Skala niebezpieczeństwa:  
  (10/100)

Speed Optimizer Pro. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Malware

Speed Optimizer Pro jest bardzo kwestionowanym narzędziem do optymalizacji komputera, którego nie polecamy używać. Po pierwsze powinieneś wiedzieć, że ta aplikacja może pojawić się na twoim komputerze dosłownie znikąd i wywoływać na twoim komputerze wiele krytycznych błędów. Speed Optimizer Pro ma za zadanie przestraszyć się i niejako zmusić cię do zakupu swojej płatnej wersji za 39,99$. Należy tutaj przypomnieć, że internet jest przepełniony tego typu wirusami, które mają za zadanie wyczyścić twój komputer z potencjalnych błędów. Nasi eksperci do spraw bezpieczeństwa często dyskutują o zaletach tych narzędzi optymalizujących. Niestety, większość programów typu Speed Optimizer Pro właściwie nie ma szans poprawić działania twojego komputera. Co więcej jeżeli już się skusisz na jego ściągnięcie to nie możemy ci zagwarantować że pieniądze które na to wydasz nie zostaną po prostu wyrzucone w błoto. Co więcej, jeżeli już kupujesz tego typu programy to dostarczasz przestępcom informacji o swojej karcie kredytowej a także wielu innych cennych informacji.

W jaki sposób Speed Optimizer Pro może przedostać się do mojego komputera?

Ten osobliwy program ma swoją własną stronę. Dlatego też możesz łatwo ściągnąć go na swój komputer. Co więcej możesz ściągnąć także ten program ze strony download.com, softonic.com. Jednakże powinieneś dwa razy pomyśleć za nim ściągniesz jeden z tych programów. Jednakże istnieje też jeszcze jedna metoda ściągania tego typu plików. Wielu użytkowników internetu sugeruje że Speed Optimizer Pro może być też wirusową infekcją która może się pojawić na twoim komputerze dosłownie znikąd. Może się tak stać na przykład podczas instalacji programów freeware. W tym przypadku powinieneś zawsze spokojnie przeglądać każdy etap instalacji programu freeware i przeglądać wszystkie programy i rozsądnie decydować czy chcesz je zainstalować czy też nie. Zawsze należy spojrzeć w poszukiwaniu niechcianych aplikacji takich jak Speed Optimizer Pro oraz odznaczyć niepotrzebne.

W jaki sposób mogę usunąć Speed Optimizer Pro z mojego komputera?

Jest jeszcze jedna rzecz, którą powinieneś wiedzieć o tym programie. Wiele znanych ośrodków oznacza ten program jako potencjalnie zagrożenie. Wysoce polecamy nie używanie tego programu i nie kupowanie jego płatnej wersji. Lepiej zapoznaj się z tym tutorialem i pozbądź się Speed Optimizer Pro.

Usuń Speed Optimizer Pro ze swojego komputera:

  1. Przejdź do menu Start -> Panel Sterowania -> Odinstaluj program
  2. Przejdź do menu dodaj/usuń programy poszukaj ostatnio zainstalowanych aplikacji takich jak SPeed Optimizer Pro i innych nieznanych pozycji.
  3. Przejdź do odinstalowywania i kliknij OK aby zapisać zmiany.

Przeskanuj swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym i usuń zainfekowane pliki. Polecamy skorzystanie z Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus lub Malwarebytes Anti Malware.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Speed Optimizer Pro zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Speed Optimizer Pro. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Speed Optimizer Pro snapshot
Speed Optimizer Pro snapshot

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-speed-optimizer-pro.html

Poradniki w innych językach