Skala niebezpieczeństwa:  
  (76/100)

Win 8 Antivirus 2013. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

Win 8 Antivirus 2013 to fałszywy anti-spyware, który ma tylko jeden cel – wyłudzić pieniądze od nieświadomych użytkowników PC. Żeby to zrobić, posługuje się on fałszywymi alertami i skanowaniami systemu, które sa sfałszowane i wykazują, że komputer użytkownika jest wypełniony wirusami. Win 8 Antivirus 2013, podobnie jak Win 8 Defender 2013, udaje, że pomaga w wykryciu poważnych problemów na komputerze. Jednakowoż, po zgłoszeniu o problemie, dodatkowo pyta o zapłate za usunięcie. Oszuści używają wszelkich możliwych metod, żeby wyłudzić od was pieniądze, więc musisz być uważny kiedy obchodzisz się z takimi programami, których nigdy nie instalowałeś. Dodatkowo, nie polecamy płacić za licencje do Win 8 Antivirus 2013 gdyż ją stracisz. Żeby usunąć wersję trial Win 8 Antivirus 2013, musisz zeskanować swój PC programem anti-malware i usunąć wszystkie zainfekowane pliki z systemu.

Jak mogę się zarazić WIn 8 Antivirus 2013?

Win 8 Antivirus 2013 staje się szczególnie agresywną infekcją kiedy próbuje się dostać na twój komputer. Kiedy zaraża komputer, najpierw używa metody opartej na trojanie i zmienia kilka parametrów systemu, żeby się właczyć po restarcie. Kiedy jest już w komputerze, użytkownik jest ’powitany’ alertami Win 8 Antivirus 2013 i skanowaniami, które chcą go wprowadzić w bład co do jego bezpieczeństwa w sieci. Tak jak normalny program anti-spyware, Win 8 Antivirus 2013 donosi o róznych infekcjach na twojej maszynie. Jednakowoż, wszystkie te ’zagrożenia’ nie są prawdziwe. Nie możesz sie poddać temu praniu mózgu, który jest powszechny dla fałszywych programów anti-spyware i usunąć Win 8 Antivirus 2013 ze swojego komputera.

Jak mogę usunąć Win 8 Antivirus 2013 ?

Jeśli jesteś zainfekowany wirusem Win 8 Antivirus 2013, powinieneś usunąć ten program jak najszybciej. Takie programy mogą z łatwością śledzić twoją historię przeglądania i wpuścić jeszcze więcej zagrożeń. Polecamy użycie narzędzi anti-malware, takich jak Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus lub Reimage. Jeśli nie możesz wlączyć żadnego z tych programów, wprowadź ten kod, żeby twój wirus myślał, że kupiłeś licencje na ten program. 3425-814615-3990.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Win 8 Antivirus 2013 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Win 8 Antivirus 2013. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage

Win 8 Antivirus 2013 ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random].exe

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-win-8-antivirus-2013.html

Poradniki w innych językach