Skala niebezpieczeństwa:  
  (97/100)

Win 7 Defender Plus 2013. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

Win 7 Defender Plus 2013 jest niebezpieczny program, który można łatwo zarazić tych komputerach z systemem Windows 7. Podobnie do innych rogue anti spyware, to udaje się być bezpieczne i legalne: program działa uruchamianie skanerów i wyświetla powiadomień i ostrzeżenia dotyczące zabezpieczeń, przy każdym ponownym uruchomieniu komputera. Jednak wiarygodność tych wpisów jest równa zero, bo Win 7 Defender Plus 2013 ma nie bazy danych wirusów. W rzeczywistości to informuje tylko o uzasadnione lub wynalazł plików, które mogą być bezpiecznie przechowywane w systemie. Powodem tego działania jest bardzo prosta: Win 7 Defender Plus 2013 ma tylko wygrać zaufanie i dodatkowo tworzyć potrzeby jego wersję licencjonowaną. Proszę, nigdy nie płać za Win 7 Defender Plus 2013 licencjonowanej wersji, bo to jest szkodliwe. Tak jak XP Defender Plus 2013, Win 7 Defender Plus 2013, musi zostać usunięty z systemu bez żadnych opóźnień.

JAK MOŻNA DOSTAĆ ZAKAŻONY REZYGNOWAĆ Win 7 Defender Plus 2013?

Ten łobuz anty spyware jest rozpowszechniany podobnie jak inne zagrożenia – to opiera się na koń trojański, gdy trzeba uzyskać wewnątrz komputera niezauważone. Tak szybko, jak to robi, to modyfikuje system przez upuszczenie swoje własne pliki i wpisy rejestru, a następnie uruchamia jego ciągłe działanie. Upewnij się, że jest to niebezpieczny program, który próbuje ukraść pieniądze. Chociaż Win 7 Defender Plus 2013 obiecuje usunięcie każdego zagrożenia z Twojego komputera, to jest bezużyteczne w tym. Oto kilka przykładów Win 7 Defender Plus 2013 z alertów:

Virus infection!
System security was found to be compromised. Your computer is now infected. Attention, irreversible system changes may occur. Private data may get stolen. Click here now for an instant anti-virus scan.

Privacy threat!
Spyware intrusion detected. Your system is infected. System integrity is at risk. Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords. Click here to perform a security repair.

Severe system damage!
Spyware and viruses detected in the background. Sensitive system components under attack! Data loss, identity theft and system corruption are possible. Act now, click here for a free security scan.

System danger!
Your system security is in danger. Privacy threats detected. Spyware, keyloggers or Trojans may be working in the background right now. Perform an in-depth scan and removal now, click here.

System hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Jak widać, Win 7 Defender Plus 2013 jest narzędziem stworzonym w celu kradzieży pieniędzy. Jeśli otrzymasz swoje wpisy i skanerów systemu, musi najpierw je zignorować i usunąć ten niebezpieczne rogue anti-spyware z systemu.

JAK USUNĄĆ Win 7 Defender Plus 2013?

Win 7 Defender Plus 2013 można wyeliminować za pomocą programu antyszpiegowskiego. Oczywiście muszą zostać zaktualizowane, jeśli chcesz usunąć ten łobuz na dobre. Jeśli nie można uruchomić twój anty spyware, spróbuj tych powieść w odcinkach kody wobec uczynić kaleką twój wirus: 3425-814615-3990; 1089-903874-18759443-077673-50282233-298080-34241147-175591-6550. Należy wprowadzić te kody aby twój wirus wierzą, że zakupiłeś licencji. Jednak, to nie będzie usunąć infekcji z komputera, ale będzie wyłączyć zagrożenia, więc należy uruchomić pełne skanowanie systemu z Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner lub Reimage zaraz po użyciu kodu.

Za pomocą tych kroki wobec wprowadzić na rynek anty malware:

1. Uruchom ponownie komputer w trybie awaryjnym z obsługą sieci. Po prostu uruchom ponownie komputer i tak szybko, jak to zaczyna się zyski w górze, uruchomić, naciskając klawisz F8 kilkakrotnie.
2. Wycięcie jako tego samego użytkownika, jak byłeś w normalnym trybie systemu Windows
3. Teraz klikamy na IE lub inne przeglądarki i wybierz „Uruchom jako” lub „Uruchom jako administrator”, wprowadź hasło konta administratora (Jeśli potrzebne).
4. Wpisz ten link do paska adresu: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe i pobrać program na pulpicie. Wprowadzić na rynek ono zabić szkodliwe procesy Win 7 Defender Plus 2013 i usunięcie jego plików.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Win 7 Defender Plus 2013 ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random].exe

Skasuj pliki:
%AllUsersProfile%\[random]
%AppData%\Local\[random].exe
%AppData%\Local\[random]
%AppData%\Roaming\Microsoft\Windows\Templates\[random]
%Temp%\[random]

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-defender-plus-2013.html

Poradniki w innych językach