Skala niebezpieczeństwa:  
  (98/100)

Sirius Win 7 Antivirus 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Julie Splinters - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest Sirius Win 7 Antivirus 2014?

Sirius Win 7 Antivirus 2014 jest dość poważną aplikacją która należy do szeroko znanej rodziny programów malware, która jest nazywana Braviax, FakeRean, Rouge.FakeRean-Braviax i tak dalej. Nie ma znaczenia to jak ją nazwiesz, to ciągle jest to dokładnie to samo. Najwazniejsza rzecza o ktorej powinienes pamietac o tego rodzaju zagrozeniu jest to ze nalezy do dosc duzej grupy wirusów, które zostały stworzone do wykradania pieniedzy. Robia to z wykorzystaniem dość prostej techniki, wyświetlaja raport dotyczacy zawirusowania komputera i nastepnie oferuja wykupienie platnej wersji, ktora skutecznie usunie tego typu zagrozenia. Oczywiscie mozesz zostac przekonany ze robienie zakupów pomoze i usunac setki roznego rodzaju wirusow ktore zostały wyłapane przez Sirius Win 7 Antivirus 2014 jenakze w rzeczywistosci program po prostu przestal wyswietlac falszywe komunikaty pop-up. Przy okazji ludzie czasami zaczynaja usuwac wirusy manualnie. Prosze nigdy tego nie robic jezeli nie chcesz narazic swojego komputera na powazny uszczerbek. Najwazniejsza rzecza o ktorej powinienes pamietac jest przeprowadzenie pelnego skanu systemu za pomoca sprawdzonego oprogramowania antyszpiegujacego i usuniecie Sirius Win 7 Antivirus 2014 z twojego systemu. W tym celu polecamy aplikacje Reimage oczywiscie przed wlaczeniem skanowania powinienes zaktualizowac ten program ktory sciagnales. W przeciwnym wypadku moze nie udac ci sie zadanie wykryia innych cyber zagrozen ktore moga sie ukrywac na twoim komputerze.

W jaki sposób Sirius Win 7 Antivirus 2014 moze przeniknac do mojego komputera?

Zgodnie z tym co sugeruje jego nazwa, Sirius Win 7 Antivirus 2014 jest do zdolny do infekowania tylko systemu Windows 7. Jednakze jezeli uzywasz takze innyh wersji Windowsa powinienes byc bardzo ostozny poniewaz istnieje wiele bardzo podobnych wirusow ktory zachowuja sie podobnie do tego programu antyszpiegujacego. Jak tylko uda im sie wejsc do systemu pozostawiaja w nim swoje pliki i wpisy rejestru. Dodatkowo rozpoczynaja swoja prace tak szybko jak tylko zresetuja twoj komputer pokazujac uzytkownikowi falszywe komunikaty. Oczywiscie nie udaje im sie usunac podejrzanych wirusow ze wzgledu na ich pusta baze. Zamiast tego oczekuja pieniedzy na zakup pelnej wersji oprogramowania ktora ma usunac ten problem. Jezeli nie chcesz stracic pieniedzy, personalnych danych czy tez narazic sie na powazne problemy nigdy nie powinienes sciagnac na swoj komputer Sirius Win 7 Antivirus 2014 czy tez innych podobnych zagrozen. Jezeli mowimy o metodzie rozpowszechniania to falszywe oprogramowanie rozpowszechnia sie podobnie jak inne oprogamowanie antywirusowe. Moze dosc latwo zarazic komputer uzytkownika zlosliwymi zalacznikami, zachecac do klikania na reklamy pop-up lub tez do odwiedzania podejrzanych stron. Tak wiec powinienes byc wyjatkowo uwazny przegladajac maile i zwracac szczegolna uwage na podejrzane zalaczniki. Powinienes takze trzymac sie z daleka od reklam ktore oferuja aktualizacje Javy, Flash Playera, czy tez innych tego typu programow poniewaz sa uzywane do podejrzanych celow i nie sluza tak naprawde dobru uzytkownika. Jezeli widzisz roznego rodzaju alarmy ktore sa pokazywane ponizej powinienes postepowac zgodnie z instrukcja usuwania Sirius Win 7 Antivirus 2014 aby pozbyc sie go raz na zawsze:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

W jaki sposób usunąć wirusa Sirius Win 7 Antivirus 2014?

Pamiętaj o tym, że Sirius Win 7 Antivirus 2014 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania Sirius Win 7 Antivirus 2014 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Malwarebytes Malwarebytes ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, Sirius Win 7 Antivirus 2014 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

2. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe sciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Malwarebytes Malwarebytes.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Sirius Win 7 Antivirus 2014 zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Polecamy usunąć oprogramowanie Reimage z pomocą oprogramowania Sirius Win 7 Antivirus 2014. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Sirius Win 7 Antivirus 2014 snapshot
Sirius Win 7 Antivirus 2014 snapshot

Sirius Win 7 Antivirus 2014 ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
[random].exe

Skasuj pliki:
[random].exe

O autorze

Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-sirius-win-7-antivirus-2014.html

Poradniki w innych językach