Skala niebezpieczeństwa:  
  (73/100)

Vista Antivirus 2013. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Programy do Kradzieży

Vista Antivirus 2013 to złośliwy malware, który prawdopodobnie należy do wielkiej rodziny fałszywek nazwaną Braviax. Istnieje wiele różnych wirusów, które należą do tej grupy i niektóre zostały zgłoszone bez prawdziwych dowodów na ich istnienie. Vista Antivirus 2013 jest jednym z nich – obecnie nie ma dokładnego przykładu, który udowadnia, że to wirus ale niektórzy eksperci od zabezpieczeń już donosili o tym zagrożeniu. Musimy ostrzec naszych czytelników przed Vista Antivirus 2013 i zatrzymać dystrybucje jeśli ten wirus istnieje. Jeśli zauważysz mylące alerty, które udają, że są z „Action center„ i oferują kupno licencjonowanej wersji Vista Antivirus 2013, możesz być pewny, że to niebezpieczny fałszywy anti-spyware, który chce wyłudzic od ciebie pieniądze. Używa on taki sam GUI jak Vista Defender 2013 więc sprawdż jak wygląda ten wirus żeby uniknąć podobnych pasożytów. Musisz usunąć Vista Antivirus 2013 jak najszybciej.

Jak mogę się zarazić wirusem Vista Antivirus 2013?

Scamware Vista Antivirus 2013 używa te same metody jak jego przodkowie – opiera się na trojanie, który z łatwością wchodzi do komputera bez pytania o zgody. Kiedy jest już w systemie, zaczyna naśladować aktywność ochrony PC i udaje, że robi coś pożytecznego, na przykład skanując komputer w poszukiwaniu wirusów. Jednakowoż, wszystkie alerty i skanowania od Vista Antivirus 2013 są błędne i zawierają wymyślone informacje. Vista Antivirus 2013 wyświetla takie lub podobne powiadomienia:

Action Center
Review recent messages and resolve problems
Action Center has detected one or more issues for you to review.
Security
Virus protection (Important)
Vista Antivirus 2013 reports that it is turned off
Turn on now
Turn off message about virus protection

Po poinformowaniu o obecności róznych malware, oferuje on zakup pełnej wersji tego programu. Jednakowoż, płacenie za ten groźny program to wyrzucanie pieniędzy i sugerujemy szybko odinstalować Vista Antivirus 2013.

Jak mogę usunąć Vista Antivirus 2013?

Usunięcie członków rodziny Braviax jest dosyć trudne, gdyż używaja losowe nazwy plików żeby się ukryć w systemie. Dlatego polecamy narzędzia anti-malware przy próbach usunięcia Vista Antivirus 2013 ze swojego komputera. Jeśli jesteś zblokowany i nie możesz ich włączyć, użyj tego kodu żeby wirus myślał, że masz wykupioną licencje: 3425-814615-3990. Po użyciu, zeskanuj cały swój komputer za pomocą Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner lub Reimage i usuń zainfekowane pliki ze swojego komputera.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-vista-antivirus-2013.html

Poradniki w innych językach