Skala niebezpieczeństwa:  
  (97/100)

Win 7 Antivirus 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Julie Splinters - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Co to jest Win 7 Antivirus 2014?

Win 7 Antivirus 2014 jest fałszywym programem typu anti-spyware, który należy do starej grupy wirusów zwanych Braviax. W rzeczywistości byliśmy już przekonani, że wirusy, pochodzące z tej grupy zagrożeń nie pojawią się już ponownie. Jednak okazuje się, że byliśmy w błędzie. Kiedy Win 7 Antivirus 2014 zinfiltruje komputer, zaczyna inicjowanie błędnych zgłoszeń, które powinny sprawić, aby ludzie uważali, że ich komputery są poważnie zainfekowane. Ten szkodnik, rozpoczyna prace przy każdym ponownym uruchomieniu komputera i pokazuje fałszywe skanery systemowe, które raportują o długiej liście wymyślonych wirusów. Możesz być informowany o trojanach, adware, innych szkodnikach i podobnych zagrożeniach cybernetycznych, kiedy posiadasz wirusa Win 7 Antivirus 2014 na komputerze. Oczywiście, po zgłoszeniu się tych zagrożeń, ten szkodnik nie usunie je dla Ciebie. W celu wykonania tej procedury będziesz musiał zapłacić pewną kwotę pieniędzy. Jednak, jak można już się domyślić, nigdy nie powinno się płacić za licencję Win 7 Antivirus 2014, ponieważ nie będzie on w stanie naprawić komputera. W tym celu należy uruchomić rekomendowany program anty-spyware i zobaczyć, co znajdzie. Jeśli jest zaktualizowany do najnowszej wersji, to poinformuje cię o tym szkodniku i usunie Win 7 Antivirus 2014 wirus dla Ciebie.

Jak może Win 7 Antivirus 2014 zainfekować mój komputer?

Win 7 Antivirus 2014 rozprzestrzenia się podobnie jak wiele innych zagrożeń cybernetycznych. Jeśli często odwiedzasz nielegalne witryny internetowe, klikając na podejrzane ogłoszenia lub pobierasz załączniki z wprowadzających w błąd wiadomości e-mail, możesz również skończyć z tym zagrożeniem ukrywającym się w Twoim komputerze. Proszę, unikaj wszystkich ogłoszeń oferujących sprawdzenie bezpieczeństwa Twojego komputera za darmo lub e-maili mówiących, że trzeba sprawdzić jego załącznik, ponieważ masz okazję do zdobycia pieniędzy. Ponadto, jeśli naprawdę chcesz, aby nie doszło do infiltracji komputera przez Win 7 Antivirus 2014 lub chcesz uniknąć innych zagrożeń cybernetycznych, należy zainstalować renomowany program anty-spyware na komputerze i zachować go zaktualizowanego na bieżąco przez cały czas. Jeśli Win 7 Antivirus 2014 przechwyci system, wrzuca własne wpisy w rejestrze i pliki. Ponadto rozpoczyna wyświetlanie fałszywych skanerów systemowych, a następnie pokazuje ludziom takie i podobne wpisy:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Win 7 Antivirus 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Oczywiście, te i inne reklamy, które są wyświetlane przez Win 7 Antivirus 2014 są wymyślone i stosowane tylko w nakłanianiu ludzi do zakupu jego licencjonowanej wersji. Jeśli już ją zakupiłeś, możemy zapewnić, że jest to bezużyteczne narzędzie i właśnie pozbyłeś się swoich pieniędzy na rzecz oszustów… Proszę, nie zachowuj tego programu na komputerze, ponieważ może pobierać on inne wirusy. Jeśli komputer jest już zainfekowany, należy po prostu przestrzegać instrukcji poniżej by go naprawić:

Jak pozbyć się Win 7 Antivirus 2014?

Sposób, w jaki można usunąć Win 7 Antivirus 2014 z komputera jest bardzo trudny, ponieważ używa on losowo nazwanych plików do ukrywania swojej obecności w systemie. Dlatego mocno zaleca się używanie zautomatyzowanych narzędzi anty-malware podczas próby usunięcia tych zagrożeń. Jeśli zostałeś zablokowany i nie możesz ich uruchomić, użyj tego kodu, aby Twój wirus myślał, że kupiłeś licencję: 3425-814615-3990. Po jego użyciu, uruchom pełne skanowanie systemu za pomocą Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, i usuń zainfekowane pliki z komputera.

Jeśli nie możesz uruchomić tych programów, wykonaj następujące kroki:

1. Uruchom ponownie komputer w trybie awaryjnym z obsługą sieci. Po prostu uruchom ponownie komputer, a jak tylko zacznie proces uruchamiania naciskaj wiele razy klawisz F8.
2. Zaloguj się jako ten sam użytkownik, jakiego używasz w normalnym trybie systemu Windows
3. Teraz kliknij na IE lub inną przeglądarką i wybierz „Uruchom jako” lub „Uruchom jako administrator”, wpisz hasło do konta administratora (w razie potrzeby).
4. Wpisz link na pasku adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i pobierz program na pulpit. Uruchom go, by zabić szkodliwe procesy Win 7 Antivirus 2014 i usunąć jego pliki.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.
Win 7 Antivirus 2014 snapshot
Win 7 Antivirus 2014 snapshot

Win 7 Antivirus 2014 ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random characters].exe, such as dyly40vy0.exe

Skasuj pliki:
[random characters].exe, such as dyly40vy0.exe

O autorze

Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-antivirus-2014.html

Poradniki w innych językach