Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Sirius Win 8 Antivirus 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Gabriel E. Hall - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest Sirius Win 8 Antivirus 2014?

Sirius Win 8 Antivirus 2014 jest dosc niebezpiecznym programem, który został przez nas zakwalifikowany jako fałszywe oprogramowanie antyszpiegujące. Jego korzenie sięgają dość dużej rodziny oprogramowania jaką jest Braviax. Wszystkie wirusy należące do jednej rodziny dzielą to samo GUI. Oprócz tego, wyświetlają większość identycznych komunikatów które informują nieustannie o tych samych problemach z komputerem. Jest to zrobione tylko w jednym celu, sprawieniu zeby uzytkownicy poczuli sie zagrozeni i zakupili pelna wesje oprogramowania zamiast korzystania z wersji trial oprogramowania Sirius Win 8 Antivirus 2014. Jego pełna wersja jest calkowicie nieprzydatna i nie jest w stanie usunac zadnego wirusa. Jest to jeden z powodow dla ktorego nigdy nie powinienes placic za zaden z tych programow. Oprocz tego powinienes unikac platnosci karta poniewaz system moze przechwycic informacje o niej i wyslac te dane do swoich autorow. Jezeli zaplaciles juz za przejscie z wersji trial do pelnej wersji oprogramowania powinienes skontaktowac sie ze swoim bankiem i cofnac platnosc. Powinienes takze zadbac o jak najszybsze usuniecie Sirius Win 8 Antivirus 2014 ze swojego komputera poniewaz trzymanie go na swoim komputerze moze prowadzic do powaznych problemow z komputerem takich jak wyciek twoich danych personalnych i przenikanie innych wirusow. Powinienes takze pamietac o aktualizacji oprogramowania aby chronic sie przed Sirius Win 8 Antivirus 2014 i innymi wirusami. Aby skutecznie bronic sie przed tym wirusem polecamy zaopatrzenie sie w program Reimage

W jaki sposób Sirius Win 8 Antivirus 2014 może przeniknąć do mojego komputera?

Istnieje bardzo duzo technik sluzacych do rozpowszechniania tego typu programow jak ten. Najbardziej popularna technika jest oferowanie ludziom darmowego skanowania systemu. Oczywiscie nie ma czegos takiego jak darmowy skaner. Jezeli nie chcesz zainfekowac swojego komputera falszywym oprogramowaniem antywirusowym czy tez innym yber zagrozeniem nigdy nie daj sie nabrac na tego typu reklamy. Inna kategoria reklam ktorej powinienes unikac sa falszywe aktualizacje oprogramowania Java, Flash Player, FLV Player i innych aplikacji. Jezeli dasz sie nabrac na przegladanie tego typu strony to powinienes ja zignorowac poniewaz jest falszywa. Najbardziej bezpiezna droga ochrony siebie przed falszywymi aktualizacjami jest zawsze sciaganie oprogramowania tylko z oficjalnej strony i pobieranie go stamtad. Jezeli Sirius Win 8 Antivirus 2014 przeniknie do twojego komputera rozpoczyna wyswietlanie falszywych alarmow, raportow o roznorodnych zagrozeniach. A w wiekszosci przypadkow mozesz widziec tego typu komunikaty

System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan

Sirius Win 8 Antivirus 2014 has blocked a program from accessing the internet – This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Sirius Win 8 Antivirus 2014 Alert
System Hacked!
Unknown program is scanning your system registry right now! Identity theft detected.

Jezeli nieustannie jestes zasypywany fałszywymi alarmami powinienes sprawdzic swoj komputer sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym tak szybko jak to tylko mozliwe. Uwazaj poniewaz czasami ten zlosliwy program moze zablokowac sprawdzone oprogramowanie antywirusowe czy tez progarmy antyszpiegujace. Aby przebrnac przez tego typu problemy powinienes skorzystac z poradnika przedstawionego ponizej.

W jaki sposób mogę usunąć wirusa Sirius Win 8 Antivirus 2014?

Pamiętaj o tym, że Sirius Win 8 Antivirus 2014 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania Sirius Win 8 Antivirus 2014 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, Sirius Win 8 Antivirus 2014 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

 1. UŻYWANIE OPCJI PRZYWRACANIA SYSTEMU ABY WYŁĄCZYĆ WIRUSA:
 1. Przejdź do ekranu startowego systemu Windows 8 i wpisz punkt przywracania systemu w opcji szukania
 2. Teraz kliknij na Ustawienia -> Utwórz punkt przywracania systemu
 3. Kiedy już przejdziesz do menu Ochrona komputera, wybierz Przywracanie systemu
 4. Przejdź Dalej aby zobaczyć punkt przywracania systemu i kliknij lewym przyciskiem myszy aby zobaczyc wpis jakiego dokonales.
 5. Teraz wybierz Skanowanie w poszukiwaniu zarażonych programów -> Zamknij -> Dalej -> Zakończ
 6. Jak tylko twój komputer się zresetuje, ściągnij program Reimage i przeprowadź pełny skan systemu po jego aktualizacji.

2. ZRESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Kliknij na przycisk Klucz Windowsa i przejdź do prawego dolnego rogu.
 2. Wybierz Ustawienia-> Zmień ustawienia systemu -> Ogólne
 3. Przejdź do opcji Zresetuj teraz.
 4. Teraz wybierz Rozwiązywanie problemów -> Opcje zaawansowane -> Ustawienia startowe.
 5. Teraz wybierz Restart i wciśnij F5.
 6. Otwórz przeglądarkę Internet Explorer i wpisz ten adres w pasek adresu: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe
 7. Ściągnij ten program na swój komputer i uruchom go aby usunąć podejrzane i złośliwe pliki.

3.Używanie innego komputera aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

O autorze

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-sirius-win-8-antivirus-2014.html

Poradniki w innych językach