Skala niebezpieczeństwa:  
  (80/100)

Win 7 Protection 2013. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

Win 7 Protection 2013 jest niebezpiecznym programem udającym program antywirusowy. Jednakże jest przeznaczony nie poto by chronić, a po to by wyłudzać hasła użytkownika, jest stworzony przez grupę hakerów którzy istnieją pod nazwą Braviax. Nazwa wirusa jest dostosowywana do aktualnej wersji Windowsa na której aktualnie jest zainstalowany wirus. Program wyświetla komunikaty dotyczące zawirusowania komputera. Jak tylko Win 7 Protection 2013 infekuje system modyfikuje parametry komputera, zaczyna wyświetlać fałszywe komunikaty i pokazuje że system jest w zasięgu hakerów, a jedynym ratunkiem na jego oswobodzenie jest wykupienie płatnej wersji programu Win 7 Protection 2013. Nigdy nie należy postępować zgodnie z życzeniem hakerów. Ten program powinien zostać jak najszybciej usunięty z pamięci komputera. Jeśli zdarzyło ci się otrzymywać powtarzające się komunikaty od programu, którego pewnie nawet nie instalowałeś powinieneś srawdzić swój komputer zaaktualizowanym programem antyszpiegującym i usunąć Win 7 Protection 2013 z systemu operacyjnego.

Jak mogę zarazić swój komputer wirusem Win 7 Protection?

Win 7 Protection 2013 jest rozpowszechniany jako koń trojański, który wykorzystuje luki w słabo zabezpieczonych systemach, dostaje się niepostrzeżenie do systemu bez wiedzy i pozwolenia użytkownika. Jak tylko osiągnie swój cel ściąga inne podejrzane programy jak i modyfikuje zawartość rejestru w celu uruchomienia swojej działalności razem z każdym startem systemu windows. Uważaj, ponieważ tego rodzaju zagrożenia zostawiają w systemie złośliwe pliki które dodatkowo zawierają w sobie wirusy. w rezultacie cały komputer grzmi i huczy od pasożytów. Następie, wirus Win7Protection 2013 oferuje zakup płatnej wersji jakoby była jedynym słusznym lekiem na uratowanie komputera:

System security threat was detected.
Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Severe system damage!
Spyware and viruses detected in the background. Sensitive system components under attack! Data loss, identity theft and system corruption are possible. Act now, click here for a free security scan.

Oczywiśnie nigdy nie powinieneś brać tych alarmów na poważnie, ponieważ nie mają nic wspólnego z prawdziwymi aplikacjami chroniącymi komputer. Jeśli chcesz zabezpieczyc swój komputer i pieniądze zawsze powinieneś ignorować komunikaty podobne do tych ze screeena powyżej. Dodatkowo aby uchronić komputer przed utratą szybkości, oraz przekierowywaniami przeglądarki powinieneś usunąc Win 7 Protection tak szybko jak to tylko możliwe.

Jak usunąć Win 7 Protection 2013?

Jeśli zostałeś zainfekowany wirysem Win 7 Protection powinieneś niemal natychmiastowo przeskanować swój komputer programem antyszpiegującym. Polecamy używanie SpyHunter po zaaktualizowaniu go do najnowszej wersji. Jeśli nie możesz go zainstalować zrób co następuje:

1. Zresetuj swój komputer do trybu awaryjnego, aby to zrobić wciskaj F8 podczas resetowania.

2. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika do systemu Windows.

3. Teraz wejdź w przeglądarkę Internet Explorer albo inną które używasz i uruchom ją jako administrator. wpisz swoje hasło administratora ( o ile wymagane)

4. Przejdź do nastepującej strony: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe stamtąd ściągnij program na swój pulpit, uruchom go aby usunąć złośliwe procesy Internet Security 2013 i wszystkie związane z nimi pliki.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Win 7 Protection 2013 ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random].exe

Skasuj pliki:
[random].exe

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-protection-2013.html

Poradniki w innych językach