Skala niebezpieczeństwa:  
  (94/100)

Sirius Vista Antivirus 2014. Jak się go pozbyć? (Poradnik usuwania)

stworzone przez Ugnius Kiguolis - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest Sirius Vista Antivirus 2014?

Sirius Vista Antivirus 2014 jest złośliwym i fałszywym oprogramowaniem antyszpiegującym, którego ściągania na swój komputer powinienes unikac poniewaz jego glowna intencja jest przestraszenie i wykradzenie twoich danych z twojego komputera. Uwazaj poniewaz ten zlosliwy program moze starac sie przechytrzyc cie ze jest sprawdzonym programem natywirusowym i jest zdolny do znajdowania i usuwania roznego rodzaju cyber infekcji z twojego komputera. Musimy sie z tym zgodzic ze naprawde ta aplikacja bardzo PRZYPOMINA sprawdzone i profesjonalne oprogamowanie, jednakze jest to tylko jego trik na zwodzenie ludzi. Pierwszym poważnym sygnałem mówiącym o tym że program jest niebezpieczny są jego metody przenikania do twojego komputera ponieważ najczęściej ten program rozpowszechnia sie korzystajac z denerwujacych metod, podczas gdy Sirius Vista Antivius 2014 moze pojawic sie na twoim komuteze dosłownie znikąd. Powinienes uwazac poniewaz rezultaty skanowania moga zawierac zmyslony pliki i programy losowo wziete na twoj komputer. Jezeli chcialbys kliknac przycisk Fix now to prawdopodobnie zostaniesz wyeksponowany na zakupienie licencji oprogramowania po której zakupieniu nagle wszystkie fałszywe komunikaty znikną, a prrogram wprowadzi do twojego komputera inne podejrzane aktywności, takie jak ściąganie innych denerwujacych progamow na twoj komputer czy tez zbieranie o tobie bazy danych. Dlatego tez jezeli nie chcesz doswiadczac tego typu problemow to jedynym slusznym rozwiazaniem bedzie pelny skan twojego komputera za pomoca sprawdzonej aplikacji Reimage lub tez innego oprogramowania antyszpiegujacego.

W jaki sposób Sirius Vista Antivius 2014 moze przeniknac do mojego komputera?

Sirius Vista Antivirus 2014 jest kolejną złośliwą aplikacją, która nigdy nie wymaga pozwolenia na przenikanie do twojego komputera. Dlatego też jezeli nie chcesz tracic pieniedzy i prywatnosci powinienes podjac kilka akcji aby chronic sie przed tego typu działaniami jak na przykład zainstalowac sprawdzone oprogramowanie antyszpiegujace na swoim komputerze. Jezeli zlosliwy program przeniknie do twojego komputea to moze sie ukrywac nawet kilka dni i nie pokazywac zadnych oznak zycia. Jednakze predzej czy pozniej program rozpocznie fałszywe skanowanie systemu i dostarczy ci tego typu komunikaty:

Sirius Vista Antivirus 2014 Alert
System Hacked!
Unknown program is scanning your system registry right now! Identity theft detected.

Security Breach!
Beware! Spyware infection was found. Your system security is at risk. Private information may get stolen, and your PC activity may get monitored. Click for an anti-spyware scan.

Jak tylko zauważysz tego złośliwego wirusa powinieneś podjąć poważne działania aby usunąć tego wirusa z twojego komputera. Aby unikac tego rodzaju infekcji w przyszłości powinieneś unikać odwiedzania nielegalnych witryn, otwierania spam maili, klikania na różnego rodzaju komunikaty pojawiające się w internecie. Nie ma znaczenia to, że Sirius Vista Antivirus 2014 jest zdolny teoretycznie tylko do zainfekowania systemu Windows Vista OS, nasi eksperci do spraw bezpieczenstwa znalezli cala rodzine wirusow SIrius Win 8 Protection 2014, a także oprogramowanie Sirius Win 7 Protection 2014, a także Sirius XP Antivirus 2014 i inne. Dlatego tez powinienes dzialac bardzo ostroznie w internecie jezeli tylko chcesz pozbyc sie tego oprogramowania i strzec sie przed tym podobnymi aplikacjami.

W jaki sposób mogę usunąć Sirius Vista Antivirus 2014?

Pamiętaj o tym, że Sirius Vista Antivirus 2014 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania Sirius Vista Antivirus 2014 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, Sirius Vista Antivirus 2014 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

1. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exesciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-sirius-vista-antivirus-2014.html

Poradniki w innych językach