Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

West Yorkshire Police Ukash. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

Program o nazwie West Yorkshire Police jest zaliczany do wirusów wyłudzających pieniądze, chociaż na pierwszy rzut oka wygląda to tak jakby policja z hrabstwa Yorkshire w Wielkiej Brytanii interesowała się naszym komputerem. W internecie często można się natknąć na wirusy tego typu, ich działanie opiera się na zablokowaniu komputera i wyświetlaniu monitów o przesłanie pieniędzy w celu odblokowania go. Wszystkie wirusy odwołują się na działanie na zlecenie lokalnej policji albo do organizacji rządowych, wyszczególniają listę czynów za które nasz komputer jest rzekomo zablokowany. W większości przypadków lista zawiera notkę o oglądaniu pornografii, rozpowszechnianiu plików objętych prawami autorskimi albo nawet wysyłanie wiadomości spamowych. W celu uwierzytelnienia swoich komunikatów wirus podszywający się pod policję z Yorkshire wyświetla adres IP naszego komputera, nazwę hosta i nakazuje wpłacić grzywnę w wysokości 100 funtów. Zanim gdziekolwiek wyślesz swoje pieniądze, musisz wiedzieć że cała ta szopka to jeden wielki wkręt. Policja nie wysyła tego rodzaju wiadomości, nie zmuszają do zapłacenia jakichkolwiek grzywien oraz nie blokują komputerów.

Jak mogę się zarazić wirusem West Yorkshire Police Ukash?

Wirus West Yorkshire Police jest kolejnym zagrożeniem Ukash. Jest rozpowszechniany razem z kodekami video i updatami oprogramowania flash. Oprócz tego, niektórzy użytkownicy stwierdzili jego obecność w plikach typi torrent i oficjalnie wyglądających emailach zawierających spam, pobieranie załączników z takich maili prowadzi do zawirusowania komputera. Jeśli dostaniesz maila od jednostki policji z twojej okolicy albo innej jednostki zastanów się czy na pewno pochodzi z oficjalnego źródła, jeśli nie, to pewnie zawiera wirusy i zablokuje twój komputer zaraz po dostaniu się do systemu. Oprócz całkowitej blokady komputera wyświetla komunikat mówiący o złamaniu prawa. Nie należy wierzyć w cokolwiek co jest napisane w tym komunikacie, służy on tylko i wyłącznie wyłudzaniu pieniędzy. Oszuści mogą także wejść w posiadanie informacji o waszej karcie kredytowej i użyć jej do osobistych celów.

Jak mogę usunąć wirusa West Yorkshire Police?

Najszybszą i najłatwiejszą metodą usuwania wirusów typu Yorkshire Police jest używanie programów antyszpiegowskich, które robią to automatycznie. Jednak, jeśli wirusów zablokował także dostęp do sieci należy podążyć tą drogą:

*Metoda Flash Drive

1. Weź inną maszynę i ściągnij na nią [rev od=”spyhunter”] albo inny skuteczny program typu anty-malware.

2. Aktualizuj program, skopiuj go na USB albo dysk CD.

3. W między czasie zresetuj popsuty komputer i wejdź w tryb awaryjny, włóź USB do portu popsutego komputera.

4. Zresetuj jeszcze raz zainfekowany komputer i uruchom pełny skan systemu.

*Użytkownicy, których konta są zainfekowane tym wirusem, mogą wejść na inne konta w systemie Windows, jedno z nich powinno mieć prawa administratora niezbędne do uruchomienia programu anty-malware.

*Spróbuj zablokować animacje Flash, aby zablokować funkcje wirusa, aby to zrobić przejdź do supportu Macromedia i wybierz “Deny” http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help09.html. Jak to zrobisz przeskanuj komputer programem anty-malware.

*Instrukcja – jak manualnie usunąć wirusa (wymagany skill informatyczny)

  1. Zresetuj zainfekowany komputer to trybu awaryjnego “Safe mode with command prompt” w celu wyłączenia wirusa.
  2. Włącz Regedit
  3. Poszukaj WInLogon i zapisz wszystkie pliki, które nie mają są w procesie explorer.exe albo puste. Zastąp je explorer.exe
  4. Znajdź element docelowy tych plików i usuń pliki pokrewne.
  5. Zresetuj komputer i włącz skan całego systemu SpyHunter w celu usunięcia plików, które pozostały
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia West Yorkshire Police Ukash zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania West Yorkshire Police Ukash. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
West Yorkshire Police Ukash snapshot
West Yorkshire Police Ukash snapshotWest Yorkshire Police Ukash snapshot

West Yorkshire Police Ukash ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random].exe

Skasuj pliki:
[random].exe

Poradniki w innych językach