Skala niebezpieczeństwa:  
  (95/100)

Win 8 Protection 2013. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

Win 8 Protection 2013 jest groźnym programem należącym do kategorii podejrzanych programów antyszpiegujących . Podobnie jak Win 7 Protection 2013 dostaje się do systemu bez pozwolenia i wiedzy użytkownika, pokazuje mylące komunikaty o właśnie znalezionych wirusach. W rzeczywistyości te wirury są ważnymi plikami systemowymi, zdarza się też tak, że wykryte zagrożenie w rzeczywistości nie znajduje się wcale na komputerze użytkownika. Jeśli zostałeś zainfekowany jest nam bardzo przykro ponieważ Win 8 Protection 2013 jest bardzo agresywnym pasożytem. To nie tylko blokuje twój komputer na tyle że nie możesz go odblokować żadnym programem antywirusowym, ale także ściąga na użytkownika jeszcze więcej badziewia z internetu. Jeśli chcesz się ustrzec przed tym wirusem upewnij się że posiadasz na swoim komputerze zainstalowane uaktualnione oprogramowanie antywirusowe. Oprócz tego nie powinieneś lekceważyć albo manualnie usuwać tego wirusa. Zaleca się usunięcie go za pomocą specjalistycznego oprogramowania.

Jak mogę się zarazić wirusem Win 8 Protection?

Podobnie jak z pozostałymi wirusami ransomware Win8 Protection jest rozpowszechniany programami hakerskimi zarówno darmowymi jak i tymi na licencji shareware. Oprócz tego spam, albo strony zawierające podejrzane treści także mogą rozpowszechniać tego typu wirusy. Jak tylko wirus dostanie się do środka modyfikuje system tak, że blokuje go sprawiając że staje się bezużyteczną maszyną. Zamiast wejść do internetu i oglądać głupie filmy albo zajmować się ulubiną grą, będziesz skazany na oglądanie olbrzymiego komunikatu na swoim komputerze:

System Security Alert!
Vulnerabilities found
Background scan for security breaches has been finished. Serious problems have been detected. Safeguard your system against exploits, malware and viruses right now by activating Proactive Defence.

System Security Alert!
Unknown program is scanning your system registry right now! Identify the theft detected!

Należy zignorować te oszustwa ponieważ służy ono tylko do zmylenia słabo poinformowanego użytkownika. Jednakże zawsze warto sprawdzić swój komputer alternatywną aplikacją, z prawie 100% pewnością możemy stwierdzić, że wtedy to Win 8 Protection będzie pokazywany jako wirus. W celu oswobodzenia swojego komputera powinieneś usunąc Win 8 Protection wirus tak szybko jak tylko się da.

Jak usunąć z systemu wirusa Win 8 Protection?

Jeśli zostałeś zainfekowany wirysem Win 8 Protection powinieneś niemal natychmiastowa przeskanować swój komputer programem antyszpiegującym. Polecamy używanie SpyHunter po zaaktualizowaniu go do najnowszej wersji. Jeśli nie możesz go zainstalować zrób co następuje:

1. Zresetuj swój komputer do trybu awaryjnego, aby to zrobić wciskaj F8 podczas resetowania.

2. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika do systemu Windows.

3. Teraz wejdź w przeglądarkę Internet Explorer albo inną które używasz i uruchom ją jako administrator. wpisz swoje hasło administratora ( o ile wymagane)

4. Przejdź do nastepującej strony: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe stamtąd ściągnij program na swój pulpit, uruchom go aby usunąć złośliwe procesy Internet Security 2013 i wszystkie związane z nimi pliki.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-win-8-protection-2013.html

Poradniki w innych językach