Skala niebezpieczeństwa:  
  (96/100)

Win 8 Protection 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Co to jest Win 8 Protection 2014?

Win 8 Protection 2014, podobnie jak Win 8 Antivirus 2014, XP Protection 2014 i wielu innych, jest szkodliwym programem anty-spyware, który został zaprojektowany tak, aby przekonać ludzi do zakupu jego licencjonowanej wersji. Wirus ten został specjalnie stworzony, aby zainfekować system operacyjny Windows 8; Dlatego ci, którzy korzystają z systemów operacyjnych XP lub Windows 7 mogą czuć się bezpiecznie od tego intruza. Jednak ważne jest, aby wspomnieć, że to zagrożenie ma również inne wersje, które są przeznaczone do zainfekowania systemu Windows 7, Windows XP i innych systemów operacyjnych. Win 8 Antivirus 2014 jest zazwyczaj rozprowadzany przez konia trojańskiego, więc jeśli chcesz uniknąć tego lub podobnych zagrożeń, należy upewnić się, że urządzenie jest prawidłowo zabezpieczone. Jeśli ten niebezpieczny wirus zdoła dostać się do środka systemu docelowego komputera, inicjuje fałszywe skanery systemu i informuje jego ofiarę o wirusach, które rzekomo ukrywają się w systemie. Jest bardzo prawdopodobne, że będzie można zobaczyć takie zgłoszenia przy każdym restarcie komputera. Proszę, nie opierają się na takich błędnych zgłoszeniach, ponieważ jest to prosty trik, w jaki ten wirus oszukuje ludzi do zakupu pełnej wersji. Jeśli zauważyłeś, powiadomienia Win 8 Protection 2014, należy przeskanować komputer za pomocą alternatywnego programu anty-spyware i upewnić się, że jedynym wirusem, który ukrywa się w komputerze jest Win 8 Protection 2014. W związku z tym zalecamy, aby usunąć ten niebezpieczny program z systemu tak szybko, jak tylko zaczyna pokazywanie jego ogłoszeń.

W jaki sposób może Win 8 Protection 2014 zainfekować mój komputer?

Win 8 Protection 2014 zazwyczaj rozprzestrzenia się przy użyciu różnych nieuczciwych metod. Ten pasożyt zwykle ukrywa się w zwyczajnie wyglądających reklamach i linkach, które są umieszczone zarówno w prawdziwych jak i wprowadzających w błąd witrynach. Dlatego też, jeśli klikniesz na nie, możesz łatwo skończyć z tym trudnym pasożytem. Ponadto, program ten może również wprowadzić się na twój komputer za pomocą spamu, który może być wypełniona zainfekowanymi załącznikami. Dlatego też, jeśli w ostatnim czasie otrzymałeś podejrzany e-mail, poszukaj w nim literówek lub gramatycznych błędów, sprawdź nadawcę i tak dalej. Jeśli zauważyłeś ciągłe alarmy informujące, że Win 8 Protection 2014 wykrył długą listę wirusów to komputer jest już zainfekowany. Oto jak te reklamy wyglądają:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Win 8 Protection 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Win 8 Antivirus 2014 Alert
System Hacked!
Unknown program is scanning your system registry right now! Identity theft detected.

Nie należy ignorować tych wpisów, ponieważ wirus ten może być dodatkowo wykorzystywany do zainfekowania komputera innymi zagrożeniami, blokowania określonych programów i innych działań niebezpiecznych. Ponadto, upewnij się, że pozbyłeś się tego zagrożenia ze wszystkich szkodliwych plików w celu utrzymania komputera w bezpieczństwie.

Jak usunąć Win 8 Protection 2014?

Jeśli zauważyłeś, alerty Win 8 Protection 2014 z informacją, że komputer jest zainfekowany, nie powinieneś czekać dłużej. Pobierz jeden z renomowanych programów anty-spyware i usuń to zagrożenie. Polecanymi przez nas programami są Reimage and Malwarebytes Malwarebytes. Jeśli są zablokowane i nie można ich uruchomić, użyć tego kodu, aby Twój wirus myślał, że kupiłeś licencję: 3425-814615-3990. Po jego użyciu, uruchom pełne skanowanie systemu za pomocą anty-spyware i usuń zainfekowane pliki z komputera.

Jeśli nie można uruchomić tych programów, wykonaj następujące kroki:

1. Uruchom ponownie komputer w trybie awaryjnym z obsługą sieci. Po prostu uruchom ponownie komputer, a jak tylko zacznie proces uruchamiania naciskaj wiele razy klawisz F8.
2. Zaloguj się jako ten sam użytkownik, jakiego używasz w normalnym trybie systemu Windows
3. Teraz kliknij na IE lub inną przeglądarką i wybierz „Uruchom jako” lub „Uruchom jako administrator”, wpisz hasło do konta administratora (w razie potrzeby).
4. Wpisz link na pasku adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i pobierz program na pulpit. Uruchom go, by zabić szkodliwe procesy Win 8 Protection 2014 i usunąć jego pliki.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Win 8 Protection 2014 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Win 8 Protection 2014. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Win 8 Protection 2014 snapshot
Win 8 Protection 2014 snapshot

Win 8 Protection 2014 ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random characters].exe

Skasuj pliki:
[random characters].exe

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-win-8-protection-2014.html

Poradniki w innych językach