Skala niebezpieczeństwa:  
  (59/100)

Vista Defender 2013. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

Vista Defender 2013 jest podręcznikowym przykładem zagrożenia bazującego na wprowadzaniu w błąd, wykorzystywanym do okradania z pieniędzy nieświadomych użytkowników. Działanie tego programu to nic innego, jak próba wywarcia wrażenia, że komputer jest zainfekowany przez malware i dodatkowo oferuje usuwanie wirusów lub inne usługi, które są płatne. Powinno być jasne, że Vista Defender 2013 zakaża jedynie te komputery, które są pod kontrolą Windows Vista, jednakże oszuści wypuścili w obieg także Win 7 Defender 2013, XP Defender 2013 oraz Win 8 Defender 2013, dla innych wersji Windows. Kiedy już złapiesz to scamware (ang. scam – oszustwo), zaczniesz widzieć sfabrykowane alerty bezpieczeństwa oraz komunikaty, informujące o rozmaitych problemach wykrytych w systemie. W efekcie doznasz wrażenia, że Twój komputer nie jest bezpieczny i że musisz kupić licencję Vista Defender 2013, by to naprawić. Jednakże płacenie za ten program to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Zdecydowanie doradzamy zignorować tę próbę wyłudzenia i usunięcie Vista Defender 2013, gdy tylko zacznie się pojawiać.

JAK MOGĘ ZARAZIĆ SIĘ VISTA DEFENDER 2013?

Podobnie do innych groźnych pasożytów, Vista Defender 2013 dostaje się do systemu wykorzystując konie trojańskie, które przybywają wraz z shareware, freeware, kodekami audio/wideo i innymi potencjalnie zainfekowanymi plikami pobieranymi z sieci.. Kiedy już jest w środku, to scareware (ang. scare – straszyć) tworzy pełno uszkodzonych plików, dodaje kilka nowych wpisów do rejestru, by pomyślnie zacząć swoje działanie. Vista Defender 2013 zaczyna pokazywać sfabrykowane i kompletnie nieprawdziwe informacje przy każdej sesji użytkownika i raportuje wykrycie “poważnych problemów”. Przy okazji, może także zaoferować Ci przeskanowanie Twojego systemu i bądź pewien, że jest w tym coś nie tak. Można bezpiecznie stwierdzić, że skanery Vista Defender 2013 zwracają jedynie spreparowane wyniki. Kiedy widzisz to oszustwo działające na Twoim komputerze, musisz wyeliminować jego pliki i pozbyć się go natychmiast.

JAK MOGĘ USUNĄĆ VISTA DEFENDER 2013?

Po pierwsze, zignoruj wszelkie oferty zakupu Vista Defender 2013, gdyż doprowadzą Cie jedynie do utraty pieniędzy (a także danych Twojej karty kredytowej!). By usunąć ten szkodliwy program z komputera, powinieneś polegać na uznanym programie anty-spyware’owym. Spróbuj użyć aktualnego STOPzilla lub SpyHunter, by przeskanować swój system w poszukiwaniu zainfekowanych plików Vista Defender 2013. Jeżeli nie możesz uruchomić tych aplikacji, otwórz Menedżer Zadań systemu Windows i zatrzymaj wszelkie procesy o losowych, 3-literowych nazwach.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Vista Defender 2013 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Vista Defender 2013. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Vista Defender 2013 snapshot
Vista Defender 2013 snapshot

Vista Defender 2013 ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
%AppData%\[random 3 letters].exe

Skasuj pliki:
%AppData%\[random 3 letters].exe

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-vista-defender-2013.html

Poradniki w innych językach