Skala niebezpieczeństwa:  
  (96/100)

Usuń Windows AntiBreach Module

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Co to jest Windows AntiBreach Module?

Windows AntiBreach Module jest szkodliwą aplikacją, która pochodzi z ogromnej rodziny zagrożeń, która znana jest pod nazwą FakeVimes. Kiedy zinfiltruje Twój komputer, wirus ten rozpoczyna wyświetlanie fałszywych skanerów systemu i wywołuje wyskakujące powiadomienia, które są tak sztucznie ustawione, aby zgłaszały obecność w systemie dziesiątek różnych wirusów. Musimy przyznać, że te alarmy wyglądają bardzo przekonująco. Niemniej jednak, trzeba zdać sobie sprawę , że są one zdecydowanie fałszywe. Pokazując ludziom ostrzeżenia o różnego rodzaju wirusach, moduł Windows AntiBreach Module stara się przestraszyć ich do myślenia, że jedynym wyjściem jest kupno jego licencjonowanej wersji. Jeśli nie chcesz stracić pieniędzy, nigdy nie powinieneś tego robić. Poza tym, należy pozbyć się tego szkodliwego anty-spyware, najszybciej jak tylko można, ponieważ może on spowodować raportowania o wymyślonych zagrożeniach cybernetycznych oraz wiele innych fałszywych alarmów. Windows AntiBreach Module może być również stosowany do rozprowadzania innych wirusów, więc może prowadzić do infekcji innym zagrożeniem cybernetycznym. Dodatkowo, może również rozpocząć śledzenie Ciebie poprzez nagrywanie naciśniętych klawiszy. Jest to bardzo niebezpieczne, ponieważ może to prowadzić do utraty swoich danych osobowych w niepowołane ręce. Proszę, trzymaj się z dala od wirusa Windows AntiBreach Module, tak daleko jak się da! Jeśli uważasz, że Twój komputer został już zainfekowany, należy uruchomić pełne skanowanie systemu za pomocą Reimage, by pozbyć się tego zagrożenia.

W jaki sposób może Windows AntiBreach Module dostać się na mój komputer?

Nie zostało jeszcze ujawnione, że moduł AntiBreach Windows używa aktualizowanych metod dystrybucji, więc główna metoda, która jest wykorzystywana do rozprzestrzeniania tego zagrożenia wokoło opiera się na fałszywych alarmach i kampaniach spamowych. Najprostszym sposobem, aby złapać infekcję komputera z pomocą tego zagrożenia cybernetycznego jest poprzez kliknięcie na różne reklamy pop-up, które pojawiają się podczas sesji przeglądania. Niektóre z tych wpisów twierdzi, że użytkownik powinien zaktualizować jego/jej język Java, Flash Player lub inny program, inne oferują sprawdzanie komputera w poszukiwaniu wirusów za pomocą podejrzanego „skanera on-line”. Należy unikać takich powiadomień, ponieważ wszystko, co robią to starają się nakłonić użytkownika do pobierania Windows AntiBreach Module lub innych potencjalnie niepożądanych programów czy też wirusów! Jeżeli jesteś przekonany, że program Flash Player lub inna aplikacja jest przestarzała, to należy przejść do jej oficjalnej strony i poszukać na niej odpowiedniej aktualizacji. Jeżeli jesteś przekonany, że chciałbyś sprawdzić, czy komputer jest zainfekowany, używając do tego jakiegoś bezpłatnego skanera, to powinieneś przeskanować go za pomocą Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes lub innego programu z renomowanych anty-spyware. Mówimy tak, bo nie ma czegoś takiego jak skaner online. Jeśli wirus Windows AntiBreach Module dostanei się do systemu i dojdzie do infiltracji komputera, najważniejszym jest, że jest inicjuje takie i podobne wpisy:

Error
Potential malware detected. It is recommend to activate the protection and perform a thorough system scan to remove the malware.

Error
Software without a digital signature detected. Your system files are at risk. We strongly advise you to activate your protection.

Należy unikać takich wpisów, ponieważ poszukują oni jedynej rzeczy – sprawiają, że musisz kupić wersję licencjonowaną Windows AntiBreach Module. Zamiast wydawać pieniądze na nic, należy przestrzegać instrukcji poniżej i usunąć tego szkodnika.

Jak pozbyć się wirusa Windows AntiBreach Module?

Jeśli zauważyłeś w systemie liczne alarmy Windows AntiBreach Module to musisz wiedzieć, że komputer jest już zainfekowany. Proszę, nie trać czasu, bo wirus ten może być wykorzystywany do różnych szkodliwych działań. Aby je usunąć, należy przeskanować swój komputer za pomocą jednego z renomowanych programów anty-spyware, takich jak: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes. Zalecamy abyś zaznaczył opcję AUTOMATIC REMOVAL OPTION ponieważ będziesz musiał wykonać tylko kilka kroków. Będziesz musiał pobrać jednego z renomowanych anty-spyware, zaktualizować go i uruchomić pełne skanowanie systemu. Pomoże to uniknąć uszkodzenia systemu i innych problemów. Jeśli potrzebujesz szczegółowego przewodnika wyjaśniającego, jak pobrać i zainstalować takie anty-spyware, przeczytaj ten poradnik.

UWAGA! Jak już wcześniej wspomniano, Windows AntiBreach Module może próbować blokować instalację i działanie legalnych programów bezpieczeństwa, w tym SpyHunter i STOPzilla. Jeśli nie można pobrać lub uruchomić dowolnego z nich należy spróbować następujących opcji:

1. WYKORZYSTANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO ZABLOKOWANIA WIRUSA:

 1. Wciśnij przycisk Start -> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu.
 2. Zaraz jak tylko pojawi się okno Przywróć pliki i ustawienia systemowe, zaznacz Następny.
 3. Wybierz porządany punkt przywracania systemu i kliknij Dalej.
 4. Kliknij Zakończ by potwierdzić i poczekaj aż komputer się zrestartuje.
 5. W tym momencie pobierz na dysk Reimage i wykonaj pełne skanowanie systemu za jego pomocą jak już się zaktualizuje.

Jeżeli używasz Windows 8, to podążaj za następującymi krokami:

 1. Przejdź do ekranu Start systemu Windows 8 i wpisz punkt przywracania w sekcji wyszukiwania.
 2. Teraz kliknij na Ustawienia -> Utwórz punkt przywracania.
 3. Kiedy znajdujesz się w zakładce Ochrona systemu, wybierz opcję Przywracanie Systemu.
 4. Kliknij przycisk Dalej, aby zobaczyć swoje punkty przywracania i kliknij lewym przyciskiem myszy na wpisie, który Ci odpowiada.
 5. Teraz wybierz opcję Skanuj w poszukiwaniu programów dotkniętych -> Zamknij -> Dalej -> Zakończ.
 6. Po ponownym uruchomieniu komputera, pobierz Reimage i uruchom pełne skanowanie systemu po jego aktualizacji.

2. RESTART KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO Z DOSTĘPEM DO INTERNETU:

 1. Zrestartuj swój komputer
 2. Jak tylko komputer stanie się aktywny, rozpocznij naciskanie klawisza F8 tak długo, aż zobaczysz ekran Opcje zaawansowane rozpoczynania systemu.
 3. Tutaj, wybierz opcję Tryb awaryjny z obsługą sieci (do tego celu użyj klawiszy strzałek), a następnie naciśnij Enter.
 4. Zaloguj się jako ten sam użytkownik, jakiego używasz w normalnym trybie systemu Windows.
 5. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy w ikonę IE lub innej przeglądarki i wybierz Uruchom jako lub Uruchom jako administrator. Wprowadź hasło do konta administratora (w razie potrzeby).
 6. Podaj link do paska adresu: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe i pobierz program na pulpit. Uruchom go w celu przejścia do usuwania złośliwych plików.

3. UTWORZENIE KONTA GOŚCIA W CELU PRZESKANOWANIA KOMPUTERA:

Jeśli masz konto innego użytkownika (gościa), możesz spróbować uruchomić pełne skanowanie systemu z jego poziomu. Wystarczy zalogować się do niego i pobrać Reimage w celu pełnego skanowania systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą tych kroków:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel sterowania i wybierz opcję Konta użytkowników i bezpieczeństwo rodzinne.
 2. Po pojawieniu się nowego okna, kliknij przycisk Dodaj lub usuń konta użytkowników -> Konto gościa.
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i uruchom ponownie komputer.
 4. Teraz poczekaj, aż pojawi dziennik systemu Windows na ekranie i wybierz konta gościa, a następnie przejdź do pobierania zalecanego programu anty-spyware.

4. UŻYCIE INNEGO KOMPUTERA DO POBRANIA ANTY-SPYWARE:

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany tym wirusem i pobierz na niego Reimage lub SpyHunter 5Combo Cleaner.
 2. Po wyknaniu tej procedury, przenieś to anty-malware na CD/DVD, dysk zewnętrzny, lub USB flash drive.
 3. W międzyczasie, zakończ szkodliwy proces, który zainfekował Twój komputer. W tym celu skorzystaj z tego tutoriala.
 4. Podłącz urządzenie, używane do przesyłania programu anty-spyware do zainfekowanego komputera i uruchom go.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Windows AntiBreach Module snapshot
Windows AntiBreach Module snapshot

O autorze

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-windows-antibreach-module.html

Poradniki w innych językach