Skala niebezpieczeństwa:  
  (96/100)

Win 7 Protection 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Julie Splinters - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Co to jest Win 7 Protection 2014?

Win 7 Protection 2014 jest szkodliwym programem anty-spyware, który może pojawić się na komputerze bez celowego pobierania go. Jeśli zauważyłeś u siebie skanery i alarmy mówiące, że komputer jest poważnie zainfekowany i że trzeba kupić jego licencjonowaną wersję w celu ich wyeliminowania, oznacza to, że komputer jest zainfekowany. Jeśli tak się stało, to najważniejsze jest to, aby zignorować alerty i skanery systemowe Win 7 Protection 2014, które zwykle donoszą o długiej liście wymyślonych, ale poważnie wyglądających wirusów. Należy pamiętać, że program ten nie ma bazy danych wirusów, więc nie jest w stanie wykryć trojanów, adware, innych szkodników i podobnych zagrożeń cybernetycznych. Jeśli uruchomisz go na dwóch różnych komputerach, to wyraźnie widać, że pokazuje te same alerty i raporty dotyczące tych samych wirusów. Ponadto, Win 7 Protection 2014 jest scareware, które ma na celu sprawić, że ludzie zakupią jego licencjonowaną wersję. Dlatego nalega on, że musisz zakupić jego licencjonowaną wersją, jeśli chcesz naprawić komputer. Oczywiście, to tylko system wykorzystywany do kradzieży pieniędzy użytkowników. Gorąco polecam zignorować alerty Win 7 Protection 2014 i usunąć tego szkodliwego anty-spyware z komputera. W tym celu można użyć jednego z programów, które są podane poniżej.

W jaki sposób może Win 7 Protection 2014 zainfekować mój komputer?

Podobnie jak Win 7 Antivirus 2014, wirus Win 7 Protection 2014 rozprzestrzenia się głównie za pomocą fałszywych wyskakujących powiadomień oferujących ludziom, by sprawdzili swoje komputery za darmo. Należy pamiętać, że takie reklamy mogą pojawić się zarówno na nielegalnych jak i legalnych stronach internetowych, więc należy być bardzo ostrożnym. Ponadto, można zarazić się wirusem poprzez spam. Jeżeli otrzymałeś e-mail, który stara się przekonać Cię do pobrania swoich załączników, należy dokładnie sprawdzić nadawcę. Również poszukaj literówek lub gramatycznych błędów, ponieważ mogą one łatwo pokazać, która poczta jest wykorzystywana do rozprzestrzeniania się takich wirusów jak Win 7 Protection 2014. Tak jak sama nazwa wskazuje, ten program stara się zarazić systemy Windows. Jeśli używasz systemu Windows 7, to powinieneś być bardzo ostrożny z takim szkodnikiem. Najwyraźniejszy znak wskazujący, że komputer został nim dotknięty jest takie i podobne zawiadomienia:

Win 7 Protection 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Jeśli uważasz, że Twój komputer został dotknięty tym szkodliwym programem anti-spyware, należy zignorować jego ogłoszenia i NIGDY nie płacić za licencję Win 7 Protection 2014. Mówimy tak, ponieważ dokonując płatności możesz jedynie stracić pieniądze na rzecz oszustów. Możesz także ujawnić im dane swojej karty kredytowej lub inne dane osobowe. Proszę, jeśli cierpisz z powodu fałszywych alarmów i skanerów systemowych, przestrzegaj instrukcji poniżej i usuń wirusa Win 7 Protection 2014, nie czekając ani chwili dłużej.

Jak usunąć Win 7 Protection 2014?

Jeśli chcesz usunąć Win 7 Protection 2014 z komputera, należy pamiętać, że nie polecamy śledzić przewodnika ręcznego usuwania. To dlatego, że możesz usunąć niewłaściwe pliki i uszkodzić komputer. Do tego celu zalecamy użycie zautomatyzowanych narzędzi anty-malware, takich jak Reimage lub SpyHunterCombo Cleaner. Jeśli są zablokowane i nie można ich uruchomić, użyj tego kodu, aby Twój wirus myślał, że kupiłeś licencję: 3425-814615-3990. Po jego użyciu, uruchom pełne skanowanie systemu za pomocą jednego z prawdziwych programów anty-spyware i usuń zainfekowane pliki z komputera.

Jeśli nie można uruchomić tych programów, wykonaj następujące kroki:

1. Uruchom ponownie komputer w trybie awaryjnym z obsługą sieci. Po prostu uruchom ponownie komputer, a jak tylko zacznie proces uruchamiania naciskaj wiele razy klawisz F8.
2. Zaloguj się jako ten sam użytkownik, jakiego używasz w normalnym trybie systemu Windows
3. Teraz kliknij na IE lub inną przeglądarką i wybierz „Uruchom jako” lub „Uruchom jako administrator”, wpisz hasło do konta administratora (w razie potrzeby).
4. Wpisz link na pasku adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i pobierz program na pulpit. Uruchom go, by zabić szkodliwe procesy Win 7 Protection 2014 i usunąć jego pliki.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Win 7 Protection 2014 snapshot
Win 7 Protection 2014 snapshot

O autorze

Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-protection-2014.html

Poradniki w innych językach