Skala niebezpieczeństwa:  
  (99/100)

Win 8 Antispyware 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Co to jest Win 8 Antispyware 2014?

Win 8 Antispyware 2014 jest kolejnym szkodliwym anti-spyware, który należy do znanej rodziny Braviax. Jest to niebezpieczny wirus stworzony przez hakerów w celu oszukania ludzi i wyłudzenia pieniędzy. Na pierwszy rzut oka, program ten może wyglądać jak zwykłe narzędzie bezpieczeństwa. Po udanej infiltracji ten szkodnik inicjuje pełne skanowanie systemu i wyświetla długą listę różnych infekcji. Zazwyczaj lista ta zawiera różne pliki i programy z komputera, które są uważane za zakażone lub uszkodzone. Pamiętaj, że pliki te są wymyślone lub wybrane losowo z systemu komputerowego, więc zdecydowanie nie polecam ani usuwać tych plików przez siebie, ani zatrudniać Win 8 Antispyware 2014, aby to zrobił. W przeciwnym razie może to spowodować uszkodzenie komputera, usuwając legalne programy. Ponadto, można uwierzyć, że ten fałszywy anty-spyware jest niezawodnym narzędziem bezpieczeństwa i spróbować usunąć swoje infekcje z jego pomocą. Jeśli spróbujesz to uczynić, Win 8 Antispyware 2014 będzie oferował, abyś kupił jego pełną wersję licencji. Nie wierz w to i nigdy nie płacić za licencję, ponieważ jest to podróbka. Ten program nie może wykryć ani usunąć wirusów z systemu, ponieważ nie ma nawet takiej funkcji. Płacenie takim i podobnym fałszywym programom będzie tylko prowadzić do utraty pieniędzy. Dlatego też, jeśli wykryłeś tego szkodnika w systemie, natychmiast zareaguj i usuń go z komputera, bez zbędnych opóźnień.

W jaki sposób może Win 8 Antispyware 2014 zainfekować mój komputer?

Ponieważ Win 8 Antispyware 2014 jest fałszywym programem, który ma na celu oszukać ludzi, nie należy spodziewać się, że dostaje się wewnątrz komputerów pytając o zgodę ludzi. Zazwyczaj zakrada się do komputerów poprzez luki w zabezpieczeniach. Zazwyczaj ten szkodnik przenika do komputera, gdy użytkownik nabierze się na pobranie fałszywych aktualizacji, załączników w zainfekowanej wiadomości lub fałszywych „skanerów bezpieczeństwa”. Podczas przeglądania, można zauważyć wyskakujące powiadomienia, w których stwierdza, że komputer jest zainfekowany i że należy go zeskanować korzystając z bezpłatnego skanera. Nie ufaj takim zgłoszeniom i pamięta, że nie ma czegoś takiego jak skaner bezpieczeństwa internetowego. Ponadto, można uzyskać fałszywe wiadomości mówiące, że otrzymałeś jakieś ważne informacje lub, że wygrałeś w loterii, nalegając tym samym, abyś pobrać załącznik. Jeśli tak się dzieje, można łatwo przypadkiem doprowadzić do instalacji konia trojańskiego, który rozprzestrzenia Win 8 Antispyware 2014. Od razu jak się zainstaluje wypuszcza jego niebezpiecznego wirusa i modyfikuje wpisy rejestru systemu Twojego komputera w celu rozpoczęcia pokazywania swoich fałszywych alarmów. Jeśli już taka działalnosc się rozpoczęła pokazując swoje reklamy, nie ufaj im za nic. Szkodniki z rodziny Braviax są w stanie wykryć identyczne wirusy na każdym systemie operacyjnym, w celu nakłonienia użytkownika do zakupu ich licencji. Pamiętaj, Win 8 Antispyware 2014 jest niebezpiecznym wirusem, który powinien być natychmiast usunięty. Instalacja uzasadnionego i wiarygodnego anty-spyware jest to jedyny sposób, aby chronić swój komputer i uniemożliwić dostępu takim i podobnym wirusom w przyszłości. Nie wspominając o tym, aby system zabezpieczeń był zaktualizowany.

Jak pozbyć się wirusa Win 8 Antispyware 2014 z mojego komputera?

Jeśli zauważyłeś fałszywe ogłoszenia Win 8 AntiSpyware 2014 na komputerze, nie trać czasu i usuń to szkodliwe anti-spyware. W tym celu, zaleca się na powołanie się na OPCJĘ AUTOMATYCZNEGO USUWANIA i unikanie ręcznego kasowania. Gdy powołujesz się na tę opcję, należy po prostu pobrać jednego z renomowanych anty-spyware, zaktualizować go i uruchomić pełne skanowanie systemu. Jeśli potrzebujesz szczegółowego przewodnika wyjaśniającego jak to zrobić, przeczytaj ten poradnik.

Podczas próby usunięcia Win 8 Antispyware 2014, polecenymi przez nas programami są Reimage i Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner ponieważ mogą one łatwo wykryć wszelkie ukryte składniki, które należą do niego oraz innych zagrożeń cybernetycznych.

UWAGA! Jak już wspomniano wcześniej, Win 8 Antispyware 2014 może próbować blokować instalację i działanie legalnych programów od ochrony, w tym SpyHunter i STOPzilla. Jeśli nie można pobrać lub uruchomić żadnego z nich spróbuj następujących opcji:

 1. UŻYCIE PRZYWRACANIA SYSTEMU BY WYŁĄCZYĆ WIRUSA:
 1. Idź do ekranu Start systemu Windows 8 i wpisz Punkt przywracania w sekcji wyszukiwania.
 2. Teraz kliknij w Ustawienia -> Utwórz punkt przywracania.
 3. Gdy znajdujesz się w karcie Ochrona Systemu wybierz opcję Przywracanie Systemu.
 4. Kliknij przycisk Dalej, aby zobaczyć swoje punkty przywracania i kliknij lewym przyciskiem myszy na wpis trzeba.
 5. Teraz wybierz Skanuj w poszukiwaniu programów dotkniętych -> Zamknij -> Dalej -> Zakończ.
 6. Kiedy już system się zaloguje, pobierz Reimage i uruchom pełne skanowanie systemu po aktualizacji.

2. PONOWNE URUCHOMIENIE DO TRYBU AWARYJNEGO Z DOSTĘPEM DO INTERNETU:

 1. Kliknij na klawisz Windows i przejdź do prawego dolnego narożnika.
 2. Wybierz Ustawienia -> Zmień ustawienia PC -> Ogólne.
 3. Kliknij na przycisk Restartuj Teraz pod opcją Zaawansowane ustawienia uruchamiania.
 4. Teraz zaznacz Rozwiązywanie problemów -> Opcje zaawansowane -> Ustawienia uruchamiania.
 5. Teraz wybierz opcję Uruchom ponownie i naciśnij klawisz F5.
 6. Uruchom IE lub inną przeglądarkę i wpisz link do paska adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe
 7. Pobierz program na pulpit i uruchom go, aby usunąć szkodliwe pliki.

3. UŻYCIE INNEGO PC DO POBRANIA ANTI-SPYWARE:

 1. Skorzystaj z innego komputera, który nie jest dotknięty tym wirusem i pobierz na niego Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.
 2. Po wykonaniu procedury, nagraj tego anty-malware na CD/DVD, zewnętrzny dysk, lub Pendrive.
 3. W międzyczasie, zabić szkodliwe procesy na Twoim zainfekowanym komputerze. Do tego można użyć tego samouczka.
 4. Podłącz urządzenie, którego użyłeś do nagrania programu anty-spyware do swojego zainfekowanego komputera i odpal go.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Win 8 Antispyware 2014 ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random characters].exe

Skasuj pliki:
[random characters].exe

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-win-8-antispyware-2014.html

Poradniki w innych językach