Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Sirius Win 8 Protection 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Lucia Danes - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest Sirius Win 8 Protection 2014?

Sirius Win 8 Protection 2014 jest złośliwym oprogramowaniem które rzekomo jest oprogramowaniem antyszpiegującym, któremu nigdy niepowinienes ufac. Nie ma znaczenia to jak wiarygodnie sie ono prezentuje to powinienes pamietac o tym ze zostalo stworzone tylko w jednym celu – namówić cię na zakup licencji tego oprogramowania. Oczywiscie jego wersja jest bezuzyteczna i nigdy nie powinienes jej kupowac. Jezeli zaczniesz widziec komunikaty Sirius Win 8 Protection 2014 powinienes wiedziec ze jezeli kiedykolwiek sciagniesz ten program na swoj komputer to prawdopodobnie nie zrobiles tego samodzielnie. W wiekszosci przypadkow moze zostac on zainstalowany za pomoca roznorodnych zlosliwych technik, takich jak zainfekowane zalaczniki email, falszywe alarmy, nielegalne oprogramowanie i tak dalej. Jak tylko ten falszywy program antywirusowy zainfekuje system to rozpocznie wyswietlanie roznego rodzaju skanerow i rozpocznie zasypywanie cie komunikatami o roznorodnych wirusach. Prosze nigdy w to nie wierzyc ze twoj komputer jest zainfekowany. Owszem, jest on zainfekowany ale jedynym powaznym zagrozeniem jest Sirius Win 8 Protection 2014. Powinienes je usunac tak szybko jak to tylko mozliwe poniewaz przechowywanie go na twoim komputerze moze prowadzic do powaznych problemow. Uwazaj poniewaz tego typu problemy moga przenikac do twojego systemu i dokonywac szeregu denerwujacych aktywnosci. Aby tego uniknac powinienes przeprowadzic pelny skan systemu za pomoca sprawdzonej aplikacji Reimage i usunac wszystkie podejrzane pliki i przynalezace do nich zagrozenia.

W jaki sposób Sirius Win 8 Protection 2014 może zainfekować mój komputer?

Zainfekowanie swojego komputera wirusem Sirius Win 8 Protection 2014 nie jest aż tak trudne jak może się wydawać jeżeli nie jest on chroniony przez sprawdzony program antywirusowy. Jest to jeden z głównych powodów dla których zawsze polecamy instalowanie na swoim komputerze sprawdzonego oprogramowania antywirusowego. Powinienes takze trzymac sie z daleka od komunikatów pop-up które twierdzą że powinienes zaaktualizowac Flash Player, Java, FLV Player czy tez sciagnac manadzera plikow czy tez inny podobny program. Jezeli tego typu komunikaty pojawia sie na twoim komputerze podczas przegladania witryn to moga byc fałszywe. Oszuści dość aktywnie działają podczas przekonywania ludzi do zainstalowania roznego rodzaju oprogramowania adware, robakow przegladarkowych czy tez innych podobnych niebezpiecznych aplikacji. Przy okazji musisz wiedziec ze powinienes trzymac sie z daleka od takich rzeczy jak darmowe skany systemow, poniewaz jest to jedna z metod rozpowszechniania tego typu fałszywych aplikacji antywirusowych takich jak na przykład Sirius Win 8 Protection 2014. Jezeli cierpisz na tego typu komunikaty to oznacza to ze twoj kompute został już zainfekowany:

Sirius Win 8 Protection 2014 Alert
System Hacked!
Unknown program is scanning your system registry right now! Identity theft detected.

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Proszę zawsze trzymać się z daleka od tego typu komunikatów ponieważ są fałszywe. Aby skutecznie się ich pozbyć powinieneś zapoznać się z poradnikiem poniżej aby skutecznie naprawić swój komputer. Proszę zawsze korzystać z automatycznej opcji usuwania wirusów zamiast starać sie usuwać wirusy manualnie ponieważ możesz usunąć złe pliki i narazić swój komputer na poważne uszkodzenie.

W jaki sposób usunąć wirusa Sirius Win 8 Protection 2014?

Pamiętaj o tym, że Sirius Win 8 Protection 2014 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania Sirius Win 8 Protection 2014 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, Sirius Win 8 Protection 2014 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

1. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exesciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

O autorze

Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-sirius-win-8-protection-2014.html

Poradniki w innych językach