Skala niebezpieczeństwa:  
  (92/100)

Sirius Win 7 Protection 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Linas Kiguolis - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest Sirius Win 7 Protection 2014?

Win 7 Protection 2014 jest kolejnym oprogramowaniem antyszpiegujacym, ktore nalezy do duzej grupy programow o nazwie Braviax, która dosc czesto wyludza pieniadze od ludzi. Z tego wlasnie powodu musisz zauwazyc ze ten program wlasnie przedostal sie do twojego komputera, powinienes takze zauwazyc ze nalezy podjac wazne kroki do usuniecia tego rodzaju oprogramowania. Program jest fałszywym oprogramowaniem antywirusowym, nalezy zwrcic uwage na fakt ze jak tylko dostanie sie do komputera powoduje on roznego rodzaju skany systemu, daje fałszywe wyniki wyszukiwania, dostarcza duze ilosci reklam pop-up, zmienia ustawienia kazdej z twoich przegladarek a takze moze blokowac niektore proby wlaczania sprawdzonej aplikacji Windows. Teraz juz pewnie rozumiesz, skad sie wziela nazwa tego podejrzanego oprogramowania. Została ona specjalnie stworzona własnie do infekowania systemu Windows 7. Jednakże jeżeli korzystasz z Windows 8 czy też Windows XP to nie powinienes czuc sie bezpiecznie ponieważ cała rodzina wirusów Sirius juz czeka na twoj bledny ruch i spieszy sie na zainstalowanei na twoim komputerze. Jezeli twoj komputer zostal wlasnie zainfekowany badz przygotowany na nieustanne skany w systemie i komunikaty informujace o dziesiatkach roznego rodzaju wirusow ktore ukrywaja sie na towim komputerze, jak na przykład:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Sirius Win 7 Protection 2014 has blocked a program from accessing the internet
This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Sirius Win 7 Protection 2014 Alert
System Hacked!
Unknown program is scanning your system registry right now! Identity theft detected.

NIGDY nie daj sie nabrac na tego typu komunikaty i NIGDY nie kupuj licencjonowanej wersji tego oprogramowania. Jezeli tak zrobisz to po pierwsze stracisz swoje pieniadze na niepotrzebny program, który jest zdolny tylko wywolywac niechciane skany i wyswietlac nikomu niepotrzebne komunikaty. Oprocz tego mozesz odkryc przed oprogramowaniem trzecim swoje wrazliwe dane jak na przyklad dane konta bankowego ktore sa calkiem uzyteczne dla cyberprzestepcow. Z tego wlasnie powodu, jesli tylko zauwazysz ze ta denerwujaca aplikacja przeniknela do twojego komputera nie czekaj zanim zacznie powodowac wiecej problemow tylko juz teraz przeprowadz pelny skan swojego komputera sprawdzona aplikacja jaka bez watpienia jest Reimage.

W jaki sposób Sirius Win 7 Protection może przeniknąć do mojego komputera?

Podobnie do innych fałszywych programów, Sirius Win 7 Protection 2014 jest rozpowszechniany korzystajac z niesprawiedliwych metod, które pozwalaja na przenikanie do systemu całkowicie po cichu. W wiekszosci przypadkow, dostaja sie do systemu dzieki odwiedzaniu niebezpiecznych stron, klikania na falszywe komunikaty, oferowania spamowych maili. Dodatkowo, roznego rodzaju trojany maja tendencje do bycia sprawdzonymi programami ktore dosc czesto oferuja instalacje tego dodatkowego oprogramowania. Najbardziej sprawdzona metoda blokowania tego typu opogramowania wirusowego jest instalacja sprawdzonego oprogramowania antyszpiegującego i nieustanna jego aktualizacja. W przeciwnym wypadku istnieje dosc duze prawdopodobienstwo tego, że skonczysz z zainfekowaniem swojego komputera przez Sirius Win 7 Protection 2014. Polecamy także unikanie nieznanych witryn poniewaz moga byc one przepelnione roznego rodzaju instalkami. Na koncu prosimy takze zwrocic uwage na otwieranie maili spamowych poniewaz dosc czesto jest to popularna droga do rozpowszechniania tego denerwujacego oprogramowania. W tym przypadku jest za pozno i twoj komputer zostal juz zainfekowany, nie zdziw sie jezeli zablokuje on kazdy program antywirusowy i nie pozwoli ci na odwiedzanie stron, ktore sa jakkolwiek moga pomoc w jego usunieciu. Zapoznaj sie z instrukcja ponizej i przeprowadz pelny skan systemu za pomoca sprawdzonej aplikacji antywirusowej tak szybko jak to tylko mozliwe.

W jaki sposób usunąć wirusa Sirius Win 7 Protection 2014?

Pamiętaj o tym, że Sirius Win 7 Protection 2014 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania Sirius Win 7 Protection 2014 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, Sirius Win 7 Protection 2014 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

2. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exesciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

O autorze

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-sirius-win-7-protection-2014.html

Poradniki w innych językach