Czym jest SLsvc.exe? Czy powinienem go usunąć?

SLsvc.exe

Slsvc.exe jest sprawdzonym procesem który odpowiada za Software Licensing Service for Windows Vista. Jeżeli okazało się że znalazłeś ten proces podczas przeglądania twojego menadżera zadań powinieneś wiedzieć, że jest to proces Microsoft Windows, który odpowiada za ochronę cyfrowych produktów i ochronia ich praw autorskich. Plik jest aktywny od momentu zresetowania twojego komputera, jest zlokalizowany w folderze C:\Windows\System32. Slsvc.exe. Jest poważnym procesem systemu Windows, który jest niezbędny do poprawnego działania twojego komputera, więc nie polecamy usuwania. Jednakże jeżeli sądzisz że tne proces pochłania zbyt dużo zasobów systemowych spokojnie możesz go usunąć.

UWAGA!

Każdy program malware może otrzymać dowolną nazwę wymyśloną przez jego autorów, tak więc hakerzy mogą używać nazwy Slsvc.exe aby ukrywać swoje własne wirusy. Tak więc obecność pliku Slsvc.exe na twoim systemie może oznaczać, to że twój komputer jest czymś zainfekowany. Jeżeli znajdziesz Slsvc.exe na swoim komputerze i sądzisz że może byc to niebezpeiczny plik, powinieneś go przeskanować programem RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-slsvc-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj