Skala niebezpieczeństwa:  
  (99/100)

Vista Antispyware 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Julie Splinters - - | Rodzaj: Programy do Kradzieży

Co to jest Vista Antispyware 2014?

Vista Antispyware 2014 jest fałszywym programem, który imituje prawdziwą aplikację zabezpieczeń, aby przekonać ludzi do zakupu jego licencji. Nie ufaj temu fałszywemu anty-spyware, ponieważ można łatwo stracić nie tylko pieniądze. Możesz także ujawnić swoje dane karty kredytowej i inne informacje osobiste do cyberprzestępców. Vista Antispyware 2014, tak samo jak Win 8 Antispyware 2014, Win 7 Antispyware lub XP Antispyware 2014, należy do rodziny szkodników znanej jako Braviax/FakeRean. Zazwyczaj takie i podobne wirusy infekują komputery wrażliwe, a następnie zmieniają ich nazwy zgodnie z systemem operacyjnym, który znajduje się w chorym systemie PC. Tak więc, jeśli używasz systemu Windows Vista, Windows Vista Antispyware 2014 może pojawić się na komputerze i rozpocząć starania, aby przekonać Cię, że jest to prawdziwe narzędzie bezpieczeństwa. Natychmiast po infiltracji, ten szkodnik modyfikuje system i inicjuje raporty fałszywych skanerów bezpieczeństwa. Ponadto, zaczyna generować alerty raportujące o długiej liście wirusów, takich jak trojany, robaki i inne infekcje komputerowe, które są rzekomo ukryte w komputerze. Ponadto, może pokazać różne pliki z systemu, jednocześnie twierdząc, że są zakażone lub uszkodzone. Jeśli będziesz nadal miał do czynienia z tym szkodnikiem i spróbujesz usunąć te infekcje za pomocą Vista Antispyware 2014, zostaniesz przekierowany do jego strony internetowej służącej do zakupu i zostaniesz wezwany, abyś kupił pełną wersję licencji. NIE UFAJ MU. Co najmniej nie będzie w stanie usunąć jakiegokolwiek wirusa, gdyż nie ma bazy danych wirusów, a co za tym idzie, nie może wykryć żadnego typu wirusa. Ponadto, zakup tej licencji jest równoznaczny z wysłaniem pieniędzy prosto w ręce cyberprzestępców. Jeśli uważasz, że Twój komputer jest zainfekowany, zainstaluj jeden z renomowanych programów anty-spyware i sprawdź czy masz z nim do czynienia. Wierzymy, że będzie w stanie to pokazać, co jest prawdziwym wirusem w systemie.

W jaki sposób może Vista Antispyware 2014 zainfekować mój komputer?

Zazwyczaj wirus Vista Antispyware 2014 jest instalowany w milczeniu po kliknięciu na jedną z fałszywych reklam pop-up, pobieraniu zainfekowanych załączników lub odwiedzeniu nielegalnych stron internetowych. Ten szkodnik jest zwykle rozprowadzany wokoło za pomocą konia trojańskiego, który jest zainstalowany w systemie tuż po nabraniu się na jedną z wyżej wymienionych rzeczy. W celu uniknięcia Vista Antispyware 2014, należy zignorować wszystkie wyskakujące reklamy stwierdzające, że komputer jest zainfekowany wirusem i udostępniające do skanowania darmowy skaner. Chociaż takie powiadomienia mogą pojawić się na rzeczywistych stronach internetowych i wyglądać wiarygodne, należy pamiętać, że nie ma takich programów jak skaner bezpieczeństwa online. Jest to kolejny trik stosowany na oszukiwanie ludzi i prowadzi do instalacji wirusa Vista Antispyware 2014. Co więcej, nie miej zaufania do podejrzanych wiadomości e-mail. Zawsze należy sprawdzić nadawcę, upewnić się, że nazwa nadawcy jest napisana poprawnie i usuwać wiadomości e-mail, które głoszą, że wygrałeś jakieś pieniądze. Spam jest jedną z głównych metod wykorzystywanych do rozprzestrzeniania wirusów wokół. Jeśli naprawdę chcesz zapobiec infiltracji Vista Antispyware 2014 lub uniknąć innych infekcji komputera, należy zainstalować jeden z renomowanych programów anty-spyware na komputerze i zachować go na bieżąco cały czas. Jeśli komputer jest już zainfekowany tym szkodnikiem, będzie stale wyświetlał takie fałszywe alerty zabezpieczeń:

Vista Antispyware 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Jeśli te wpisy wyglądają znajomo, to jest oczywiste, że Vista Antispyware 2014 zinfiltrował Twój komputer i próbuje przekonać Cię do zakupu jego bezużytecznego licencji. Zalecamy nie zachowywać tego programu na komputerze i usunąć go jak najszybciej po wykryciu.

Jak pozbyć się Vista Antispyware 2014?

Może być trudno usunąć Vista Antispyware 2014 ręcznie, ponieważ wrzuca swoje wpisy do rejestru systemu tuż po zainfekowaniu go. Dlatego zalecamy użycie opcji automatycznego usuwania i uniknięcie ręcznego kasowania. Do tego celu należy pobrać jeden z renomowanych programów anty-spyware, zaktualizować go i uruchomić pełne skanowanie systemu. Jeśli potrzebujesz szczegółowego przewodnika wyjaśniającego, jak to zrobić, przeczytaj ten poradnik.

Podczas próby usunięcia Vista Antispyware 2014, polecenymi przez nas programami są Reimage i Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner ponieważ mogą one łatwo wykryć wszelkie ukryte składniki, które należą do niego oraz innych zagrożeń cybernetycznych.

UWAGA! Jak już wspomniano wcześniej, Vista Antispyware 2014 może próbować blokować instalację i działanie legalnych programów od ochrony, w tym SpyHunter i STOPzilla. Jeśli nie można pobrać lub uruchomić żadnego z nich spróbuj następujących opcji:

 1. UŻYCIE PRZYWRACANIA SYSTEMU BY WYŁĄCZYĆ WIRUSA:
 1. Kliknij przycisk Start -> Wszystkie Programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu.
 2. Wybierz opcję Przywróć mój komputer do wcześniejszego stanu i kliknij przycisk Dalej.
 3. Wybierz termin i szczególny punkt przywracania, który chcesz, a następnie kliknij przycisk Dalej.
 4. PKliknij przycisk Zakończ i poczekaj do restartu komputera
 5. Teraz pobierz Reimage i uruchom pełne skanowanie systemu po aktualizacji.

2. PONOWNE URUCHOMIENIE DO TRYBU AWARYJNEGO Z DOSTĘPEM DO INTERNETU:

 1. Zrestartuj swój komputer
 2. Zaraz jak ujrzysz, że komputer się budzi, zacznij wciskać klawisz F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansoawne opcje uruchamiania.
 3. W tym miejscu, zaznacz Tryb Awaryjny z Dostępem do Internetu (by go wybrać uzyj klawiszy strzałek) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się jako ten sam użytkownik, jak był w normalnym trybie systemu Windows.
 5. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę IE lub dowolnej innej przegladarki i zaznacz Otwórz jako albo Otwórz jako Administrator. Wprowadź hasło do konta administratora (w razie potrzeby).
 6. Wklej ten link w swój pasek adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe i pobierz program na pulpit. Uruchom go, aby usunąć szkodliwe pliki.

3. UTWORZENIE KONTA GOŚCIA W CELU WYKONANIA SKANU:

Jeśli masz konto innego użytkownika (gościa), możesz spróbować uruchomić pełne skanowanie systemu z niego. Wystarczy zalogować się do niego i pobrać Reimage dla pełnego skanowania systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą tych kroków:

 1. Kliknij Start -> Panel sterowania i wybierz opcję Konta użytkowników i filtry rodzinne.
 2. Gdy pojawi się nowe okno, kliknij na Dodaj lub usuń Konta Użytkowników -> Konto gościa.
 3. Teraz kliknij Włącz i ponowne uruchom komputer i spójrz na ekran logowania Windows.
 4. Wybierz konto Gościa by pobrać zalecane anty-spyware.

4. UŻYCIE INNEGO PC DO POBRANIA ANTI-SPYWARE:

 1. Skorzystaj z innego komputera, który nie jest dotknięty tym wirusem i pobierz na niego Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.
 2. Po wykonaniu procedury, nagraj tego anty-malware na CD/DVD, zewnętrzny dysk, lub Pendrive.
 3. W międzyczasie, zabić szkodliwe procesy na Twoim zainfekowanym komputerze. Do tego można użyć tego samouczka.
 4. Podłącz urządzenie, którego użyłeś do nagrania programu anty-spyware do swojego zainfekowanego komputera i odpal go.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Vista Antispyware 2014 ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random characters].exe

Skasuj pliki:
[random characters].exe

O autorze

Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-vista-antispyware-2014.html

Poradniki w innych językach