Skala niebezpieczeństwa:  
  (86/100)

Win 8 Defender 2013. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

Win 8 Defender 2013 jest przedstawicielem nowej rodziny groźnych programów antywirusowych. Opisywaliśmy już malware XP Defender 2013 i Win 7 Defender 2013, które dzielą identyczny interfejs użytkownika, różniące się jedynie nazwą, które podobnie próbują straszyć swoje ofiary. Oczywiście, główną przyczyną dla której wynaleziono wszystkie te oszustwa są pieniądze. Bądź świadom, że z niemal 100% pewnością ta grupa szkodników będzie się dalej rozrastać i spróbuje atakować więcej wrażliwych systemów. Jedynym sposobem, by uchronić się przed Win 8 Defender 2013 lub innymi oszustwami z tej rodziny jest posiadanie aktualnego oprogramowania antywirusowego oraz anty-spyware’owego.. Jeśli już złapałeś tego wirusa i dałeś się naciągnąć, skontaktuj się z firmą obsługującą Twoją kartę kredytową, by anulować wszelkie płatności za Win 8 Defender 2013 oraz usuń go najszybciej jak to możliwe. W tym celu użyj zautomatyzowanych programów any-malware’owych, które pomogą Ci znaleźć zainfekowane pliki w Twoim komputerze. NIE zalecamy ręcznego usuwania gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia Twojego komputera wskutek usunięcia prawidłowych plików systemu operacyjnego.

JAK MOGĘ ZŁAPAĆ WIN 8 DEFENDER 2013?

W większości przypadków, Win 8 Defender 2013 jest w stanie dostać się do komputera niewykryty. Polega on na trojanach, które obchodzą uwierzytelnienie i infiltrują komputer bez wiedzy i zgody użytkownika. Kiedy tylko dostanie się do środka, zmienia niektóre wpisy w rejestrze oraz pewne ustawienia, które pozwalają scamware (ang. scam – oszustwo) uruchamiać się wraz z każdym restartem systemu. W rezultacie, Win 8 Defender 2013 przejmuje kontrolę nad systemem i rozpoczyna dalszą aktywność, polegającą na ciągłych alarmach i skanach systemu. Zwykle informuje on o rozlicznych problemach z komputerem oraz oferuje zamówienie licencji Win 8 Defender 2013 by naprawić te przypadłości. Poza tym, zauważono, że program ten tworzy w systemie nieszkodliwe pliki, by móc je wykryć i zidentyfikować jako malware. Jak widać, Win 8 Defender 2013 nie ma nic wspólnego z prawdziwymi działaniami i musi zostać usunięty z komputera bezzwłocznie.

JAK MOGĘ USUNĄĆ WIN 8 DEFENDER 2013?

Jeśli złapałeś Win 8 Defender 2013, musisz usunąć go z komputera zanim otworzy on furtki w systemie i wpuści dodatkowe wirusy do Twojego peceta. W tym celu zdecydowanie doradzamy zautomatyzowane narzędzia, w rodzaju STOPzilla lub SpyHunter. Oczywiście powinieneś je wpierw zaktualizować, by mieć pełną bazę wirusów. Zauważ, że wirus może zablokować działanie tego typu narzędzi, więc Przed uruchomieniem ich zabij procesy Win 8 Defender 2013, poprzez otwarcie Menedżera Zadań systemu Windows (ctrl+shift+esc) i zatrzymanie procesów o losowych, 3-literowych nazwach. Po zrobieniu tego, uruchom pełny skan systemu.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Win 8 Defender 2013 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Win 8 Defender 2013. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes

Win 8 Defender 2013 ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
%AppData%\[random 3 letters].exe

Skasuj pliki:
%AppData%\[random 3 letters].exe

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-win-8-defender-2013.html

Poradniki w innych językach