Skala niebezpieczeństwa:  
  (97/100)

Tobfy virus. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

| Rodzaj: Konie Trojańskie

Wirus Torby jest bardzo złośliwym koniem trojańskim, który jest dość szeroko kojarzony z kategorią programów ransomware. Jak tylko koń trojański dostanie się do systemu blokuje wszystkie jego komponenty i rozpoczyna wyświetlanie fałszywych ostrzeżeń. Tego typu wiadomości są przepełnione różnymi szczegółami takimi jak na przykład adres IP użytkownika, jego lokalizacja, różne loga i tym podobne sprawy. Oprócz tego wiadomość często zawiera długą listę paragrafów które złamał użytkownik. Jest to jeden z powodów dla których autor programu każe zapłacić sobie grzywnę w przedziału od 100$ – 600$. Jeżeli widzisz tego typu komunikaty na swoim komputerze czy też innym urządzeniu jest to jeden z głównych znaków że zostałeś zainfekowany wirusem Tobfy, który może być także nazwany Win32/Tobfy.N, Win32/Tobfy.W, Trojan.Tobfy.A i tak dalej

W jaki sposób wirus Tobfy może zainfekować mój komputer?

Wirus Tobfy może zostać zainstalowany w systemie bez wiedzy użytkownika. Ryzyko powiększa się wtedy kiedy użytkownik nie przywiązuje zbytniej uwagi do bezpieczeństwa swojego komputera, nie posiada zainstalowanego programu antywirusowego czy też antyszpiegującego, lub też te które ma nie są już dłużej wspierane. Jeżeli ten trojan przeniknie do twojego komputera pozostawia w nim pliki na dysku twardym i rozpoczyna swoją aktywność.

W jaki sposób usunąć wirusa Tobfy?

Jeżeli sądzisz że wirus Tobfy mógł się pojawić na twoim komputerze powinieneś skorzystać z oferty ochrony komputera jednego z następujących programów: grams: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware.. Powinieneś unikać manualej deinstalacji pliku ponieważ możesz zniszczyć swój system poprzez usunięcie złego pliku.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Tobfy virus zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Tobfy virus. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage

Poradniki w innych językach