Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Sirius XP Protection 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Linas Kiguolis - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest Sirius XP Protection 2014?

Sirius XP Protection 2014 jest najnowszym falszywym oprogramowaniem antyszpiegujacym, ktore jest wykorzystywane do wykradania pieniedzy. Program moze nabrac cie ze twoj komputer jest powaznie zainfekowany i musisz wykupic jego platna wersje. Oczywiscie placenie za niego to to samo co wyrzucanie pieniedzy poniewaz Sirius XP Protection 2014 nie ma zadnej bazy antywirusowej tak wiec nie jest zdolny do wykrywania czy tez nawet usuwania wirusow. Dodatkowo mając ten program w systemie mozesz zauwazyc tylko denewujace skanowanei systemu i wiadomosci ostrzegajace cie o roznego rodzaju roznych zagrozeniach. Program moze takze powodowac spowolnienia systemu, zainfekowanie twojego komputera czy tez nawet zainfekowac twoj komputer wirusem ktory bedzie nagrywal to co akurat wpisujesz na swojej klawiaturze. Jego cel jest dosc prosty – wykradanie personalnych informacji takich jak loginy, hasla i dane bankowe. Jest to jeden z powodow dla ktorych nigdy nie powinienes ignorowac Sirius XP Protection 2014 jezeli je widzisz powinienes pobrac na swoj komputer sprawdzone oprogramowanie antyszpiegujace takie jak na przyklad Reimage. Z pewnoscia pomoze ci to usunac tego typu cyber infekcje. Oczywiscie zawsze powinienes korzystac z zaktualizowancyh programow takich jak SpyHunter jezeli chcesz uniknac denerwujacych programow adware, robakow przegladarkowych czy tez innych cyber zagrozen

W jaki sposób Sirius XP Protection 2014 może przeniknąć do mojego komputera?

Podobnie jak wiele innych programów, tego typu wirusy opierają się na rozpowszechnianiu wirusa w różnego sposobach. Upewnij się że tego typu techniki mogą dość łatwo przedostać złośliwe oprogramowanie wirusowe jakim z pewnoscią jest Sirius XP Protection 2014 na twój komputer bez twojej wiedzy. Jedną z bardziej popularnych metod wykorzystywanych do rozpowszechniania tego typu wirusów polega na fałszywych programach antywirusowych. Niektóre z nich zostały zaprojektowane jako darmowe oprogramowanie do skanowania twojego komputera i informowania o brakujacych aktualizacjach. Jezeli zostaniesz poinformowany o tym ze na twoim komputerze brakuje oprogramowania Java, Flash Player czy tez innych podobnych programow to wierzymy w to ze nie bedziesz klikac tego typu komunikatow pojawiajacych sie na twoim koputerze, które nie mają nic wspólnego z wczesniej wspomnianymi programami i firmami które je stworzyly. Tego typu reklamy dosc czesto rozpowszechniaja sie jako podejrzane programy adware, robaki przegladarkowe, zlosliwe oprogramowanie antyszpiegujace i inne zagrozenia. Dodatkowo powinienes unikac wszystkich programow ktore oferuja sie jako darmowe skanowanie komputera online. Tego typu triki sa wykorzystywane do rozpowszechniania tego typu plikow jak ten. Jezeli kliknales na tego typu komunikat to pewnie zauwazasz tego typu komunikaty:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Sirius XP Protection 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Proszę ignorować tego typu wiadomości ponieważ są fałszywe i denerwujące. W rzeczywistości prawdziwym wirusem na twoim komputerze jest Sirius XP Protection 2014.

W jaki sposób usunąć wirusa Sirius XP Protection 2014?

Pamiętaj o tym, że Sirius XP Protection 2014 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania Sirius XP Protection 2014 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Malwarebytes Malwarebytes ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, Sirius XP Protection 2014 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

2. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe sciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Malwarebytes Malwarebytes.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Sirius XP Protection 2014 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Sirius XP Protection 2014. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes

O autorze

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-sirius-xp-protection-2014.html

Poradniki w innych językach