Skala niebezpieczeństwa:  
  (97/100)

Vista Antivirus 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Linas Kiguolis - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Co to jest Vista Antivirus 2014?

Vista Antivirus 2014 jest jednym z tych fałszywych antywirusów, które mogą łatwo zalewać komputer fałszywymi alarmami i skanerami systemu, które głoszą o dziesiątkach różnych wirusów. Jeśli zacząłeś zauważać takie powiadomienia na komputerze, możesz być pewien, że są one wyświetlane tylko w celu kradzieży pieniędzy. W tym przypadku, należy przeskanować komputer jednym z renomowanych programów anty-spyware i usunąć zainfekowane pliki. W większości przypadków, Vista Antivirus 2014 wyświetla takie powiadomienia:

Vista Antivirus 2014 has blocked a program from accessing the internet. This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen. Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Jeśli Vista Antivirus 2014 zainfekuje system, szkodnik ten inicjuje skanery systemowe bez zapytania o jakąkolwiek zgodę. Oczywiście, ich wyniki wskazują, że komputer jest zainfekowany i że użytkownik powinien kupić licencjonowaną wersję. Pamiętaj, że ten fałszywy anty-wirus nie ma bazy danych wirusów; w związku z tym, że nie może wykryć ani trojanów, ani poważnych wirusów lub złośliwego oprogramowanie. Jeśli zdecydujesz się wyeliminować te wymyślone wirusy i klikniesz jeden z wpisów Vista Antivirus 2014, należy być przygotowanym na próbę nakłonienia do zapłaty. Oczywiście, nigdy nie powinno się kupować licencji w celu wyeliminowania infekcji, których się nie posiada. Należy zauważyć, że jeśli zapłacisz za tą fałszywą licencję, możesz nie tylko stracić pieniądze, ale może również udostępnić dane swojego konta bankowego i inne prywatne dane osobowe jego twórcom. Dlatego zdecydowanie zalecamy, aby zignorować ostrzeżenia Vista Antivirus 2014 i usunąć go jak najszybciej. Nie zdziw się po znalezieniu trudności podczas próby usunięcia tego pasożyta z systemu. Jest w stanie zablokować każdą próbę uruchomienia prawdziwego programu anty-spyware.

W jaki sposób może Vista Antivirus 2014 zainfekować mój komputer?

Jeśli używasz Vista OS, należy być bardzo ostrożnym, bo ten szkodliwy anty-spyware jest przeznaczony tylko do zainfekowania tego systemu operacyjnego. Istnieją dwie główne metody, które mają na celu rozpowszechnianie tego wirusa: fałszywe pop-upy i spam. Podobnie jak Vista Protection 2014, Vista Antivirus 2014 rozprzestrzenia się głównie poprzez fałszywe pop-upy, które można znaleźć na obu, legalnych i nielegalnych, stronach internetowych. Zazwyczaj ludzie są oferowani skanowanie swoich komputerów za darmo i sprawdzenie ich stanu. Jednak zamiast skanowania, ofiara otrzymuje prezent – to szkodliwe anty-spyware. Ponadto, różne trojany mogą pomóc Vista Antivirus 2014 dostać się wewnątrz komputera niezauważonym. W większości przypadków, takie wirusy ukrywają się w e-mailach i niewiarygodnym spamie. Jeżeli dostaniesz wiadomość, która stwierdza, że należy sprawdzić jakiś rachunek lub inny ważny dokument, należy dokładnie sprawdzić ją pod kątem literówek lub gramatycznych błędów, ponieważ może to być on fałszywy. Jeśli zdarzy się, że klikniesz zainfekowany załącznik, można łatwo zainstalować takie wirusy, jak Vista Antivirus 2014. Dlatego zaleca się, aby poszukac dokładnie literówek lub gramatycznych błędów. Jeśli zauważysz jakiekolwiek, wskazane jest, aby nie otwierać pliku. Jeśli uważasz, że Twój komputer jest zainfekowany tym fałszywym programem anty-spyware, zalecamy, aby przestrzegać poniższego przewodnika i pozbyć Vista Antivirus 2014 od razu.

Jak pozbyć się wirusa Vista Antivirus 2014?

Nie ignoruj ​​alertów Vista Antivirus 2014, ponieważ mogą one prowadzić do poważnych problemów, takich jak kradzież pieniędzy lub tożsamości. Mając na uwadze, że program ten nie jest prostym programem, ale poważnym wirusem, zalecamy używanie automatycznego narzędzia do usuwania, takiego jak Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner lub innego renomowanego anty-spyware. Ręczne usuwanie nie jest wystarczająće w tym przypadku, ponieważ nadal można pozostawić uszkodzone pliki lub usunąć ważne pliki.

Jeśli nie można uruchomić żadnego z wyżej wymienionych programów, możesz spróbować odblokować je za pomocą tego kodu rejestracyjnego, który działał z poprzednimi wersjami tej grupy wirusów: 3425-814615-3990. Po użyciu go, uruchom pełne skanowanie systemu i usuń zainfekowane pliki z komputera.

Jeśli nie można uruchomić tych programów, wykonaj następujące kroki:

1. Uruchom ponownie komputer w trybie awaryjnym z obsługą sieci. Po prostu uruchom ponownie komputer, a jak tylko zacznie proces uruchamiania naciskaj wiele razy klawisz F8.
2. Zaloguj się jako ten sam użytkownik, jakiego używasz w normalnym trybie systemu Windows
3. Teraz kliknij na IE lub inną przeglądarką i wybierz „Uruchom jako” lub „Uruchom jako administrator”, wpisz hasło do konta administratora (w razie potrzeby).
4. Wpisz link na pasku adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i pobierz program na pulpit. Uruchom go, by zabić szkodliwe procesy Vista Antivirus 2014 i usunąć jego pliki.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

O autorze

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-vista-antivirus-2014.html

Poradniki w innych językach