Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Win 8 Antivirus 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Co to jest Win 8 Antivirus 2014?

Win 8 Antivirus 2014 jest fałszywym anty-wirusem, który został oznaczony jako szkodliwy program anti-spyware. Mimo, że na pierwsze spojrzenie ten program i jego funkcjonalność może sugerować, że jest to legalny program, w rzeczywistości jest to poważny pasożyt komputerowy, który może próbować oszukać i zabrać twoje pieniądze. Win 8 Antivirus 2014 należy do rodziny Rogue.FakeRean-Braviax, znanej również jako Braviax, która jest zwykle rozprowadzana wokoło za pomocą konia trojańskiego. Po zainstalowaniu, program ten inicjuje zmiany w systemie i rozpoczyna skanowanie komputera za każdym razem, gdy go uruchamiasz. Ponadto wyświetla setki fałszywych alarmów, które informują o zainfekowanych plikach ukrytych w systemie. Ponadto, Win 8 Antivirus 2014 może przejąć przeglądarkę i rozpocząć blokowanie określonych witryn internetowych poprzez wyświetlanie alertów mówiących, że są one niebezpieczne. Pamiętaj, że takie powiadomienia są fałszywe i że infekcje, które są w nich wypisane są wymyślone. Jeśli klikniesz na te reklamy, możesz zostać przekierowany na stronę internetową z zakupem, która będzie nakłaniać Cię do zakupu pełnej wersji tego programu. Właśnie w taki sposób przebiega wyłudzenie pieniędzy od użytkowników przez scareware. Przy okazji, Win 8 Antivirus 2014 sprytnie chroni się przed usunięciem przez zablokowanie prawdziwego programu ochronnego podczas każdej próby jego uruchomienia. Generuje fałszywe powiadomienia mówiące, że ten program jest zainfekowany wirusem Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen i blokuje go. Proszę pamiętać, że wszystkie alarmy, które są spowodowane przez Win 8 Antivirus 2014 są fałszywe i powinny być ignorowane. Nie ufaj temu szkodliwemu anty-spyware i usuń go natychmiast po wykryciu. Do tego celu, zdecydowanie zalecamy zainstalować renomowany program anty-spyware.

W jaki sposób może Win 8 Antivirus 2014 zainfekować mój komputer?

Podobnie jak w przypadku innych nieuczciwych anty-spyware, Win 8 Antivirus 2014 dostaje się wewnątrz systemu bez zapytania o zgodę użytkownika. Zazwyczaj ten scareware jest promowany przez uszkodzone strony, które zostały zhackowane, a następnie ustawione by instalowały złośliwe programy na słabo zabezpieczonych komputerach. Ponadto, Win 8 Antivirus 2014 może wprowadzić się na twój system docelowy PC za pomocą konia trojańskiego, który ukrywa się wewnątrz pozornie legalnych programów i aktualizacji. Jeśli klikniesz na zainfekowaną aktualizację lub spróbujesz pobrać zainfekowany program, możesz również zainstalować Win 8 Antivirus 2014 na komputerze. Tak szybko, jak tylko się na niego dostanie, rozpoczyna wyświetlanie fałszywych alarmów raportujących o zakażeniach cybernetycznych. Pamiętaj, że ten program jest scareware lub szkodliwym programem anti-spyware, który ma zamiar sprawić, abyś uważał, że Twój komputer jest poważnie zainfekowany i że trzeba kupić jego fałszywą licencję. Jest bardzo prawdopodobne, że możesz nabrać przekonania, że komputer jest w niebezpieczeństwie. Jednak zdecydowanie radzę zignorować wszystkie powiadomienia, które sugerują, aby kupić licencję Win 8 Antivirus 2014, ponieważ tracisz pieniądze na nic. Aby tego uniknąć, należy użyć alternatywnego programu anty-spyware i upewnić się, że komputer jest zainfekowany tylko tym szkodnikiem.

Jak usunąć Win 8 Antivirus 2014?

Jeśli na komputerze występują fałszywe alarmy Win 8 Antivirus 2014, nie trać czasu i usuń to szkodliwe anty-spyware. W tym celu, zaleca się powołanie się na jednego z tych renomowanych anty-spyware: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes, Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security. Jeśli są zablokowane i nie można ich uruchomić, można spróbować użyć tego kodu rejestracyjnego, który działał z poprzednimi wersjami tej grupy wirusów: 3425-814615-3990. Po jego użyciu, uruchom pełne skanowanie systemu i usuń zainfekowane pliki z komputera.

Jeśli nie można uruchomić tych programów, wykonaj następujące kroki:

1. Uruchom ponownie komputer w trybie awaryjnym z obsługą sieci. Po prostu uruchom ponownie komputer, a jak tylko zacznie proces uruchamiania naciskaj wiele razy klawisz F8.
2. Zaloguj się jako ten sam użytkownik, jakiego używasz w normalnym trybie systemu Windows
3. Teraz kliknij na IE lub inną przeglądarką i wybierz „Uruchom jako” lub „Uruchom jako administrator”, wpisz hasło do konta administratora (w razie potrzeby).
4. Wpisz link na pasku adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i pobierz program na pulpit. Uruchom go, by zabić szkodliwe procesy Win 8 Antivirus 2014 i usunąć jego pliki.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Win 8 Antivirus 2014 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Win 8 Antivirus 2014. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Win 8 Antivirus 2014 snapshot
Win 8 Antivirus 2014 snapshot

Win 8 Antivirus 2014 ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random characters].exe

Skasuj pliki:
[random characters].exe

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-win-8-antivirus-2014.html

Poradniki w innych językach