Skala niebezpieczeństwa:  
  (85/100)

Win 7 Defender 2013. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

Win 7 Defender 2013 jest nową formą zagrożenia pochodzącego z tej samej rodziny co XP Defender 2013. Tak samo jak jego poprzednik, próbuje on stworzyć wrażenie, że komputer ma wiele poważnych problemów, które muszą zostać naprawione przy użyciu licencjonowanej wersji Win 7 Defender 2013. Oczywiście ta wersja nie jest darmowa i by “naprawić” komputer za jej pomocą, będziesz musiał wyłożyć pieniądze i ją zamówić. Wielu użytkowników internetu już to zrobiło, ale zamiast pomocy w usuwaniu wirusów, zostali oni najzwyczajniej w świecie oszukani. Bądź świadom, że Win 7 Defender 2013 jest FAŁSZYWYM antywirusem, który ma na celu wyłącznie jedno – pozbawić swe ofiary pieniędzy. Jeżeli zdążyłeś zapłacić już za licencję, wciąż możesz skontaktować się z firmą obsługującą Twoją kartę kredytową i anulować rachunek. Poza tym, kolejnym krokiem, który musisz podjąć jest usunięcie Win 7 Defender bezzwłocznie.

JAK MOGĘ ZARAZIĆ SIĘ WIN 7 DEFENDER 2013?

Win 7 Defender 2013 dostaje się do komputera bez jakiegokolwiek pytania o zgodę. Klasycznie wykorzystuje on złośliwe metody bazujące na trojanach i innych potencjalnie niebezpiecznych programach, które mogą pomagać mu w dostaniu się do systemu i nie zostaniu przy tym wykrytym. Na przykład łatwo możesz pobrać Win 7 Defender 2013 wraz z fałszywymi uaktualnieniami, kodekami audio/video, freeware lub shareware. Gdy tylko szkodliwe pliki są pobrane, Win 7 Defender 2013 rozpoczyna swoją kampanię, która zaczyna się za każdym restartem komputera. Pozwala ofierze dowiedzieć się, że znajduje się w systemie poprzez następujące objawy: Win 7 Defender 2013 pokazuje skanery systemu, zbijające z tropu alarmy o wykryciu malware, oraz fałszywymi informacjami udającymi, że pochodzą z Centrum Akcji, raportujące o naruszeniu zasad bezpieczeństwa. Oczywiście musisz zignorować wszystkie te powiadomienia otrzymane z Win 7 Defender 2013 ponieważ żadne z nich nie jest prawdziwe. Zamiast tracić pieniądze, musisz usunąć niebezpieczną aplikację i chronić się przed kolejnymi podobnymi wirusami.

JAK MOGĘ USUNĄĆ WIN 7 DEFENDER 2013?

Kluczowym jest, by usunąć Win 7 Defender 2013 z komputera, gdyż może on wpuścić więcej wirusów do systemu. Poza tym, powoduje on spowolnienie działania systemu, przekierowania przeglądarki i inne nieprzewidziane problemy. Tak więc gdy tylko zorientujesz się, że masz Win 7 Defender 2013 na swoim sprzęcie, musisz przeskanować swój system za pomocą SpyHunter lub innego uznanego oprogramowania usuwającego malware. Zauważ, że zabicie szkodliwych procesów Win 7 Defender 2013 może okazać się niemożliwe, więc spróbuj jeszcze raz inną metodą. Wciśnij jednocześnie ctrl+shift+esc i uruchom Menedżer Zadań Windows. Szukaj procesów o losowych 3-literowych nazwach. Zatrzymaj je i uruchom pełny skan systemu za pomocą zaktualizowanego narzędzia anti-malware.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.
Win 7 Defender 2013 snapshot
Win 7 Defender 2013 snapshot

Win 7 Defender 2013 ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
%AppData%\[random 3 letters].exe

Skasuj pliki:
%AppData%\[random 3 letters].exe

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-defender-2013.html

Poradniki w innych językach