniędzy przez przestępców. Zamiast dzielenia się z nimi pieniędzmi musisz odblokować komputer i usunąć wirusa Windows Anytime Upgrade Ukash.

JAK USUNĄĆ WIRUSA ANYTIME UPGRADE UKASH?

W trakcie usuwania wirusa ANYTIME UPGRADE UKASH, najpierw musisz odblokować komputer. Aby to zrobić możesz użyć następujących instrukcji lub pobrać to narzędzie firmy Kaspersky:

  1. Znajdź inną maszynę i pobierz Reimage lub inny godny zaufania programu przeciw złośliwemu oprogramowaniu.
  2. Zaktualizuj ten program i umieść go na napędzie USB lub wypal na zwykłej płycie CD.
  3. W trakcie wypalania lub kopiowania danych na napęd USB uruchom ponownie zainfekowany komputer w trybie awaryjnym z wierszem poleceń (przytrzymując klawisz F8 przy starcie) i następnie podłącz do niego przygotowany napęd USB lub włóż do napędu płytę CD.
  4. Na nowo uruchom ponownie zainfekowany komputer I uruchom pełne skanowanie systemu pobranym programem.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Windows Anytime Upgrade Ukash virus zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Windows Anytime Upgrade Ukash virus. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Plumbytes Anti-Malware
Przetestowaliśmy program Plumbytes Anti-Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Windows Anytime Upgrade Ukash virus (2014-01-10)
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Windows Anytime Upgrade Ukash virus (2014-01-10)
Hitman Pro
Przetestowaliśmy program Hitman Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Windows Anytime Upgrade Ukash virus (2014-01-10)
Malwarebytes
Przetestowaliśmy program Malwarebytes jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Windows Anytime Upgrade Ukash virus (2014-01-10)
Windows Anytime Upgrade Ukash virus snapshot
Windows Anytime Upgrade Ukash virus snapshot

Windows Anytime Upgrade Ukash virus ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random].exe

Usuń wpisy rejestru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-windows-anytime-upgrade-ukash-virus.html

Poradniki w innych językach