Skala niebezpieczeństwa:  
  (89/100)

Sirius XP Antivirus 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Jake Doevan - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest Sirius XP Antivirus 2014?

Sirius XP Antivirus 2014 jest kolejnym podejrzanym programem antyszpiegujacym, którego powinienes usunac tak szybko jak tylko znajdziesz go na swoim komputerze. Jest on o tyle niebezpieczny ze jest on w stanie straszyc ludzi fałszywymi komunikatami aby tylko wykradac ich pieniadze. Jezeli uzywasz systemu operacyjnego Windows XP to ten złośliwy program antywirusowy moze przenikac do twojego komputera wrecz niezauwazony. Jezeli stalo sie juz tak to prawdopdobnie zaczniesz zauwazac roznego rodzaju denerwujace komunikaty na przegladarkach Google Chrome, Mozilla Firefox oraz Internet Explorer, które pojawią się na twoim komputerze. Dodatkowo zapewne program będzie w stanie powodować różnego rodzaju fałszywe skany systemu i dostarczać listę różnorodnych infekcji. Uwazaj poniewaz wszystkie tego typu operacje maja tylko jeden cel – wykradac twoje pieniadze, informowac cie o roznego rodzaju zmyslonych wirusach na twoim komputerze. Mozesz byc pewien ze jedynym wirusem na twoim komputerze jest tak naprawde Sirius XP Antivirus 2014. Obarczasz sie bardzo duzym ryzykiem jezeli trzymasz tego straszaka na swoim komputerze poniewaz jest on w stanie sledzic to co wpisujesz na klawiature i zbierac o tobie dane bankowe i inne wrazliwe informacje. Przy okazji mozemy ci wspomniec o tym, ze zmiana ustawien twojej przegladarki moze prowadzic do oznego rodzaju zlosliwego oprogramowania. Dlatego tez tak szybko jak tylko zauwazysz na swoim komputerze Sirius XP Antivirus 2014 ktory rozpoczyna skanowanie twojego systemu to prosze to zignorowac i nigdy nie placic jakichkolwiek pieniedyz za jego licencje poniewaz nie tylko zmarnujesz pieniadze, ale takze moze sie to skonczyc utrata danych personalnych. Dlatego tez jezeli ten zlosliwy program antywirusowy ukrywa sie na twoim komputerze to unikaj jego manualnego usuwania i zatrudnij do tego sprawdzony program antywirusowy taki jak na przykład Reimage aby nie pozostawic zadnych pozostalosci po programie.

W jaki sposób Sirius XP Antivirus 2014 może przeniknąć do mojego komputera?

Sirius XP Antivirus 2014, podobnie jak wiele innych złośliwych programów które podają się za antywirusowe rozpowszechnia się za pomocą trojanów, wiadomości spam czy też innych fałszywych wiadomości. Jeżeli odwiedzasz nielegalne strony, ściągasz na swój komputer podejrzane programy czy też dziwne załączniki na swój adres emial to twój komputer może zostać zainfekowany za pomocą Sirius XP Antivirus 2014. Jak tylko raz zainstalujesz tego typu oprogramowanie to dokona ono modyfikacji w twoim systemie i postara sie przejac twoje pieniadze. Tego typu i podobne komunikaty moga powodowac to ze Sirius XP Antivirus 2014 przeniknie do twojego komputera:

Sirius Win 7 Antivirus 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Nie musimy wspominać o tym, że program potrafi się chronić przed usunięciem przed użytkownika. Na przykład możesz nie być w stanie uruchomić Windows Task Manager lub też Registry Editor innych programów które są przydatne w usuwaniu tego typu oprogramowania. Jeżeli właśnie teraz jesteś w tego typu sytuacji powinienes zapoznac sie z cala instrukcja przedstawiona ponizej i wykonac wszystko we wlasciwej kolejnosci. Jezeli chcesz unikac tego typu infekcji w przyszlosci to wysoce polecamy ci zainstalowanie sprawdzonego oprogramowania antywirusowego i jego bieżącą aktualizacje.

W jaki sposób usunąć wirusa SIRIUS XP ANTIVIRUS 2014?

Pamiętaj o tym, że Sirius Win XP Antivirus 2014 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania Sirius Win XP Antivirus 2014 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, Sirius Win XP Antivirus 2014 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

1. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe sciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-sirius-xp-antivirus-2014.html

Poradniki w innych językach