Skala niebezpieczeństwa:  
  (96/100)

Win 7 Antispyware 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Co to jest Win 7 Antispyware 2014?

Win 7 AntiSpyware 2014 to jeden z najnowszych nieuczciwych anty-spyware, które pokazały się na początku września. Tak jak XP Antivirus 2014, Win 8 Protection 2014 i inne zagrożenia, pochodzi on ze znanej rodziny szkodników, które są znane jako Braviax. Najważniejsze co należy pamiętać o tej grupie wirusów jest to, że są one przeznaczone do kradzieży pieniędzy. Jak tylko Win 7 Antispyware 2014 zaatakuje system, zaczyna pokazywanie fałszywych skanerów systemowych i alarmów, które zwykle donoszą o różnego rodzajów wirusach. Możesz być informowany o trojanach, adware i innych niebezpiecznych programach. W rzeczywistości, te reklamy są wyświetlane tylko do zmuszenia cię do myślenia, że ​​komputer jest poważnie zainfekowany i że trzeba coś zrobić, żeby to naprawić. Na szczęście lub nie, Win 7 AntiSpyware 2014 oferuje aktywować swoją wersję licencji i usunąć wszystkie wirusy z systemu. Zanim to zrobisz, należy pamiętać, że każdy wirus zgłoszony Tobie przez tego szkodliwego anty-spyware jest wymyślony i wyświetlany dla jedynego powodu – próby kradzieży pieniędzy. Jeśli zechcesz uruchomić jakiś znany anty-spyware, to zobaczysz, że ten program nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem i że jest to program, który stanowi poważne zagrożenie dla Ciebie i Twojego komputera. Jeśli uważasz, że Twój komputer jest lub może być zainfekowany tym fałszywego oprogramowaniem zabezpieczającego, należy natychmiast uruchomić pełne skanowanie systemu za pomocą Reimage. To pomoże Ci usunąć wirusa Win 7 Antispyware 2014 z systemu bez problemu.

W jaki sposób może Win 7 Antispyware 2014 zainfekować mój komputer?

Win 7 AntiSpyware 2014 rozpoczyna poszukiwania swojego zwodniczego celu, jak tylko zainfekuje komputer, więc jeśli widzisz jego skanery i powiadomienia, to poważny znak wskazujący, że komputer jest już zainfekowany. W celu uniknięcia wirusów takich jak ten, trzeba pamiętać, że najczęściej używane metody rozprzestrzeniania się wokół opierają się na fałszywych alarmach. Alarmy te są zazwyczaj ustawione tak, aby pokazać się podczas przeglądania internetu i informowania ich o dostępnych aktualizacjach i darmowych skanerach systemu. Możesz być oferowany pobranie bezpłatnej aktualizacji dla Java, Flash Player lub podobnego programu. Oczywiście, nigdy nie powinno się wchodzić do takich ofert, ponieważ mogą one skłonić użytkownika do pobrania wirusa Win 7 AntiSpyware 2014 na komputer PC. Ponadto, należy również bardzo ostrożny, z podejrzanymi mailami. Jeśli poczta jest pełna błędów gramatycznych lub literówek, należy go zignorować lub po prostu usunąć go ze skrzynki odbiorczej. Jeśli Win 7 AntiSpyware 2014 uda się zainfekować system, wrzuca w niego własne wpisy w rejestr i pliki tak, że może rozpocząć prace przy każdym ponownym uruchomieniu komputera. Gdy już to zrobi, to zacznie wyświetlać fałszywe skanowania systemu i raporty o dziesiątkach wymyślonych wirusów. Na przykład:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Jeśli już zostałeś przekonany, że trzeba uzyskać klucz licencyjny Win 7 Antispyware 2014 w celu usunięcia tych wirusów z systemu, należy pomyśleć jeszcze raz. Zagrożenia te są wymyślone i tylko jedynym prawdziwym wirusem, który ukrywa się w twoim komputerze, to jest ten „anty-spyware”.

Jak pozbyć się Win 7 Antispyware 2014?

Jeśli chcesz uniknąć wirusa Win 7 Antispyware 2014, należy zignorować wszystkie podejrzane powiadomienia oferujące zaktualizowanie czegoś za darmo lub pobranie darmowego skanera do kontroli systemu. Oczywiście, należy również unikać spamu podczas próby zapobiegania infiltracji tego zagrożenia. Jeżeli już pojawił się na komputerze, zalecamy Ci unikanie ręcznego kasowania, ponieważ istnieją setki plików, które są tworzone przez tego wirusa i ukryte w systemie. Zamiast szukać tych plików ręcznie, należy wybrać opcję automatycznego usuwania. Do tego należy pobrać jednego z renomowanych anty-spyware, zaktualizować go i uruchomić pełne skanowanie systemu. Jeśli potrzebujesz szczegółowych przewodników wyjaśniających, jak to zrobić, przeczytaj tę instrukcję.

Podczas próby usunięcia Win 7 Antispyware 2014, polecenymi przez nas programami są Reimage i SpyHunterCombo Cleaner ponieważ mogą one łatwo wykryć wszelkie ukryte składniki, które należą do niego oraz innych zagrożeń cybernetycznych.

UWAGA! Jak już wspomniano wcześniej, Vista Antispyware 2014 może próbować blokować instalację i działanie legalnych programów od ochrony, w tym SpyHunter i STOPzilla. Jeśli nie można pobrać lub uruchomić żadnego z nich spróbuj następujących opcji:

 1. UŻYCIE PRZYWRACANIA SYSTEMU BY WYŁĄCZYĆ WIRUSA:
 1. Kliknij przycisk Start -> Wszystkie Programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu.
 2. Wybierz opcję Przywróć mój komputer do wcześniejszego stanu i kliknij przycisk Dalej.
 3. Wybierz termin i szczególny punkt przywracania, który chcesz, a następnie kliknij przycisk Dalej.
 4. PKliknij przycisk Zakończ i poczekaj do restartu komputera
 5. Teraz pobierz Reimage i uruchom pełne skanowanie systemu po aktualizacji.

2. PONOWNE URUCHOMIENIE DO TRYBU AWARYJNEGO Z DOSTĘPEM DO INTERNETU:

 1. Zrestartuj swój komputer
 2. Zaraz jak ujrzysz, że komputer się budzi, zacznij wciskać klawisz F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansoawne opcje uruchamiania.
 3. W tym miejscu, zaznacz Tryb Awaryjny z Dostępem do Internetu (by go wybrać uzyj klawiszy strzałek) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się jako ten sam użytkownik, jak był w normalnym trybie systemu Windows.
 5. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę IE lub dowolnej innej przegladarki i zaznacz Otwórz jako albo Otwórz jako Administrator. Wprowadź hasło do konta administratora (w razie potrzeby).
 6. Wklej ten link w swój pasek adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i pobierz program na pulpit. Uruchom go, aby usunąć szkodliwe pliki.

3. UTWORZENIE KONTA GOŚCIA W CELU WYKONANIA SKANU:

Jeśli masz konto innego użytkownika (gościa), możesz spróbować uruchomić pełne skanowanie systemu z niego. Wystarczy zalogować się do niego i pobrać Reimage dla pełnego skanowania systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą tych kroków:

 1. Kliknij Start -> Panel sterowania i wybierz opcję Konta użytkowników i filtry rodzinne.
 2. Gdy pojawi się nowe okno, kliknij na Dodaj lub usuń Konta Użytkowników -> Konto gościa.
 3. Teraz kliknij Włącz i ponowne uruchom komputer i spójrz na ekran logowania Windows.
 4. Wybierz konto Gościa by pobrać zalecane anty-spyware.

4. UŻYCIE INNEGO PC DO POBRANIA ANTI-SPYWARE:

 1. Skorzystaj z innego komputera, który nie jest dotknięty tym wirusem i pobierz na niego Reimage lub SpyHunterCombo Cleaner.
 2. Po wykonaniu procedury, nagraj tego anty-malware na CD/DVD, zewnętrzny dysk, lub Pendrive.
 3. W międzyczasie, zabić szkodliwe procesy na Twoim zainfekowanym komputerze. Do tego można użyć tego samouczka.
 4. Podłącz urządzenie, którego użyłeś do nagrania programu anty-spyware do swojego zainfekowanego komputera i odpal go.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Win 7 Antispyware 2014 snapshot
Win 7 Antispyware 2014 snapshot

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-win-7-antispyware-2014.html

Poradniki w innych językach