Czym jest SnagitBHO.dll? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Ugnius Kiguolis - -

SnagitBHO.dll jest plikiem, który pomaga obiektom przeglądarek, z ang. Browser Helper Object, który jest związany z programem Internet Explorer. W większości przypadków program ten przenika do systemu razem z programem Snagit lub też innym programem w taki sposób że użytkownik nawet tego nie zauważa. Jak tylko zostanie zainstalowany rozpoczyna za każdym razem ładowanie przeglądarki Internet Explorer. Nalezy wspomnieć że SnagitBHO.dll ma 6 różnych wersji, gdzie ostatnia z nich oznaczona numerek 10.0.2.21 ma rozmiar z przedziału 49,152 do 63,048 bajtów.

UWAGA!

Browser Helper Objects (BHOs) nie są plikami, które mogą być zatrzymane przez antywirusy, ponieważ często są oznaczane i mylone jako przeglądarki. Jednakże mogą być używane przez programy adware jak i spyware do dokonywania widocznych jak i niewidocznych zmian w przeglądarkach internetowych, ich interface’em oraz całym systeme. Aby upewnić się że plik SnagitBHO.dll jest bezpieczny powinieneś sprawdzić go sprawdzonym programem antywirusowym. Polecamy użycie

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Gazety piszą o Reimage

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-snagitbho-dll.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj