Skala niebezpieczeństwa:  
  (95/100)

Vista Protection 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Linas Kiguolis - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Co to jest Vista Protection 2014?

Vista Protection 2014 stanowi poważne cyber zagrożenie, które wykorzystuje trojany, gdy stara się dostać się do środka systemu niezauważone. Jak sama nazwa wskazuje, ten wirus może infekować tylko te komputery, które korzystają z systemu operacyjnego Windows Vista. Jednak nikt nie mówi, że możesz czuć się bezpiecznie, jeśli używasz systemu Windows 7, Windows 8 lub Windows XP. Vista Protection 2014 należy do wielkiej rodziny szkodników, które są znane jako Braviax. Składa się ona z wielu innych wersji tego zagrożenia, które są zdolne do zakażania innych systemów Windows. Kiedy już Vista Protection 2014 zinfiltruje komputer, pierwszą rzeczą, która jest wykonywana przez tego szkodnika jest modyfikacja systemu. Ten szkodnik jest zwykle ustawiony tak, aby dodać swoje własne wpisy w rejestrze i pliki na zainfekowanym systemie PC tak szybko, jak go tylko zaatakuje. Ponadto Vista Protection 2014 rozpoczyna wyświetlanie fałszywych skanerów i alertów systemowych raportujących o wymyślonych wirusach. Pokazując te reklamy, wirus ten ma na celu przestraszyć ofiarę i przekonać ją, że jedynym sposobem, który może wyczyścić z zagrożeń jej komputer jest zakup licencjonowanej wersji Vista Protection 2014. Oczywiście, to tylko sposób, który jest używany przez tego szkodnika, aby wyłudzić pieniądze od ludzi. Proszę, ignoruj wszystkie ostrzeżenia, które należą do tego szkodnika i sprawdź swój komputer za pomocą jednego z renomowanych programów anty-spyware. Będzie to mogło z pewnością pokazać, co jest prawdziwym wirusem.

W jaki sposób może Vista Protection 2014 zainfekować mój komputer?

Jak już wspomniano, Vista Protection 2014 rozprzestrzenia się za pomocą trojanów, które można łatwo wprowadzić komputer poprzez dziury bezpieczeństwa i inne luki. Jeśli chcesz ich uniknąć, należy zawsze upewnić się, że masz zainstalowany na komputerze jeden z renomowanych programów antywirusowych i anty-spyware. Ponadto, eksperci od bezpieczeństwa również polecają unikanie podejrzanych nielegalnych stron internetowych, e-maili i wątpliwych programów, które są udostępnione w internecie za darmo. Jeśli Vista Protection 2014 zainfekuje system na docelowym komputerze, zaczyna modyfikować różne elementy systemu i pokazuje wyniki fałszywych skanerów. Jak już zostało wcześniej powiedziane, należy zignorować te reklamy, ponieważ są one wyświetlane tylko na jedynej rzeczy – w celu nakłonienia użytkownika do zakupu fałszywej licencjonowanej wersji. Jeśli zauważyłeś, takie i podobne powiadomienia mówiące, że komputer jest poważnie zainfekowany, należy sprawdzić go za pomocą jednego z renomowanych programów anty-spyware, ponieważ jest to jedna z najbardziej wyraźnych oznak wskazujących, że urządzenie zostało dotknięte przez szkodnika:

Tracking software found!
Your PC activity is being monitored. Possible spyware infection. Your data security may be compromised. Sensitive data can be stolen. Prevent damage now by completing a security scan.

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Jak pozbyć się Vista Protection 2014?

Jeśli zauważyłeś, alerty Vista Protection 2014 mówiące, że Twój komputer jest zainfekowany przez trojany, adware i inne niebezpieczne programamy, to wyraźny znak, pokazujący, że nastąpiło zakażenie. Nie trać czasu i usuń to szkodliwe anti-spyware. W tym celu, zalecamy powołanie się na jedną z tych renomowanych anty-spyware: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes, Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security. Jeśli są zablokowane i nie można ich uruchomić, można spróbować użyć tego kodu rejestracyjnego, który działał z poprzednimi wersjami tej grupy wirusów: 3425-814615-3990. Po jego użyciu, uruchom pełne skanowanie systemu i usuń zainfekowane pliki z komputera.

Jeśli nie można uruchomić tych programów, wykonaj następujące kroki:

1. Uruchom ponownie komputer w trybie awaryjnym z obsługą sieci. Po prostu uruchom ponownie komputer, a jak tylko zacznie proces uruchamiania naciskaj wiele razy klawisz F8.
2. Zaloguj się jako ten sam użytkownik, jakiego używasz w normalnym trybie systemu Windows
3. Teraz kliknij na IE lub inną przeglądarką i wybierz „Uruchom jako” lub „Uruchom jako administrator”, wpisz hasło do konta administratora (w razie potrzeby).
4. Wpisz link na pasku adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i pobierz program na pulpit. Uruchom go, by zabić szkodliwe procesy Vista Protection 2014 i usunąć jego pliki.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Vista Protection 2014 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Vista Protection 2014. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Vista Protection 2014 snapshot
Vista Protection 2014 snapshot

Vista Protection 2014 ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random characters].exe

Skasuj pliki:
[random characters].exe

O autorze

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-vista-protection-2014.html

Poradniki w innych językach